Author

Topic: BtcTurk Ana Konu - page 215. (Read 398851 times)

newbie
Activity: 2
Merit: 0
November 09, 2013, 10:31:27 AM
oncelıkle selamlar ben lıse ogrencısıyım ve bılgısayarımı hıc bızaman kapatmam yanı gecede acık durur ben evde durmasamda bundan bısey kazanabılmemız ıcın pc basında durmamız gerekıyomu bı sorum daha olcak sı degerlı abılerıme bu ısı nasıl yaparız teşekkurler
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
November 08, 2013, 08:16:13 PM
Altcoinlerin de BtcTürk üzerinden işlem görmesi gerçekten çok güzel olurdu. En azından ilk etapta Litecoin siteye eklenirse bu da büyük bir adım sayılır.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
November 08, 2013, 05:30:57 PM
btcturk de ve bitcoinde yeniyim sadece denemek v eöğrenmek için girdim ama eğlencelli geldi  Cheesy
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
November 08, 2013, 05:07:13 PM
LTC yada diğer alternatif coinlerin sitede ileride bulunma ihtimali var mı?
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
October 27, 2013, 01:02:51 PM
IOS aplikasyonu konusunda çalışıyormusunuz?

Apple Bitcoin ile ilgili uygulamaları genellikle kaldırıyor AppStore'dan.

http://www.forbes.com/sites/jonmatonis/2012/06/13/why-apple-is-afraid-of-bitcoin/

Bu yüzden şu anda böyle bir çalışmamız yok.

Ama web sitemizi tamamen mobil uyumlu yapma konusunda çalışmalarımız sürüyor.

Ilgincmis, uzun suredir coinbase kullaniyorum, bir sikinti yok. Iyi bir arastirma yapmanizi oneririm. Neticede verdiginiz linkteki haber hem cok eski hemde Forbes'in kendi haberi degil, oradaki blog yazarlarindan birinin yazdigi bir konu. Ayni hurriyete milliyete kullanicilarin yazdigi gibi bir bolum.

https://itunes.apple.com/us/app/coinbase-bitcoin-wallet/id725106453?ls=1&mt=8

Yazı gerçekleşen olayları özetliyor yazarın kimliğinden çok bu yönünden dolayı örnek gösterdik. AppStore'dan kaldırılan Bitcoin wallet app'lerin kanıtları teker teker internette var ama o yazı özetlemiş.

CoinBase app şu anda AppStore'daki tek Bitcoin cüzdanı. 22 Ekim'de yayınladı bu uygulama, 5 gün oldu. Siz web sitesini uzun süredir kullanıyorsunuz heralde. Apple'ın bu uygulamayı sonradan kaldırıp kaldırmayacağı belli değil.

Kaldırmasa bile CoinBase bir exchange değil, hiçbir büyük exchange'in iOS uygulaması yok henüz. MtGox ve BitStamp'in yazıp kabul ettiremediği söylentiler arasında.

Araştırmamız devam ediyor tabiki.

sr. member
Activity: 252
Merit: 251
October 27, 2013, 03:56:37 AM

http://www.forbes.com/sites/jonmatonis/2012/06/13/why-apple-is-afraid-of-bitcoin/

Ilgincmis, uzun suredir coinbase kullaniyorum, bir sikinti yok. Iyi bir arastirma yapmanizi oneririm. Neticede verdiginiz linkteki haber hem cok eski hemde Forbes'in kendi haberi degil, oradaki blog yazarlarindan birinin yazdigi bir konu. Ayni hurriyete milliyete kullanicilarin yazdigi gibi bir bolum.

https://itunes.apple.com/us/app/coinbase-bitcoin-wallet/id725106453?ls=1&mt=8
sr. member
October 26, 2013, 03:27:41 PM
Çok teşekkürler.

Evet bu farkında olduğumuz ve gerçekten kullanımı çok zorlaştıran bir sorun.

En kısa sürede çözmüş olacağız.
full member
Activity: 144
Merit: 100
October 26, 2013, 01:37:06 PM

Bende bir katkıda bulunayım ozaman. Şöyle bir problem var mesela çözerseniz işimiz çok kolaylaşıcak.

Ipad lerde miktarı yazarken her rakam girişinde klavye otomatik olarak kapanıyor. İkinci rakamı girmek için tekrar tıklıyoruz. Çok zaman kaybettiriyor gerçekten. İyi çalışmalar.
sr. member
October 26, 2013, 12:53:01 PM

full member
Activity: 144
Merit: 100
October 26, 2013, 03:19:36 AM
sr. member
October 25, 2013, 08:51:17 AM
Yeni sitemiz yayında.

Görüşlerinizi bekliyoruz.
sr. member
October 21, 2013, 10:10:27 AM
Bugünden itibaren EFT masrafını 10TL'den 5TL'ye düşürdüğümüzü duyurmak isteriz.

Artık her banka için TL çekme işlem masrafı 5TL olacaktır.
sr. member
September 20, 2013, 02:51:30 PM
Hesap onayında bir sorun olmadı. SMS doğrulama kodunu aktif hale getir dediğimde "SMS mesajı gönderilemedi. Lütfen hatayı [email protected] adresine e-posta ile bildirin." uyarısı çıkıyor. Sitede para yatırma/çekme işlemleri yaptım.

SMS doğrulamasını da hallettik. Telefon numarasını 05xx... diye yazmak gerekiyormuş. Ben hep ülke kodunu kullandığım için sistem 90'ı algılayamamış. Smiley
Sitede o bölüme bununla ilgili bir uyarı koyabilirsiniz.

Smiley Teşekkürler.

Haklısınız. Normalde size ülke kodunu girerseniz uyarı göstermesi gerekiyordu sitenin. Problemi düzelteceğiz.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
September 20, 2013, 05:37:42 AM
Hesap onayında bir sorun olmadı. SMS doğrulama kodunu aktif hale getir dediğimde "SMS mesajı gönderilemedi. Lütfen hatayı [email protected] adresine e-posta ile bildirin." uyarısı çıkıyor. Sitede para yatırma/çekme işlemleri yaptım.

SMS doğrulamasını da hallettik. Telefon numarasını 05xx... diye yazmak gerekiyormuş. Ben hep ülke kodunu kullandığım için sistem 90'ı algılayamamış. Smiley
Sitede o bölüme bununla ilgili bir uyarı koyabilirsiniz.
sr. member
September 20, 2013, 03:08:49 AM
SMS doğrulama kullanım durumu: Kullanım dışı

Aktif hale getir dediğimde SMS mesajı gönderilemedi diyor. Hesabımı onaylatmak istiyorum. Kimlik ve ikametgahı mail attıktan sonra mı açılacak sms doğrulaması?

Mail attım bu arada, pazar günü çalışmıyorsunuz sanırım.

Özür dileriz bu post'u yeni fark ettik.

SMS doğrulama özelliğini kullanabilmek için sitede en az bir işlem yapmış olmanız gerekmektedir.

Hesabınızın onayı ile ilgili bir problem yaşadınız mı?
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
September 14, 2013, 05:26:05 PM
SMS doğrulama kullanım durumu: Kullanım dışı

Aktif hale getir dediğimde SMS mesajı gönderilemedi diyor. Hesabımı onaylatmak istiyorum. Kimlik ve ikametgahı mail attıktan sonra mı açılacak sms doğrulaması?

Mail attım bu arada, pazar günü çalışmıyorsunuz sanırım.
sr. member
September 12, 2013, 02:44:13 AM
Yeni banka hesapları konusunda çalışmalarımız sürüyor.

BTCTurk logosunun yanındaki grafik imaja tıklarsanız fiyat hacim grafiği açılacaktır.

Sitenin tasarımını tamamen yeniliyoruz. Şu anda oldukça kötü bunun farkındayız.
newbie
Activity: 21
September 11, 2013, 07:17:30 PM
Aslında sitenin içine BTCTurk'teki BTC değerinin grafiğini koyabilirseniz çok hoş olur. ---http://bitcoinity.org/markets---  bu tarz bir şey alım-satım emirlerini verirken daha kolay düşünmemizi sağlar. Gün içinde hangi değerde ne kadar kalmış, ne zaman yükselişe geçmiş falan gibi konuları merak etmeyiz böylece.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
September 11, 2013, 12:02:10 AM
En son mesajlaşmamızda Garanti Bankası dışında bankalar eklenecek demiştiniz. Son durum nedir? İş Bankası hesabınız aktif olursa İş kullanıcıları olarak her seferinde eft için gereksiz komisyon ödemek ve mesai saatlerini beklemek zorunda kalmayız. Smiley
newbie
Activity: 21
September 02, 2013, 06:34:46 PM
Evet para gelmis oyle gozukuyor zaten. Ancak ben cuzdanimda parayi goremiyorum. Sorun neden kaynaklaniyor olabilir onu merak ediyorum. Saat 1.25 cuzdandaki para hala 0. Bu konuda yardimci olabr misiniz?

Edit: Sorunu hallettim. Aynı dertten yakınan arkadaşlar için "Multibit Cüzdan Sorunu" adlı başlıkta açıklamasını yaptım. Teşekkürler.
Jump to: