Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 684. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 323
Merit: 250
Yaz aylarında bitcoin piyasası çok sıkıcı oluyor. Hiç hareket yok herkes tatile çıktı herhalde trade yapan kalmamış.

Bence hacim oldukça yüksek ve stabil.1,5 ay önceyide biliriz günlerce 1$ bile dalgalanmamıştı hacim yerlede sürünüyordu.Btcturk 10 küsür btc hacim yapıyordu şu anda 244 btc hacim var.

Spekülasyon konusuna neredeyse üç gündür yazılmıyor bana millet tatilde gibi geldi.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Yaz aylarında bitcoin piyasası çok sıkıcı oluyor. Hiç hareket yok herkes tatile çıktı herhalde trade yapan kalmamış.

Bence hacim oldukça yüksek ve stabil.1,5 ay önceyide biliriz günlerce 1$ bile dalgalanmamıştı hacim yerlede sürünüyordu.Btcturk 10 küsür btc hacim yapıyordu şu anda 244 btc hacim var.
sr. member
Activity: 323
Merit: 250
full member
Activity: 210
Merit: 100
tahminim bu ay sonu 300 ü geçecektir hazırlıklı olun şimdiden ufaktan alım yapıyorum
full member
Activity: 160
1000 dolarlar beklemeyin. Uygun karlardan satış yapıp çıkın. Sonu litecoin gibi olabilir. Litecoinide şişirdiler, insanlarda 10 dolar beklentisi oluştu çoğu kişi satmadı sonra bir anda boşaldılar Smiley Ayrıca bitcoin eskisi gibi sıradan spekülasyonlarla çokta havalanmıyor. Güney Kıbrıs olayı ile Yunanistan olayı nın fiyata etkileri aynı olmadı. 1000 doları geçmek için çılgın bir spekülasyon lazım. Ya da herkesin diline doladığı büyük adaptasyon olabilir ama yakın tarihte mümkün görünmüyor.

Cok dogru katiliyorum gunluk alim satimlar daha cok kar ettiriyor, uzun vade beklemek btc icin riskli ve gereksiz uzun vade bence.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
1000 dolarlar beklemeyin. Uygun karlardan satış yapıp çıkın. Sonu litecoin gibi olabilir. Litecoinide şişirdiler, insanlarda 10 dolar beklentisi oluştu çoğu kişi satmadı sonra bir anda boşaldılar Smiley Ayrıca bitcoin eskisi gibi sıradan spekülasyonlarla çokta havalanmıyor. Güney Kıbrıs olayı ile Yunanistan olayı nın fiyata etkileri aynı olmadı. 1000 doları geçmek için çılgın bir spekülasyon lazım. Ya da herkesin diline doladığı büyük adaptasyon olabilir ama yakın tarihte mümkün görünmüyor.
legendary
Aylarca yükselsin diye bekledim şimdi düşsün diye bekliyorum  Grin

ben asla full fiata geçmekten yana değilim  % 30 un altına düşmüyor genelde elimdeki btc her büyük düşüştede biraz  daha artırıyorum toplam btc mi ,  acil nakit ihtiyacım yok , dalgalanmaları sadece elimdeki btc yi artırmak için fırsat olarak görüyorum

satış fiyat hedefiniz nedir peki aklınızdaki ?

ödül yarılanana kadar elimdeki btc yi artırmayı düşünüyorum , kesin bir rakam yok aklımda ama bir önceki zirvenin üstünde biryerleri umuyorum, hedefim 1000 dolar üstü yani tamamen çıkmak için

Ödül yarılanmasına 1 sene var yaklaşık.Bu süreçte aşağı doğru hareketlerde bende alım yapacağım.Özellikle 1-2 ay öncesinden fiyatlar oldukça şişecektir.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

ben asla full fiata geçmekten yana değilim  % 30 un altına düşmüyor genelde elimdeki btc her büyük düşüştede biraz  daha artırıyorum toplam btc mi ,  acil nakit ihtiyacım yok , dalgalanmaları sadece elimdeki btc yi artırmak için fırsat olarak görüyorum

ödül yarılanana kadar elimdeki btc yi artırmayı düşünüyorum , kesin bir rakam yok aklımda ama bir önceki zirvenin üstünde biryerleri umuyorum, hedefim 1000 dolar üstü yani tamamen çıkmak için
legendary

Blok halinde alıp blok halinde çıkış yapıyorum ben aksi halde hesap çok karışıyor.Tamamen nakitteyim hem dolar hem btc fiyatındaki ufak artış Tr piyasasını yükseltti.
newbie
Activity: 13
Merit: 0

legendary

legendary
legendary
282 seviyesine geldi 6 puanlık ufak bir hareket var arkadaşlar takipde olmayanlar kaçırmasın..

cılız bir  hareket cuma günü pek beklentinizi yüksek tutmayın
full member
Activity: 160
282 seviyesine geldi 6 puanlık ufak bir hareket var arkadaşlar takipde olmayanlar kaçırmasın..
newbie
Activity: 45
Merit: 0
279,6 an itibariyle, mesajı yazarken 150 275,4'e düştü. bunu yazarken 281.7 oldu Cheesy
legendary
Hacimsiz günlere geri döndük  Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
dumplanan miktar sadece ve sadece 1500 btc, yuksek bir meblag degil, okcoinin ortalama 15 dakikalik hacmi, adamin teki satis emrine eksik rakam girmistir,

boyle bir durum olusmustur.

gecmis olsun kendisine.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
btc-e de biri 150 dolara kadar dumpladı  Grin btc-e de usd olan 160-170 den emir koysun acil  Grin

Arasıra btc-e de yapıyorlar bunu.Keşke alım emri girseymişiz 150$ dan btc alırdık  Smiley

Yeni girdim Btc-e'ye chatbox da 150$ falan yazıyorlar dedim ne oluyor bir an  Grin
10000'den fazla  BTC dumplanmış ne oldu yav.
Biraz nakite sıkışmış herhalde satışı yapan Smiley Ya da big bossların botlarında bir hata oldu ve tüm btclerini bot otomatik sattı, sahibi de şimdi ah vah ediyordur.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
btc-e de biri 150 dolara kadar dumpladı  Grin btc-e de usd olan 160-170 den emir koysun acil  Grin

Arasıra btc-e de yapıyorlar bunu.Keşke alım emri girseymişiz 150$ dan btc alırdık  Smiley

Yeni girdim Btc-e'ye chatbox da 150$ falan yazıyorlar dedim ne oluyor bir an  Grin
10000'den fazla  BTC dumplanmış ne oldu yav.
legendary
btc-e de biri 150 dolara kadar dumpladı  Grin btc-e de usd olan 160-170 den emir koysun acil  Grin

Jump to: