Author

Topic: BtcTurk Ana Konu - page 214. (Read 398851 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
November 18, 2013, 03:29:34 AM
4 haneli rakamlara ulaşınca mı oldu ki?
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
November 18, 2013, 03:20:53 AM
BTC Turk bug'a mı girdi? 1 BTC Sat diyorum 5 lira para veriyor ?
evet hata var alımdada satımdada aynı 10tl ye 9 küsür btc veriyor Cheesy
hero member
Activity: 756
Merit: 500
November 18, 2013, 03:12:03 AM
BTC Turk bug'a mı girdi? 1 BTC Sat diyorum 5 lira para veriyor ?
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
November 17, 2013, 02:58:07 PM
Alış 940.00 TL Satış 946.16 TL iken kim yaptı bu işlemi? Son İşlem 1,055.00 TL  Cheesy
member
Activity: 168
Merit: 10
November 16, 2013, 05:30:49 PM
böyle giderse bende btc-e ye geçicem diğer altcoin borsalarıda var orda ztn ortaya karışık yaparım artık

BTC-E'ye para yatırma konusunu nasıl halletmeyi düşünüyorsunuz?

BTCTurk genel olarak çok başarılı. Son zamanlarda BTC fiyatları biraz yüsek seyrediyor. Bir de SMS olayı var işte. Umarım kısa sürede o da çözülür.
Diğer bir konu da eğer birisi bu işten para kazanacaksa bunun yerli sermaye olmasını tercih ederim. Her zaman inandığım birşey var. O da; biz herşeyin en iyisini yapabiliriz. Yeterki yapmak isteyelim.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
November 16, 2013, 03:23:13 PM
Btc ile yeni tanıştım nedir neyin nesidir kısmen anladım aldım sattım herşey güzel hoş bu iş varoldugu sürece kovalarım yani Cheesy

şuan için kafama takılan tek şey hesap onayı hesabım onaylı olmadıgı için bakiyemi tek seferde çekemiyorum üstelik size havale yaptıgım heseba bu konuda yardımcı olurmusunuz?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
November 16, 2013, 01:13:33 PM
böyle giderse bende btc-e ye geçicem diğer altcoin borsalarıda var orda ztn ortaya karışık yaparım artık
legendary
November 16, 2013, 12:42:01 PM
sms sorunun haricinde istediğimiz kurdan ileri tarihli alım veya satımlarıda stabil değil belirli bir kura geldiğinde satış emri vereyim derken direk hepsini sattı daha pratik ve hızlı olan btc-e ye aktardım tüm btcleri
member
Activity: 168
Merit: 10
November 16, 2013, 11:50:50 AM
SMS doğrulama kullanıyorum.

Dün doğrulama SMS'i gelmedi. Mail attım. Birkaç dk içinde cevap geldi. Konuyla ilgili çalıştıklarını bildirdiler ve kısa süre sonra düzeldi. Bugün yine aynı şey oldu. Mail de attım. Dönen de olmadı, düzelmedi de.

Sorun şu ki istediğim zaman login olamazsam nasıl alım satım yapabilirim? Güvenlik tabii ki önemli yani 2 kanallı güvenlik de kullanmak istiyorum.

Umarım en kısa zamanda Google Authenticator kullanmaya başlarlar da bu problemleri tekrar yaşamayız.

Anlık olarak da SMS probleminin kısa zamanda çözüleceğini umuyorum. Hesabıma ulaşamamak hiç hoş bir durum değil.
full member
Activity: 224
Merit: 100
November 14, 2013, 03:46:07 AM
an itibariyle btcturk  - btc-e arasındaki kur farkı kapandı hatta btc-e öne geçti
btcturk un makas farklarında bariz cimri olduğunu düşünüyorum böyle devam ederse çoğunluk tekrar btc-e ye kayacaktır.

Makas farklarında cimri olmaktan neyi kastettiğinizi anlamadım. Dalgalanmalar daha sığ ve bunun da işlem hacminin düşük olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Sonuçta derinlik tablosuna baktığında çok büyük rakamlar yok. Komisyon oranı da %0,3 sonuçta tl ile işlem yapan tek borsa. Tekel olmalarından dolayı bir süre bu işin kaymağını yemek istemeleri de anlaşılabilir bir durum. Ya sev ya terk et politikası.
legendary
November 13, 2013, 05:23:20 PM
an itibariyle btcturk  - btc-e arasındaki kur farkı kapandı hatta btc-e öne geçti
btcturk un makas farklarında bariz cimri olduğunu düşünüyorum böyle devam ederse çoğunluk tekrar btc-e ye kayacaktır.
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
November 13, 2013, 12:10:46 AM
Bugün SMS doğrulama mesajlarında kısa süreli bir aksaklık yaşandı.

Kısa sürede problemi çözdük.
legendary
November 12, 2013, 10:41:23 AM
Btcturk de SMS doğrulamada  sorun mu var acaba yaklaşık yarım saat içinde 3 kez denedim doğrulama sms i gelmedi

Hata mesajı mı alıyorsunuz yoksa doğrulama kodu gönderildi dediği halde telefona kod mu gelmiyor?

kod gelmiyor

btcturk e mail attım sms doğrulama da gnel bi teknik sorun varmış
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
November 12, 2013, 10:37:54 AM
Btcturk de SMS doğrulamada  sorun mu var acaba yaklaşık yarım saat içinde 3 kez denedim doğrulama sms i gelmedi

Hata mesajı mı alıyorsunuz yoksa doğrulama kodu gönderildi dediği halde telefona kod mu gelmiyor?
legendary
November 12, 2013, 10:27:36 AM
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
November 09, 2013, 12:13:21 PM
Benim de bir isteğim olacak BtcTürk'ten.
Duyduğuma göre sadece garanti bankasiyla calisiyormussunuz :/

BtcTürk artık İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası ile çalışıyor.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
November 09, 2013, 12:11:36 PM
Benim de bir isteğim olacak BtcTürk'ten.
Duyduğuma göre sadece garanti bankasiyla calisiyormussunuz :/
Mesela mobil ödeme sistemi gelse ne güzel olur. Giderim BİM'e, yüklerim 20TL kontör. Atarım BtcTürk'e, Bitcoine çeviririm. Sonra bitcoin değerlenir (belli olmaz gerçi,  ama senaryo yazıyorum işte) ve ben çekerim telefonuma. Sonra forumda başlıklar görürüz "Avea 30TL satılık,  bitcoin alınacak"
Böyle sistem olsa süper ötesi olur.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
November 09, 2013, 12:03:42 PM
oncelıkle selamlar ben lıse ogrencısıyım ve bılgısayarımı hıc bızaman kapatmam yanı gecede acık durur ben evde durmasamda bundan bısey kazanabılmemız ıcın pc basında durmamız gerekıyomu bı sorum daha olcak sı degerlı abılerıme bu ısı nasıl yaparız teşekkurler

Foruma hoşgeldin. Pc'nin açık durup durmaması artık önemli değil, çünkü mining yaparak kazanç sağlama devri geçti. İlk Bitcoinlerini kazanmak için forumda açtığım konulara bakabilirsin.
Para koyup yatırım yapmak istersen BtcTürk'ten alım yapacaksın, Türkiye için başka alternatifi yok şu an.
Forumu biraz okuyup ondan sonra kafana takılanları sorarsan daha iyi olur, yardımcı olmaya hazır birçok arkadaş var forumda. Ama sürekli aynı konular konuşuluyor millet önceki mesajları okumadığı için. Smiley

ilginiz için çok tesekkur edrım dedıgınız dogru atılan mesajları okumadım cunku nerden baslıyacagımı bılmıyodum sımdı baska kazanc yontemlerımı denıyecem bıde baktıgım sıtelerde 1 tane bıtcoın 700 lıra kusurlu benım ıcın pahalı ogrencıyım sonuctu mınıng dedıgınız sey artık ıse yaramıyor mu ?
Evet yarıyor ancak artık verdiği kazanç çok çok az. Bu yüzden miningle kazanç sağlama devri geçti deniliyor.
Bu arada bitcoin sadece 1 olarak satılmıyor. 0.01 Bitcoin almak için bile konu açılabilir forumda.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
November 09, 2013, 10:49:39 AM
oncelıkle selamlar ben lıse ogrencısıyım ve bılgısayarımı hıc bızaman kapatmam yanı gecede acık durur ben evde durmasamda bundan bısey kazanabılmemız ıcın pc basında durmamız gerekıyomu bı sorum daha olcak sı degerlı abılerıme bu ısı nasıl yaparız teşekkurler

Foruma hoşgeldin. Pc'nin açık durup durmaması artık önemli değil, çünkü mining yaparak kazanç sağlama devri geçti. İlk Bitcoinlerini kazanmak için forumda açtığım konulara bakabilirsin.
Para koyup yatırım yapmak istersen BtcTürk'ten alım yapacaksın, Türkiye için başka alternatifi yok şu an.
Forumu biraz okuyup ondan sonra kafana takılanları sorarsan daha iyi olur, yardımcı olmaya hazır birçok arkadaş var forumda. Ama sürekli aynı konular konuşuluyor millet önceki mesajları okumadığı için. Smiley

ilginiz için çok tesekkur edrım dedıgınız dogru atılan mesajları okumadım cunku nerden baslıyacagımı bılmıyodum sımdı baska kazanc yontemlerımı denıyecem bıde baktıgım sıtelerde 1 tane bıtcoın 700 lıra kusurlu benım ıcın pahalı ogrencıyım sonuctu mınıng dedıgınız sey artık ıse yaramıyor mu ?
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
November 09, 2013, 10:39:11 AM

Özel mesaj attım. Bu konu BtcTürk ile ilgili sorular için, dağınıklık olmasın daha fazla.
Jump to: