Pages:
Author

Topic: bountyplatform.io Bounty konularını tek bir site altında bulabilirsiniz - page 3. (Read 549 times)

member
Activity: 224
Merit: 12
güzel platform ama burda şeyi anlayamadım hesap kayıtlarımızı setting den yaptıktan sonra örneğin twitterdan paylaşım yaptıktan sonra herhafta raporlama gerekiyormu yoksa sistem bizim adımıza otomatik raporluyormu.örneğin bountyhive.io da raporlama yok
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Uzun süredir yürürlükte olan bir bounty websitesi ama yine bitcointalk üzerinden işlem yapmanız gerekiyor, raporlamaisteyen kampanyalar var, orada bountylerin yayınlanması çok birşey ifade etmiyor, raporları sonuçta bitcointalk üzerinden sunmak zorundasınız.
member
Activity: 322
Merit: 23
Paylaşım için teşekkürler. Site çok güzel. Raporlamaya gerek yok. Şeffaflık olması ve raporlama istememesi çok iyi darısı bountyhivenin başına.
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Güzel olmuş tebrik etmek lazım
full member
Activity: 322
Merit: 154
kim yaptıysa eline sağlık valla. bravo
full member
Activity: 378
Merit: 103
site çok güzel ya tek tek altcoinlerden bounty arama derdini ortadan kaldırmış ayrıca birde galiba puanlamış çok beğendim ben teşekkürler.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Gerçekten güzel paylaşım ico listeleme sitelerinde bounty bulmaya uğraşıyordum ama tüm projeler reklam vermiyordu buralar bu iyi oldu.
member
Merit: 11
Arkadaşlar bir şey daha buldum raporlamaya gerek kalmadan 3 tane bounty var onlara katılabiliyorsunuz.

https://bgx.bountyplatform.io/register
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Güzel bir paylaşım olmuş, bounty'e girmeden önce bu siteden de takip etmek fayda sağlayacaktır.
member
Merit: 11
Merhaba arkadaşlar geceleri araştırma yapmayı seviyorum farklı farklı yerlerde konuları türkçeye çevirip okuyorum.Geçen bir sitenin konusuna denk geldim site oldukça güzel bounty kampanyaları sitede ayrıntılı listelenmiş.Bir çok arkadaşın işine yarayacağını düşünüyorum.

https://bountyplatform.io/
Pages:
Jump to: