Pages:
Author

Topic: BTC Adresine USDT transferi - page 2. (Read 959 times)

member
Activity: 630
Merit: 37
May 20, 2019, 07:24:11 PM
tek avantajı sanırım türkiyede bulunması ve yerlerinin yurtlarının belli olması biraz daha uğraşıp üzerine düşerseniz sorunu çözmek zorunda kalırlar zaten yasal yollara başvurmanızı onlar da istemezler muhtemelen
newbie
Activity: 174
Merit: 0
May 20, 2019, 06:19:54 PM
Birdaha da koinim kullanmam , tüm paramı btctuırke aktarıyorum.Adamlara bak tam dolandırıcıymışlar,iyiki bir hata yapmamışız Grin Sizde peşini bırakmayın gerekirse ofislerine kadar gidin az para değil.
newbie
Activity: 57
May 20, 2019, 04:58:02 PM
Bu arada newbie oldugum için koinim kullanıcısına buradan mesaj atamadım birisi iletebilirse çok sevinirim.

"Merhabalar,

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5089978.new#new

Buradaki konuda pek çok sefer size ulaşmayı web siteniz üzerinden denedik ancak başarılı olamadık. Buradan da denemek gerektiğini düşündüm.

"
full member
Activity: 770
Merit: 103
May 20, 2019, 04:57:44 PM
arkadaşlarında dedikleri isteseler 10 dakikalarını alır sorunu çözmek. ayrıca burada sizden gelecek iyi bir yorum borsanın güvenilirliğini de arttıracakken arkadaşlar yokuş yapmayı tercih ediyorlar. Gerçekten ilginç.
newbie
May 20, 2019, 04:54:44 PM
Bu arada aklıma gelmişken Koinim 2013 de kurulmuş. Daha önceki ismi Veriyol.

KOİNİM BİLİŞİM A.Ş.
Yapı Kredi Plaza C Blok No:40-41
Beşiktaş, İstanbul
Ticaret Sicil No: 861986
Vergi Numarası: 5740552286
Vergi Dairesi: Beşiktaş

Bu bilgilerle maliyeye suç duyurusunda bulunup vergi kaçırıyorlar diyip önceki işlemlerimizi delil olarak sunsak ne olur diye merak etmiyorum desem yalan olur.

newbie
May 20, 2019, 04:52:54 PM
Şaka gibi ama hala ne dönüş yaptılar ne de problemi çözdüler...
 Embarrassed
Hem başlığı hem de konu başındaki postunuzu güncelleyin bence. Kalın puntoyla "halen çözülmedi" diye bir not ekleyin mesela. Özellikle madenciler bu konuda yardımcı olabilirler. Onların biliyor olmaları lazım diye düşünüyorum. En azından bir yol gösterirler. Siz de borsaya çözüm için bilgi verebilirsiniz. Belli ki borsa konuyla ilgilenmemiş.

Madencilerin konuyla alakasını çözemedim ama başlığa ekledim  teşekkürler Smiley

newbie
May 20, 2019, 04:50:07 PM
Gönderdiğiniz borsa çözebilirse çmzer bunun dışunda blockchain den hiç birvişlem yapamazsınız. Bir an önce borsayla görüşün

Borsayla görüşebilsek keşke. Destek çağrılarını olduğu gibi kapatıp herhangi bir cevap vermiyorlar.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 02, 2019, 09:35:27 AM
 Embarrassed

Hem başlığı hem de konu başındaki postunuzu güncelleyin bence. Kalın puntoyla "halen çözülmedi" diye bir not ekleyin mesela. Özellikle madenciler bu konuda yardımcı olabilirler. Onların biliyor olmaları lazım diye düşünüyorum. En azından bir yol gösterirler. Siz de borsaya çözüm için bilgi verebilirsiniz. Belli ki borsa konuyla ilgilenmemiş.
jr. member
Activity: 257
Merit: 1
April 02, 2019, 03:00:17 AM
Gönderdiğiniz borsa çözebilirse çmzer bunun dışunda blockchain den hiç birvişlem yapamazsınız. Bir an önce borsayla görüşün
jr. member
Activity: 140
April 01, 2019, 02:39:59 PM
Borsasın kararına kalmış bir durum. Onların kontrolünde ama Btc Adresine Usdt transfer etmekde biraz mantıksız geliyor açıkçası bana . Umarım Borsa geri ödeme için işlemleri hızlandırır ve kabul eder  Wink
newbie
April 01, 2019, 02:15:51 PM
Son durum nedir peki? koinim destek hizmeti ne diyor bu konuda? Yoksa başlarındanmı ediyorlar?

Bugün hem daha önce gelen maillere hemde help üzerinden tekrar konu acarak ulasmaya calıstık bakalım ne olacak..
jr. member
Activity: 532
April 01, 2019, 02:08:24 PM
Son durum nedir peki? koinim destek hizmeti ne diyor bu konuda? Yoksa başlarındanmı ediyorlar?
newbie
April 01, 2019, 02:07:23 PM
 Embarrassed

Konuyu başından beri takip ediyorum şu sorunu çözseler çok müşteri kazanırlardı.

Benzer olayı;
Büyük iş yapmak isteyen borsa çok büyük reklam fırsatı olarak görürken, vizyonsuz borsalar uğraşmaya değmeyecek abuk subuk olay olarak nitelendiriyor ve küçük kalmaya devam ediyorlar. Ha çözemeyebilirsin eyvallah ama müşterinin yanında olduğunu çözmeye uğraştığını gösterirsin müşterine en azından.

Kesinlikle.. Kaldıki sorunu araştırmalarına bile gerek yok. Konu ortada.. Kaynaklar otada, çözüm ortada..
newbie
April 01, 2019, 02:06:23 PM
böyle bir şey ile daha önce hiç karşılaşmamıştım belki çözerler eğer çözüme ulaştıysa editlerseniz bizlerde öğrenmiş oluruz bilgi sahibi olmuş oluruz durum hakkında.
Elimden geldiğince takip edip burayada iletiyorum.
newbie
April 01, 2019, 02:05:21 PM
Öncelikle geçmiş olsun. Koinimin online desteği yok mu ? Hala maille falan uğraşıyorlarsa senin maili görmemiş bile olabilirler.

Teşekkürler. Online destekte birkaçkere görüştük ama daha önce açılan issue lara ulaşamıyorlar ne hikmetse. Sonuçta yazışmalara cevap vermiyorlar.
jr. member
Activity: 322
April 01, 2019, 12:38:41 PM
yani bunu çözerek emsal bir karar alabilirlerdi fakat güzel bir fırsatı geri çeviriyorlar gibi görünüyor.
ayrıca işlemleri yaparken ekstra dikkatin önemidir bu başlık.
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
April 01, 2019, 12:24:16 PM
 Embarrassed

Konuyu başından beri takip ediyorum şu sorunu çözseler çok müşteri kazanırlardı.

Benzer olayı;
Büyük iş yapmak isteyen borsa çok büyük reklam fırsatı olarak görürken, vizyonsuz borsalar uğraşmaya değmeyecek abuk subuk olay olarak nitelendiriyor ve küçük kalmaya devam ediyorlar. Ha çözemeyebilirsin eyvallah ama müşterinin yanında olduğunu çözmeye uğraştığını gösterirsin müşterine en azından.
full member
Activity: 602
Merit: 118
April 01, 2019, 11:06:12 AM
Transfer yapacağım zaman iyice kontrol ederim. Yoksa bazı yanlışların geri dönüşü yok. Neyi nereye transfer ettiginize iyi bakın ki sonra üzülmeyin
member
Activity: 462
Merit: 42
April 01, 2019, 11:02:37 AM
böyle bir şey ile daha önce hiç karşılaşmamıştım belki çözerler eğer çözüme ulaştıysa editlerseniz bizlerde öğrenmiş oluruz bilgi sahibi olmuş oluruz durum hakkında.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 01, 2019, 10:49:11 AM
Mantıken düşünürsek, BTC adresinden USDT adresine gönderimlerde BTC'ler boşa düşüyor. Yani ilgili hedefe ulaşmadan zincirde asılı kalıyor. Bunun da (yanlış hatırlamıyorsam) tamamen yok edilmeden önce asılı kalma süresi vardı. Fakat askıdan kurtarma işlemini kim yapabilir emin değilim. Aramızdaki madencilerden bu konuda bir açıklama gelebilir belki.
Pages:
Jump to: