Pages:
Author

Topic: BSCPad-BSC Ağındaki İlk IDO Platformu - page 4. (Read 1881 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
-ne kadar alacağım ne zaman belli oluyor? yarın sabah 11 de satış var. 11 de mi belli oluyor, 1 2 saat öncesinden mi?
saat 11'i bekleyin. o zaman size ne kadar allo ayrıldığı belli olacak.

hemen almam gerekli mi bunu,
genelde 4 saat içinde almanız gerekiyor ama bu süre projeden projeye değişebilir. bu yüzden alıma izin verdiği anda almak en mantıklısı. ben hep bu şekilde hareket ettim.

cüzdanda anında busd tutmaya gerek var mı
ödemeler busd ile oluyor. yani, evet cüzdanınızda busd mutlaka olmalı.

fcfs ler ne alemde.
telegram grubunda alan arkadaşlar var. ben ilk başlarda denedim alamayınca bir daha da uğraşmadım. zaten fcfs olayından nefret ettiğim için garantili allo olayına girdim. bir de bununla uğraşamam.

son olarak hemen listelenir listelenmez pancakede satayım mı, yoksa hodl daha mı mantıklı eski proje tecrübelerinize göre
hodl edersin zarar yazar, hemen satarsın kar yazar. kimse bir şey diyemez hocam buna.

member
Activity: 966
Merit: 18
yarın ilk defa satışa gireceğim de,
allocation ve first come first serve tam anlayamadım.

anladığım kadarıyla tuttuğum bscpad kadar bana alma limiti veriyor allocationda
-ne kadar alacağım ne zaman belli oluyor? yarın sabah 11 de satış var. 11 de mi belli oluyor, 1 2 saat öncesinden mi?
-hemen almam gerekli mi bunu, cüzdanda anında busd tutmaya gerek var mı, şu kadarlık alabilirsin dediğinde hemen çıkarıp verecek, yoksa ödeme için coinlist gibi bir süre veriyor mu 3 saat 3 gün 3 hafta gibi

fcfs ler ne alemde.
-almak kolay mı zor mu, gas yakmaya gerek var mı?
-yoksa botlarla işi bitiriyorlar mı anında, kullanıcılar avucunu yalıyor.
-uğraşmaya bilg başında durmaya gerek var mı?

son olarak hemen listelenir listelenmez pancakede satayım mı, yoksa hodl daha mı mantıklı eski proje tecrübelerinize göre
legendary
Cashback 15%
ido fiyatı 0,015 dolar olan kryptobellion şu an 0,03 olarak pancakeswap'ta listeleniyor. işin boktan tarafı bu token saat 19:00'da listelenmeye başladı ama bizim claim etmemiz ancak 19:30'da açıldı. bu yarım saat içinde fiyat zaten dibe vurdu. yalandan allo yu artırdık diyorlar ama sonraki işlemler tam anlamıyla facia. fiyat biraz artarsa elimdekileri satabilirim.

fiyat: https://poocoin.app/tokens/0x9f9830631cd280d62772944a2af06213e7a23771
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Bscpad son idolarında allocationları yüksek tutmaya başladı. Verilen allocationlar bscpad yatırımcıları için tatminkar olmaya başladı en azından benim için öyle, takım zaten bir hafta önce duyurmuştu allocationları arttıracagız diye ve stake özelliğide geldi, şuan için görünüş iyi duruyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Kryptobellion verdiği allocation iyiydi. Silver tierlar olarak FCFS dahil 133 dolarlık alabildik.

Swapped 133.5763 BUSD
8905.0777 KRYPTO
legendary
Cashback 15%
bscpad'in fake bir sitesi ve aynı şekilde telegram grubu var. hatta telegramdaki kişi sayısı gerçeğine göre x2. neyse bu fake site üzerinden cüzdan bağlamınızı istiyor ve bu sırada sizden private key ya da seed gibi sadece size özel bilgilerin girilmesi gerekiyor. bscpad türkçe kanalında az evvel arkadaş yazdı. kendisi bu site üzerinden cüzdanını bağlayarak bütün varlıklarını kaybetmiş. aman diyeyim dostlar sizlere dikkatli olun. ne kadar tecrübeliyiz desek de bir anlık yapacağımız dalgınlıkla elimizdekileri kaybetmemiz 1 saniye sürer.

yukarıdaki olayda bana göre en büyük suç bscpad'a ait. adamlarla düzgün bir şekilde iletişim kuracağınız kanal yok. başka bir proje olsa fake siteleri en az 5000 kere yatırımcılarına söylemiş olurdu. telegramı yazmaya açtıkları zaman milletten tweet toplayıp spama dönen bir kanal.
legendary
Sonunda staking sistemi geldi Bscpad için. Artık snapshot olmayacak direk platform üzerinden stake ediyoruz üstüne %15 APY var.

Unstake etmek istersek 7 gün soğuma periyodu oluyor ama bu süre içinde yine bulunduğumuz tierda kalıp katılım yapabilecekmişiz.

https://bscpad.com/staking

Çok güzel bir gelişme ekip güzel ilerliyor, %15 apy biraz az oldu ama hiç yoktan iyidir diyerekten direk stake yaptım hemen. Önümüzdeki idolardada allacationları biraz daha yüksek tutarlarsa güzel olacak. Stake'i getirmeleri biraz da olsa fiyatına da yansıdı bscpad'in.
legendary
Bugün OCP yapılıyor 300 bin dolar toplanacak.
28 Nisanda Blockbank var 1 milyon dolar toplanacak.
30 Nisanda Kryptobellion var 1.5 milyon dolar toplanacak.

Blockbank satışı Paid Ignition ile beraber, diğer ikisi Bscpad'e özel olacak.
legendary
Cashback 15%
Sonunda staking sistemi geldi Bscpad için. Artık snapshot olmayacak direk platform üzerinden stake ediyoruz üstüne %15 APY var.

Unstake etmek istersek 7 gün soğuma periyodu oluyor ama bu süre içinde yine bulunduğumuz tierda kalıp katılım yapabilecekmişiz.

türkçe grubunda yazdılar şimdi, ben de "stake mtake yok bam bam" yazdım ama meğerse gelmiş. geç oldu ama en sonunda bunu yapabildi herifler. ya işler aceleye geldiği için ancak bu sistemi yapabildiler ya da kilitli tokenlerin son dağıtımını beklediler. bu arada twitter hesapları da geri gelmiş: https://twitter.com/bscpad
legendary

legendary
Kelvpn için 1.2631 BUSD allo verdiler bronz tier için vermeseydiler daha iyidi, fiyatıda 1.5 dolarlarda şuan için. 1.26 dolara 14 kel almışım gene çok karlı bir gündeyiz bscpadde...

Dünkü yaşanan olay zaten can sıktı,bugunde verilen alloction şaka gibi, bscpad fiyatı iyice düşer gibi geliyor bana. Revomonu satmayanlar için 3000kelvpn alma hakkı oldugunu iddia ettiler onuda kimse alamamış.
legendary
Kelvpn için bronze tiera 1.2631 BUSD, silver tiera 3.7893 BUSD değerinde allocation verildi. Toplam cap sadece 50k BUSD olduğu için düşük allocation vermesi normal. Bu proje aynı zamanda TrustSwap ve Samurai'dan da satıldı. FCFS periyodu ile birlikte 4.5 dolarlık alabildim. İyi bir fiyattan satışa çıkacağını düşünüyorum.
legendary
Cashback 15%
dart idosunda iki taraf da birbirine suç atıyor ve sonuç olarak dart idosu bscpad üzerinden gerçekleşmedi. hatta adamlar direkt pancakeswap üzerinden satışa başladı. bsc ağında zaten eli yüzü düzgün olan 3-5 proje varken bu yöntemle iş yapabilirlerse adamlara helal olsun.

bugün kelvpn idosu var. en fakir tier için 1,2 dolarlık alım verdi. bu da 14 adet tokene denk geliyor. işler iyice boka sarmaya başladı. bu ay içinde yanlış hatırlamıyorsam 5 ya da 6 tane daha ido yapılacak ama allolar böyle düşük seyrettiği sürece katılım ne olur?
legendary
Bugün dart idosu olacaktı. Önce sabah mesaj geldi erteledik diye sonra dart ekibi karar almış ido yapılmadan borsalarda listelendi. Daha amatör bir ekip görmemiştim adamların projesi ölü doğdu.

Bscpad son yaptığı açıklamada artık bu gerizekalılarla işimiz yok dedi.
legendary
Uzun zaman sonra ilk defa adam akıllı allocation hakkı verdiler, 8pay satışı için. Pancakeswap'ta 5 dolar fiyatla satışa çıktı güzelde fiyattı, satabilsem satacaktım ama ne yazık ki claim,approve et ve swap yapana kadar dump'ı bastılar sonuna kadar iyi çakıldı.
legendary
5 dolarllık allo ile 353 adet aldık bu sefer. allo düşük ama geliri yüksek oluyor. ilk bakışta 300-500 dolar kazanmışsın it neresi iyi diyebilirsiniz ama dediğim 5 dolarlık alım yapabiliyoruz. 1000 adet bscpad'in maliyeti bana zaten ilk geldiği aldığım gün zaten yok olmuştu. şöyle saçma bir olay da var. sadece bscpad al sat yapsak daha iyi para kazanabiliriz. böyle de bir saçmalık var.

Evet hocam katılıyorum dehşet bir oynaklığı var, 3.5-6 dolar arası git gel yapıyor o arada trade yapsak dedigin gibi daha fazla bile kar edebilirdik. bu bscpad fiyatının,özellike yeni girişler olsun diye üzerinde fiyat baskısı olduğunuda düşünüyorum.
legendary
Cashback 15%
5 dolarllık allo ile 353 adet aldık bu sefer. allo düşük ama geliri yüksek oluyor. ilk bakışta 300-500 dolar kazanmışsın it neresi iyi diyebilirsiniz ama dediğim 5 dolarlık alım yapabiliyoruz. 1000 adet bscpad'in maliyeti bana zaten ilk geldiği aldığım gün zaten yok olmuştu. şöyle saçma bir olay da var. sadece bscpad al sat yapsak daha iyi para kazanabiliriz. böyle de bir saçmalık var.
legendary
AIOZ dağıtımı geç gerçekleşti, başlangıçta fiyat iyice yükseldi 1.6 doların üstü görüldü.

Tokenler dağıtılınca doğal olarak dump geldi, istediğim fiyata gelirse tekrar alırım ama şimdilik vedalaştım.
legendary
AIOZ  ön satışıda tamamlandı. 5.2960 BUSD allocation verdiler bu proje için. satış tamamlanmadığı için kalanında, fcfs olarak sattılar oradanda 0.37 dolarlık payıma düştü onuda aldım toplamda 377.7329 AIOZ almış oldum. proje güzel duruyor, streaming projesi buna benzer ve rakip dlive var benim bildiğim, dlive platformunu justin sun satın almıştı hatırladıgım kadarıyla. Potansiyeli yüksek bir proje olduğunu düşünüyorum bu yüzden'de hemen satmayı düşünmüyorum.
legendary
Cashback 15%
şu an fiyat 0,39 dolar. ico fiyatına göre x13-15 arasında değişiyor. 1000 tane bscpad tutan kişilere 4,6 dolarlık allo verdi. bu da 150 adet cook tokene denk geldi. geçen haftaki bles 10 dolarlıktı. gün geçtikçe tutar azalıyor bu iyi bir şey değil. tamam garanti allo iyi de 5 dolar nedir abi? bu seferki çocuğun fiyatının düşmesi bence birden fazla platformda satışa çıkması ile alakalı diye düşünüyorum. gate, westarter, bscpad ve bir de duck da galiba satışa sunuldu. adet fazla olmasa da sonuçta 0,03 dolardan aldığınız şey x10 yaparsa arkanıza bile bakmazsınız. bakmazsınız da 5 dolarlık allo ile istersen önüne bak!
Pages:
Jump to: