Pages:
Author

Topic: Bounty Nedir? Bounty Kampanyaları ve Çeşitleri Hakkında Bilgilendirme - page 2. (Read 926 times)

newbie
Activity: 69
Merit: 0
Teşekkürler, ben bu tür çalışmaların sadece satış sırasında değil coin borsaya çıktıktan sonra da çok etkili olduğunu düşünüyorum. İnsanların coini biliyor olması daha kolay yönlenmelerini sağlıyor o yüzden bounty çok değerli bir çalışma
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Fayadalı.. teşekkürler.

Rica ederim, bu tarz mesajlar yazmak yerine daha faydalı ve daha içerik dolu mesajlar yazarsanız kolayca rütbe atlayabilirsiniz. Yüksek rütbe demek bounty kampanyalarından yüksek kazanç demektir. Bunu da ufak bir not olarak düşüyorum buraya. Smiley
Tekrardan teşekkür ederim. Yazıklarınıza baktım ancak aktif kampanyalar arasında nelere katılacağımızı yada katılmamaız gerektiği ynünde isabetli karar almak için ekstra bir şey var mıdır ? Kolay gelsin @BitcoinTurk Smiley

İsabetli bir karar verebilmek için tabii ki katılım gösterilecek projenin her detayı ile iyice araştırılması gerekiyor. Eğer ki tüm detaylar doğru ve detaylı şekilde araştırılırsa alınan sonuç sağlıklı olacaktır ve iyi bir geri dönüşü de olacaktır.
newbie
Activity: 56
heryerde olduğu gibi burada da ihtiyacımız olan biraz şans. Muhakkak bakacağım bu işe ne olduğunu öğrenmeden kesinlikle karar vermiyeceğim. Teşekkür ederim bu araqda
newbie
Activity: 70
Fayadalı.. teşekkürler.

Rica ederim, bu tarz mesajlar yazmak yerine daha faydalı ve daha içerik dolu mesajlar yazarsanız kolayca rütbe atlayabilirsiniz. Yüksek rütbe demek bounty kampanyalarından yüksek kazanç demektir. Bunu da ufak bir not olarak düşüyorum buraya. Smiley
Tekrardan teşekkür ederim. Yazıklarınıza baktım ancak aktif kampanyalar arasında nelere katılacağımızı yada katılmamaız gerektiği ynünde isabetli karar almak için ekstra bir şey var mıdır ? Kolay gelsin @BitcoinTurk Smiley
hero member
Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir. Birçok yeni üye için oldukça faydalı bilgiler içeren bu konuyu güncel tutarsak sevinirim arkadaşlar.

Eline sağlık konu güncel kalırsa meritte alabilirsin Cheesy

Konuyu açma ve bilgi paylaşma amacım merit kazanmak değil yeni kullanıcılara yardımcı olmaktır fakat bir üst rütbeye ulaşabilmek için merit kazanmak da gerekiyor. O sebeple gerek teşekkür gerekse tebrik anlamında merit göndermek isteyen kullanıcılar olursa şimdiden çok teşekkür ediyorum. Buradaki ilk amacım tüm kullanıcılara karşı faydalı bir üye olmaktır. Rütbe ve kazanç benim için ikinci planda yer alıyor. Smiley
newbie
Activity: 79
Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir. Birçok yeni üye için oldukça faydalı bilgiler içeren bu konuyu güncel tutarsak sevinirim arkadaşlar.

Eline sağlık konu güncel kalırsa meritte alabilirsin Cheesy
hero member
hero member
Fayadalı.. teşekkürler.

newbie
Activity: 70
Fayadalı.. teşekkürler.
hero member
güzel konu olmuş merak edenlerin merakı gitmiştir teşekkürler

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sadece merak edenler için değil, bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için yazıya döktüm bildiklerimi. Birçok yeni kullanıcı için oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bir konudur.
newbie
Activity: 3
güzel konu olmuş merak edenlerin merakı gitmiştir teşekkürler
hero member
bilgilendirme için çok teşekkürler hiç o denizlere dalmaya gerek yok zaman kaybımı önlediniz

Faydalı olmuş ise ne mutlu bana, rica ederim.

Yararlı bi konu olmuş emeğin için teşekkürler Smiley

Faydalı olmuş ise ne mutlu bana, rica ederim.
newbie
Activity: 31
Yararlı bi konu olmuş emeğin için teşekkürler Smiley
newbie
Activity: 44
bilgilendirme için çok teşekkürler hiç o denizlere dalmaya gerek yok zaman kaybımı önlediniz
hero member
Forumdaki 3. günümün ardından kafamdaki soru işretlerin den bir tanesi daha kalkmış oldu güzel bir çalışma olmuş emeğin için teşekkür ederim. Anladığım kadarı ile bounty için rütbede önemli o sistemde geçmişe göre biraz zorlaştırılmış galiba.. hayırlısı diyelim artık.

Rica ederim, sizlere bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana.

Bounty işine girmeden okumam iyi oldu, teşekkürler.

Rica ederim, sizlere bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana.

detaylı anlatım için elinize sağlık. ilk okunduğu zaman kolay bir şekilden havadan para kazanmak gibi gelebilir fakat ilk kampanyadan sonra bu şekilde olmadığı anlaşılır.

Katılıyorum, ilk okuyan bireyler kolay bir şekilde mesaj yazarak gelir elde edeceğini düşünecektir fakat zaman içerisinde bunun gerçekten böyle olmadığını anlayacaktır. İlk olarak belirtmek istiyorum ki titiz çalışılan kampanyalarda konu içeriğine uygun mesaj atılıp atılmadığı kontrol ediliyor. Bu sebeple birçok üyenin bazı mesajları geçersiz sayılıyor ve hiçbir kazanç elde edemiyor. İkinci olarak belirtmek istediğim nokta ise bazı projelerin scam çıkma ihtimali olması nedeni ile kolay görülen emeklerinizin boşa gidebileceğidir.
member
Activity: 322
Merit: 14
detaylı anlatım için elinize sağlık. ilk okunduğu zaman kolay bir şekilden havadan para kazanmak gibi gelebilir fakat ilk kampanyadan sonra bu şekilde olmadığı anlaşılır.
newbie
Activity: 33
Bounty işine girmeden okumam iyi oldu, teşekkürler.
newbie
Activity: 4
Forumdaki 3. günümün ardından kafamdaki soru işretlerin den bir tanesi daha kalkmış oldu güzel bir çalışma olmuş emeğin için teşekkür ederim. Anladığım kadarı ile bounty için rütbede önemli o sistemde geçmişe göre biraz zorlaştırılmış galiba.. hayırlısı diyelim artık.
hero member
Arkadaşlar yeni üyeyim bounty kasmayı planlıyordum şans işi gibi olmuş bide kazanç düşükmüş galiba nasıl yapayım ben şimdi hiç girmesemmi ki

Bu rütbe ile forum içerisinde kazanç sağlamanız mümkün değil. En az Jr. Member seviyesine ulaşmanız ve kaliteli bir mesaj geçmişine sahip olmanız şart güzel bir gelir elde etmek için. O sebeple ilk aşamada kaliteli içerikler, mesajlar üretmeye özen gösterin. Bounty kampanyalarında iyi tercihler yaparak sosyal medya kampanyaları ile kazanç sağlamanız mümkündür.
newbie
Activity: 31
Arkadaşlar yeni üyeyim bounty kasmayı planlıyordum şans işi gibi olmuş bide kazanç düşükmüş galiba nasıl yapayım ben şimdi hiç girmesemmi ki
Pages:
Jump to: