Pages:
Author

Topic: BSCPad-BSC Ağındaki İlk IDO Platformu - page 5. (Read 1881 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Cook Protocol için Pancakeswap listelemesi yapıldı, yanlış görmüyorsam 1.27 dolar fiyatla çıktı.

Bakalım nasıl bir hareket yapacak. BSCPad fiyatı da her zamanki gibi çakıldı.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
4.6479 BUSD, 154.9298 COOK her seferinde allocation düşürüyorlar, yaptıgım masrafa değmemeye başladi gibi düşünmeye başladım. Allocation'ı beğenmeyip satıp çıkan çok olucaktır diye tahmin ediyorum. Bir iki satış için daha şans verecem bscpad'e ondan sonra duruma göre satabilirim.

legendary
Cook Protocol için en alt tiera 4.6479 BUSD allocation ayırmışlar.

Allocation bu civarlarda kalırsa pes edip çıkmayı düşünenler BSCPad fiyatında satış baskısı oluşturur.
member
Activity: 1106
Merit: 25
en boktan şeyin başlıgı açılır şunun başlıgı acılmadı ya forumda şaka gibi.
gospodinden duydugumda 1.30$ civarlarındadı ico dan X100 yaptıgını gorunce vazgeçmişim.
ordan bi %300 daha yapmış şaka gibi.
şu an ico fiyatına X235 yapmış.
bu senenin rekoru olmuş.
inşallah aramızdan ico dan alan vardır.

Hocam hangi ico nun ne yapacağını bilemiyoruz ne yazık ki.
X235 te çok iyi yapmış. Belki yine gider ama buradan girmek cesaret ister. Başka ico'lar x235 yapmadan alabilirsek ne iyi. Bende frm de bekliyorum hâlâ x80 yaptı şuana kadar.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
Cook için  sadece orada değil westarter üzerinden de katılım sağlayabilirsiniz gate.io mantığı ile çalışıyor.
legendary
Bronz tier için allocation'u bu kadar düşük tutmasalar, güzel olurdu onun haricinde her şey on numara gidiyor. Önümüzdeki projeler güzel özellikle Aiozdan ümitliyim iyi projelerden alım yaptığımda, satmak için acele etmeyeceğim. Bundan sonra projesine  göre Smiley
legendary
Ben Cook da Aioz da iyi olacak diye düşünüyorum. Beklentimin çok üzerinde bir fiyattan açılış yapmadığı sürece satma planım yok.

Keşke daha çok allocation olsa ama tier atlamak bu fiyattan çok zor.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
yarın cook protocol için bscpad'de ido yapılacak. yine bles de olduğu gibi biz küçük holderlere ufak bir allo gelecek ama cook için iyi bir haber var: https://www.gate.io/en/article/20053

gate.io'da da startupı yapılacak bu projenin. bscpad gün geçtikçe daha iyi projeler getirmeye başladı. şu güzel günler bitmeden biraz para toplasak fena olmayacak ama 10 dolarlık allo nedir be arkadaş.  Grin
legendary
8Pay şartları açıklandı.
1 Nisan ve 5 Nisan'da snapshot alınacak.
Token fiyatı: 0.07 BUSD
Tokenler %25 kilidi açık olarak gelecek, kalanlar aylık %25 olarak verilecek.
KYC şart.

https://bscpad.medium.com/8pay-8pay-a-multichain-payment-platform-for-every-occasion-f7de25ef3487
legendary
Blindboxes fiyatı düşündüğümden çok daha iyi performans gösterdi, fiyatı şuan için 1bless 4.80 usd. Hızlı bir şekilde dump yer diye elimden çıkardım ama projeyi göz önünde bulundurarak biraz daha  bekleseydim sattığım fiyata göre 2.5 katına satabilirmişim.
legendary
Cashback 15%
x10'dan biraz fazlasına sattım ben de. 10 dolarlık alım verdiği için pek bereketli bir ido olmadı. normalde al sat yapardım da hem piyasada hem de bles de pek bir hareket olmadığı için uzak durdum bu sefer. bsc ağında defi dışında fazla bir proje olmaması sonucu kötü etkiliyor. şayet şöyle masaya yumruğunu vuracak projeler çıksa xler havada uçuşabilir. gerçi 10 dolarlık allodan nereye uçmayı planlıyorsam:)
legendary
130 dolar karla sattık bu sefer kilit olmaması iyiydi. Bronze tier için buna da şükür taş attık da kolumuz mu yoruldu.

Sonraki IDO'lar daha iyi geçer umarım.
legendary
Hiç bekletmeden pancakeswap'da açıldıgı gibi sattım 140dolar gibi bir fiyata. bronz tierler için çok düşük allocation verdiler.İşin asıl kaymağını ilk bscpad idosuna girenler yiyiyor bronztierlerede düşen bu oluyor ancak, olsun 0 dan büyüktür diğer idolarda aşağı yukarı aynı sonuçlar alınır.

Önümüzde 4 ön satış projesi daha var Smiley
legendary
Yine çok hızlı başlayıp doyuma ulaşınca %100'ü tamamlayamayan bir IDO oldu. %90'da takılı kaldı allocation biraz artırılsa çoktan biterdi.

Bugün işlem görmeye başlayacağı fiyatı merak ediyorum ama Bronze tier olarak anca çorba parası çıkartabileceğiz. Platinumlar ceplerini dolduracak gibi görünüyor.
legendary
Cashback 15%
bu sefer kelle başı az ödül geldi. 70 civar bles token gelecek en düşük rütbede yer alan kişiler için. bscpad'in esprisi harbiden ico döneminden girmekti. bir önceki projeye göre bles daha düzgün bir şey. bakalım pancakede listelendiği zaman ne olacak? yine ilk etapta oradan almak imkansız ama şansımızı denememiz gerekiyor. botlara ölüm!!!!!!
legendary
Blind Boxes IDO'su başladı en alt tier için 10.7615 BUSD hak verdi.

150000 BUSD toplanacak yarısı toplandı. Önceki çok uzun sürmüştü bu sefer katılım artmış gibi görünüyor.

https://bscpad.com/project/0xB2f445205607b91d831B47C612D7E70E16b68CD1
legendary
kaç tane bscpad almamız gerekiyor olmadanda satışa girebiliyormuyuz? Duruma göre almayı düşünebilirim daha önceki projeler para yaptımı?

ne kadar startuplarla doldu çevremiz hangisine bakacağımızı karıştırdım.

Minimum 1000 BSCPad ile IDO'lara katılabilirsiniz.

Önceden yapılıp sonuçlanan sadece BSCView projesi var onun da %25 kilidi açıktı. En alt tier 30 USD verip aldığı BSCView'larda sadece kilidi açık tokenleri satarak bile 150$ gibi bir kazanç sağladı.

Önümüzdeki 12 gün içinde 4 yeni IDO yapılacak. BSCView gibi performans gösterirlerse BSCPad fiyatında ciddi bir yükseliş görülebilir.
legendary
KYC doğrulaması da getirilmiş her proje için istenilmeyeceği söylenilmiş  anladığım kadarıyla ama hemen hemen hepsi için isteyeceklerdir o zaman yüzden  İDO'lara katılım yapacaklar yapsın kycsini unutmadan.

Yeni bir İDO daha paylaşılmış.
https://8pay.network  İDO tarihi 5 nisan.
legendary
Cashback 15%
kaç tane bscpad almamız gerekiyor olmadanda satışa girebiliyormuyuz? Duruma göre almayı düşünebilirim daha önceki projeler para yaptımı?

en az 1000
hayır
fazla ganyan kafası bir soru olmuşSmiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273

Pages:
Jump to: