Pages:
Author

Topic: BtcTürk 'ün Süper Hizmet Servisi - page 2. (Read 3501 times)

sr. member
Activity: 308
Merit: 250
December 12, 2015, 03:43:09 AM
Aslında Btc-Turk iyi calisiyo.. Gonderdiginiz banka hangisi acaba?
full member
Activity: 182
Merit: 100
December 12, 2015, 01:02:10 AM
1,5 Yıldır btctürk'ü kullanıyorum hafta içi 5'ten önce yaptığım tüm eft veya havale işlemlerinde herhangi bir aksilik olmadan hesabıma geçtiler eğer  EFT/havaleniz karşı tarafa ulaşmadıysa yapılacak pek birşey görünmüyor, eğer 5 ten önce ulaştıysa ve onaylanmadıysa başka bir sorun oluşmuş olabilir,
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
December 11, 2015, 08:34:41 PM

Btctürk yeni elemanlar alıp borsayı 7/24 işletebilirse daha güzel olur. Tabi amacı hizmetse eğer. Yok başka birşey için kurulduysa yapçek bişi yok.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
December 11, 2015, 08:30:07 PM
Forumda satanlardan alsaydınız keşke. Yine de bankacılık işlemlerinde Türk borsaları yurtdışı borsalarına göre çok daha hızlı işliyor.

Ordan alırım bir süzerim piyasayı ona göre al sat yap , exhcange de değerlendir olmadı bulut madencilikte değerlendiririm diye düşündüm.O yüzden orası daha mantıklı gelmişti.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
December 11, 2015, 08:27:14 PM
Parayı nasıl yatırdınız? Havale mi EFT mi?
EFT ise saat kaçta tam olarak? (Bazı bankalarda 15:30'dan sonra yapılan eft'ler sonraki güne kalıyor.)
Eğer ATM'den yatırdıysanız geçmiş olsun; paranız iade edilecek (sizden bir ton belge alındıktan sonra).

havale yoluyla verdikleri koduda girdim açıklama kısmına yani işlemde sıkıntı yok
Hmm bu tarz gecikmeler yaşanabiliyor bazen. Özellikle böyle rallilerin olduğu dönemlerde çok fazla para aktarımı oluyor bazıları da sonraki güne sarkabiliyor. Biraz sakin olmakta fayda var.
hero member
Activity: 739
Merit: 500
December 11, 2015, 08:24:09 PM
Forumda satanlardan alsaydınız keşke. Yine de bankacılık işlemlerinde Türk borsaları yurtdışı borsalarına göre çok daha hızlı işliyor.
hero member
December 11, 2015, 08:17:14 PM
EFT ise saat kaçta tam olarak? (Bazı bankalarda 15:30'dan sonra yapılan eft'ler sonraki güne kalıyor.)
Eğer ATM'den yatırdıysanız geçmiş olsun; paranız iade edilecek (sizden bir ton belge alındıktan sonra).

havale yoluyla verdikleri koduda girdim açıklama kısmına yani işlemde sıkıntı yok
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
December 11, 2015, 08:10:53 PM
hero member
December 11, 2015, 08:07:46 PM
 Angry anlamıyorum arkadaş bu türkiye de ki kurumların hepsi mi aynı olur ;
 bankaya gidersin kuyruk vardır ve sıran geldiğinde çoğu zaman  bilgi seviyesi gişe memurluğundan öteye gidemeyen bilgisiz insanlarla uğraşırsın. Doğalgazı açtırmaya gidersin 2 ay sonra gelirler , ttnet , süperonline .... liste bayağı kabarık . Şimdide btctürk para yatırmadan önce iletişim adreslerinden "facebook , mail " yoluyla 4 , 5 soru sordum ve verdikleri cevaplar çok netti sanki merkez bankası _*  "güvendesiniz falan filan" ...  herneyse bugün 900 tl yi yatırdım  iş saati içerisinde ama ne yazık ki sende mi brütüs dedirttiler ve parayı hesabıma vaadettikleri zamanda aktarmadılar. Bitcoin fiyatı 1200 tl falandı şu an 1300 tl oldu yani şimdi alım yapsam zararım 0.06 btc . Ki şimdi de alamıyorum çünkü para halen hesabıma aktarılmadı.
Delirme noktasına geldim bu ülkede , bir hizmet sunuyorsunuz ve hizmetinizin karşılığını bizden söke söke alıyorsunuz ama iş size düşen görevi yapmaya gelince "beklesin pezevenk"  diye çıkardığınız müşteri odaklılık sistemine zıplama yapıyorsunuz.- bunu sinirimden uydurdum.
Herneyse biraz sözlük yazısı gibi oldu ama kusuruma bakmayın , içimdekileri dökmem gerekiyordu ve etrafımda bitcoinin ne olduğunu bilen bir kişi bile yok ne yazık ki
Pages:
Jump to: