Pages:
Author

Topic: bountyplatform.io Bounty konularını tek bir site altında bulabilirsiniz - page 2. (Read 549 times)

member
Activity: 140
Merit: 10
Bilgilendirme için sağol fakat site bana biraz karmaşık geldi bounthive ve bountyguru adlı siteler daha kullanışlı. Bountyhive'a spreadsheet gelirse daha güzel olacaktır
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
sistemi anlayana kadar biraz zaman geçti ama exclusive olanları gayet iyi özellikle spreadsheet sistemi daha da gelişti son güncelleme ile birlikte ancak diğerlerinde kendimiz raporlama yapmak durumundaymışız onlara da yavaş yavaş bakmaya çalışıyorum.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
bounty hive ile kıyas edilince bu çok çok iyi en azından elektrnik tabloyuu kontrol etme şansı var. şeffaf olması gayet güzel
newbie
Activity: 196
gerçekten çok yararlı bir paylaşım olmuş çünkü sitedeki en zor şeylerden biri kampanya bulabilmek o yüzden çok teşekkür ederim kendi adıma çok faydalı oldu
member
Activity: 322
Merit: 23
iki sorum var.

bountyhive spreadsheet yayınlayacağını söyledi bountyplatform da bu var mı? ikincisi KYC istiyorlar mı? Bounty managerlere bakıyorum çok sayıda eklenmiş. Sylon, Tokensuite takımı ve dahası. bunlar sırf listeleme mi bu site üzerinden katılım mı oluyor.

Bountyplatformda spreadsheet sistemi var her şey açık şekilde görülüyor. KYC istemiyor. Raporlama yok. Bu site üzerinden katılım yapabileceğiniz projeler mevcut! Bountyhive de spreadsheet sistemi gelecek denildi ama şu an için yok!
newbie
Activity: 54
güzel paylaşım hatta bazı bountylere girerken join dememiz yetiyor ben çok beğendim gerçekten.
member
Activity: 364
Güzel ve yararlı bir site olmuş bounty işleriyle uğraşan arkadaşların işlerine çok yarıcak bir site güzel paylaşım
full member
Activity: 546
Merit: 100
Raporlama insanı yorabiliyor, getirisi iyi olsa ben raporlamayı da aramam ama şu sıralar ciddi bir durgunluk var. Umarım market hacmi seviyeler falan biraz rayına oturur.
member
Activity: 434
Merit: 16
Exclusive bountylerin genelde raporlama sorunu yok bu sitede. Kendi spreadsheetleri mevcut oradan günlük updateler ile stakelerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Site biraz karışık pek kullanıcı dostu değil ama yine de kullanılır.
jr. member
Activity: 112
Dediğiniz doğru katılıyorum fakat bu sistem anladığım kadarıyla bttda listelenen bounty programlarını içeriyor bazı projelerle anlaşıp kendi platformunda sayımını ve stake dağıtımını gerçekleştiriyor raporlama olayını ortadan kaldırıyorlar diyebiliriz
Buda bountyhive gibi bir şey mi ? Böyle bir iki bounty sitesi ile karşılaşmıştım ama maalesef getirileri çok düşük oluyor. Yine en iyisi bitcointalk üzerinden yürüyenlerde. Bounty olayında görevler ne kadar kolay olursa o kadar çok katılımı ve multi oluyor bu da kaliteyi ve geliri düşürüyor.
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
iki sorum var.

bountyhive spreadsheet yayınlayacağını söyledi bountyplatform da bu var mı? ikincisi KYC istiyorlar mı? Bounty managerlere bakıyorum çok sayıda eklenmiş. Sylon, Tokensuite takımı ve dahası. bunlar sırf listeleme mi bu site üzerinden katılım mı oluyor.
member
Activity: 114
Buda bountyhive gibi bir şey mi ? Böyle bir iki bounty sitesi ile karşılaşmıştım ama maalesef getirileri çok düşük oluyor. Yine en iyisi bitcointalk üzerinden yürüyenlerde. Bounty olayında görevler ne kadar kolay olursa o kadar çok katılımı ve multi oluyor bu da kaliteyi ve geliri düşürüyor.
Bountyhive gibi değil sanırsam. Ben öyle anladım yani benim için bountylerin bir yerde olması çok güzel oldu bountymanager ismine kadar yazımış adamlar gayet başarılı buldum siteyi.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Ödül kampanyalarına katılım konusunda olası getirilerine dair çok bir kaynak bulamıyoruz.
Bu platform elimizin altına bir seçenek daha koyacak ve araştırmalarımızı daha değerli yapacak gibi duruyor.
member
Activity: 114
Sürekli ıco bounty konusu araştırmaktansa bu site işimi gayet hızlı bir şekilde çözeceğe benziyor yapan arkadaşların eline sağlık. Bu tür bi site arıyordum zaten buldum sonunda Smiley
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Her şeyi el altında tek bir yerden bulmak çok iyi olmuş. Yapanın ellerine sağlık. Yer imlerime ekledim sıklıkla kullanacağım muhtemelen.
Bilgilendirme için teşekkürler.
jr. member
Activity: 112
Siteyi bende yeni keşfettim güzel bir bounty manager sitesi olmuş şuanda 10a yakın bttda raporlama yapmadan twitter Facebook gibi kampanyalara direk katılabiliyorsunuz stakeleri site otomatik olarak kendi gönderiyor herhangi bir raporlama yapıp paylaşmanıza gerek yok Ayrıca spreedsheatde var herşey şeffaf çok hoşuma gitti bu site
member
Activity: 137
Şahsen bu tür platformlardan bountylere katılmayı sevmiyorum cogu hak edılenı vermıyor verse bıle degersız oluyor.Şahsen önceki platformlardan da gördügümüz gibi.Ama yeni arkadaşlar için gayet güzel bir konu olmuş dostum ellerine sağlık.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Bu tarz siteler bu ara revaçta. En güzel yanıda rapor istememesi. Sırf bu rapor olayı yüzünden az verse dahi sylonun kampanyalarına katılıyorum sadece.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Gayet başarılı ve faydalı olmuş . Umarım güncelliği korur .
Pages:
Jump to: