Pages:
Author

Topic: Bounty Nedir? Bounty Kampanyaları ve Çeşitleri Hakkında Bilgilendirme - page 3. (Read 926 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir.
hero member
Paylaşım için teşekkürler. Bende 3-5 artık ne gelirse diyerek katıldım bikaçtanesine. Boş vakitleri değerlendirerek elime bişeyler geçer diye düşündüm. Umarım harcadığım zamanın karşılığı olur Smiley

Boş vakitleri değerlendirmek için oldukça güzel bir yöntem. Ayrıca ülkemiz şartlarındaki işlere göre değerlendirmek gerekirse kolay bir kazanç yolu olduğunu da söylemek mümkün. Benim gözümdeki en büyük negatif yanı ise sürekli bilgisayar başında oturuyor olmak. Sırf bu sebepten dolayı hem tembelleşiyoruz hemde göbek yapıyoruz. Cheesy
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Paylaşım için teşekkürler. Bende 3-5 artık ne gelirse diyerek katıldım bikaçtanesine. Boş vakitleri değerlendirerek elime bişeyler geçer diye düşündüm. Umarım harcadığım zamanın karşılığı olur Smiley
newbie
Activity: 210
hahaha bounty çikolata resmi çok orjinal olmuş Cheesy aslında fake atıp çikolatayı anlatabilirdin güzel troll olurdu Cheesy belki ben birilerini trollerim Cheesy
hero member
Güzel anlatmışsınız emeğinize sağlık fakat artık bountyler eskisi gibi değil malesef. 2015ten bu yana bu forumdayım. 2017 / 2018 sezonu kadar kötü bir bounty deneyimim olmamıştı hiç. Katıldığım 2 kampanya scam çıktı. Biri söz verdiğinin 10 da birini gönderdi, biri icosu 4 ay geçmiş hala borsalarda işlem görmüyor kesin oda patladı. Açıkcası tadı tuzu kalmadı.

Dostum tam olarak emin değilim fakat senin şu an kullandığın bounty programı sanırım patlak çıkmış. Bu konu hakkında bir bilgin var mıdır?
hero member
Güzel anlatmışsınız emeğinize sağlık fakat artık bountyler eskisi gibi değil malesef. 2015ten bu yana bu forumdayım. 2017 / 2018 sezonu kadar kötü bir bounty deneyimim olmamıştı hiç. Katıldığım 2 kampanya scam çıktı. Biri söz verdiğinin 10 da birini gönderdi, biri icosu 4 ay geçmiş hala borsalarda işlem görmüyor kesin oda patladı. Açıkcası tadı tuzu kalmadı.

Katılıyorum, eskisi gibi kazanç yok maalesef. Eski dönemi hatırlıyorum, o kadar az katılımcı vardı ki BTC ödemeli imza kampanyalarında bile kullanıcı limitleri bulunmuyordu. Şimdi ise ne yazık ki BTC ödemeli kampanyalarda yer bulmak imkansız, her bounty programında ise yüzlerce kişi mevcut. ICO projelerinin başarısız sonuçlanması da cabası tabii ki.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
hero member
Anlatmaya çalıştığım çoğu insan ödül programlarını yerine getirmenin kolay olduğunu zannediyor ancak durum böyle değil.
Gerçekten yoğun emek harcanıyor ve sadece karşılığını alabiliyoruz. Herkes hak ettiği kadar yani.

Karşılığını da alıp alamayacağımız da meçhul aslında. 2018'de o kadar çok ICO patladı ki, çalışıp uğraşıp hiç birşey kazanamadıklarımız da sıkça oluyor..

Al bendende o kadar dostum. Bounty kampanyalarına girmeden önce iyice araştırıyorum artık korkudan. Her ne olursa olsun işin içinde emek ve zaman var.
full member
Activity: 658
Merit: 112
Anlatmaya çalıştığım çoğu insan ödül programlarını yerine getirmenin kolay olduğunu zannediyor ancak durum böyle değil.
Gerçekten yoğun emek harcanıyor ve sadece karşılığını alabiliyoruz. Herkes hak ettiği kadar yani.

Karşılığını da alıp alamayacağımız da meçhul aslında. 2018'de o kadar çok ICO patladı ki, çalışıp uğraşıp hiç birşey kazanamadıklarımız da sıkça oluyor..
hero member
Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir.
hero member
signature kampanyalarıyla ilgili bilgi verirmisiniz
nasıl yapılıyor
tam olarak ne yapıyoruz yani teşekkürler

Merhaba dostum,

Aşağıda linkini vereceğim konum üzerinden detaylı bilgi elde edebilirsin.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.35898699
newbie
Activity: 9
signature kampanyalarıyla ilgili bilgi verirmisiniz
nasıl yapılıyor
tam olarak ne yapıyoruz yani teşekkürler
member
Activity: 121
Merit: 31
Merhaba arkadaşlar,

İlk bounty makalemi Steemit üzerinden yazdım. Upvote verir ve takip ederseniz çok memnun olurum Smiley

Profil Link: https://steemit.com/@carmentos

Makale Link: https://steemit.com/quarkchain/@carmentos/blockchain-revolution-quarkchain-english-and-turkish
hero member
Teşekkürler yararlı bir konu. Kumar gibi bir şey, hangi bounty programına katılmayı seçmek zaman istiyor. Şahsen bu tür işlere vakit ayıramayan biri olarak gözüm hiç kesmiyor bir bounty programına girmeyi.

Rica ederim, nick güzelmiş bu arada. Smiley
newbie
Activity: 32
Teşekkürler yararlı bir konu. Kumar gibi bir şey, hangi bounty programına katılmayı seçmek zaman istiyor. Şahsen bu tür işlere vakit ayıramayan biri olarak gözüm hiç kesmiyor bir bounty programına girmeyi.
hero member
hero member
Bounty kampanyalarında yeni olanlara Amazix, Olcaytu ve NeedMoney'in kampanyalarına katılmalarını öneririm.

Bu başlık altından öneri yapılmasa daha doğru olur. Hem reklam amacı ile öneriler gelebilir hemde hatalı öneriler yapılması durumunda birçok kişinin emeği ile oynanmış olur.
newbie
Activity: 56
Bounty kampanyalarında yeni olanlara Amazix, Olcaytu ve NeedMoney'in kampanyalarına katılmalarını öneririm.
newbie
Activity: 70
Teşekkürler güzel bilgiler için.
hero member
bounty kampanyaları insanlara özellikle işsiz insanlara yeni fırsatlar ve sermaye oluşturma şansı sunuyor.

Elbette, şahsen ben öğrenciyim ve bu sene tatil paramı bounty kampanyaları ile çıkartmış bulunuyorum. Her öğrenci için tatil yapmak kolay bir şey değil. Bounty kampanyaları olmasa büyük bir ihtimal ile bu sene tatil yapamayacaktım. Hedef seneye Avrupa Cheesy (Avrupa tatili için para sadece buradan biriktirilecek şekilde tabii ki.)
Pages:
Jump to: