Pages:
Author

Topic: BTC TURK bu BTC'lere el koymakta haklı mı? - page 2. (Read 554 times)

member
Activity: 229
Merit: 11
September 11, 2018, 12:39:07 PM
Blockchain dünyasında yapılan her transaction'ın gideri olacağı için borsa sisteminin ayakta kalabilmesi için min giriş tutarı gibi şeyler normal. Ayrıca parası olmayanı almak istememesini de normal karşılayabilirim.
full member
Activity: 406
Merit: 189
September 11, 2018, 07:03:18 AM
btcturk on numara iş yapıyor ya, sen fee ye bile yetmeyecek btc göndrerirsen olacağı budur.  borsayı cüzdan olarak kullanma alışkanlığını bırakmamız gerekiyor maalesef
member
Activity: 448
Merit: 88
September 09, 2018, 06:03:46 AM
Adam zaten belirtmiş şartları. O yüzden sonuna kadar haklı yani.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
September 07, 2018, 08:06:01 PM
borsayı cüzdan olarak kullanmaya kalkınca bu tarz sounlar çıkıyor.
sr. member
Activity: 272
Merit: 310
September 07, 2018, 03:49:24 PM
Gayet haklılar, zaten işlem ücreti o kadar. Adamları neden meşgul ediyorsun ki? Dogecoin var bu tarz ödemeler için onu kullan.
member
Activity: 71
Merit: 10
September 07, 2018, 09:15:22 AM
adamların savunucusu değilim hatta borsalarınıda kullanmıyorum ama şu isyan eden arkadaşlar 0.0005BTC zaten işlem ücreti olduğu belirtiliyor daha az bir miktarı gönderirken işlem ücretini nereden karşılamayı düşünüyorsunuz acaba ? bir soru soruyorsanız mantıklı sorular sorun bence
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
September 07, 2018, 09:04:41 AM
kimse kimsenin parasına el koyamaz

BtcTurk'te kripto para çekme işlemlerinde kullanıcılar herhangi bir işlem ücret ödemiyor. Kripto para transferi yapabilmek için madencilere ödenmesi gereken transfer ücretleri BtcTurk tarafından karşılanıyor. Ancak, kullanıcılar BtcTurk hesaplarına kripto para yatırmak istediklerinde işlem ücretlerini ödemek zorundalar. 0.0005BTC altındaki transfer işlemlerinde işlem ücreti transfer edilen tutarı aşabildiği için BtcTurk bu tutarın altındaki transferleri kabul etmiyor.

Yatırma ve çekme işlemlerindeki altlimit uygulaması sadece BtcTurk'e özel bir uygulama değildir.
member
Activity: 1011
Merit: 65
September 07, 2018, 08:47:29 AM
kimse kimsenin parasına el koyamaz
sr. member
September 07, 2018, 08:44:37 AM
Arkadaşım bılıyorum tabiki konuyu zaten bıldıgımı yanı rakamları gonderdıkten sonra bılmıs ogrenmıs oldugumu da yazımda soyledım.
Orada mecazı sekılde anlattım dıkkat edersen arkadasa verdıgım cevabın sonunda gulucuk de var...

Merhaba, BtcTurk'e kayıtlı e-posta adresinizi ya da 0.0005BTC altındaki transferleri yaptığınız Bitcoin adresini özel mesaj ile iletebilirseniz kontrol edelim.
newbie
Activity: 139
Merit: 0
September 07, 2018, 08:02:47 AM
Arkadaşım bılıyorum tabiki konuyu zaten bıldıgımı yanı rakamları gonderdıkten sonra bılmıs ogrenmıs oldugumu da yazımda soyledım.
Orada mecazı sekılde anlattım dıkkat edersen arkadasa verdıgım cevabın sonunda gulucuk de var...
newbie
September 06, 2018, 10:17:26 AM
Hepsini bir adreste toplayıp tek seferde gönderirseniz sorun çözülmüş olacaktır. Minimum deposit miktarı çoğu borsada var.

bende hepsını bır adreste topladım Smiley
btc turk adresıme gondermıstım ıste
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
September 06, 2018, 01:07:30 AM
Hepsini bir adreste toplayıp tek seferde gönderirseniz sorun çözülmüş olacaktır. Minimum deposit miktarı çoğu borsada var.
legendary
Activity: 3206
Merit: 1525
September 05, 2018, 02:31:54 PM
Hemen her borsada minimum deposti tutarları vardır. Bunu açık olarak sitelerinde duyururlar.
Hatta bir çok borsa özellikle uyarı koyar deposit adreslerini madencilik için kullanmayınız diye.
Madencilikte kazançlar genellikle minimum deposit tutarının altındadır çünkü.
Geçmiş olsun.
sr. member
September 05, 2018, 10:35:57 AM
Merhaba, BtcTurk hesabınıza 0.0005BTC altında BTC yatırmanız durumunda BtcTurk bu tutarı kullanıcı bakiyenize yansıtmıyor çünkü söz konusu tutarın bir cüzdandan başka bir cüzdana transferinde işlem ücreti söz konusu tutardan yüksek çıkabiliyor. Bu nedenle, kripto para alım satım platformları depozito tutarlarına altlimit getiriyor.

BtcTurk'e hesabınızdaki kripto para cüzdanlarınızdan kripto para çekmek istediğinizde işlem ücretleri BtcTurk tarafından karşılanıyor. Ancak hesabınızda kripto para yatırmak istediğinizde işlem ücretini gönderen cüzdanın ödemesi gerekiyor. Bir başka cüzdandan BtcTurk cüzdanınıza 0.0005BTC göndermek istediğinizde göndermek istediğiniz tutara yakın bir işlem ücreti ödemeniz istenebilir.
newbie
September 05, 2018, 08:47:59 AM
Arkadaşlar merhaba uzun bir suredır btcturk uyesıyım ve kendıme gore de yuklu alım satımlar yapıyorum.
Bu zamana kadar bıtcoın yatırırken ve cekerken btcturk un sıtesındekı su ıbareye hıc gozum carpmadı veya daha yuksek rakamlar yatırdıgım ıcınde umursamadım sanırım.

Minimum yatırma miktarı 0.0005 BTC'dir. 0.0005 BTC altındaki yatırma işlemleri iade edilmeyecektir.

Evet bu ibareden bahsedıyorum baska borsalarda da aynısı var mı bılmıyorum.
Geçenlerde cryptotab ve benzerı uygulamalardan farklı sayıda 0,000166 gıbı 5 adet rakamda btc kazandım ve bu btc lerı btcturk adresıme gonderdım.
86 onay almasına ragmen baktım btc ler gelmıyor bende maıl attım maılıme kısa ve oz bır sekılde tabırı caızse BTC lerınıze el konulmustur ve gerı verılmeyecektır denıldı.

Pekı bu ufak mıktarlardakı btc transferlerlerınden benım gıbı 100 lerce hatta 1000 lerce kısı de yapabılır!!!
Bu btc ler BTCTURK un blockchaın hesabına sonucta dusuyor.
Sızce ufak da olsa bu rakamlara el koymaya hakları var mı?
Pages:
Jump to: