Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 681. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 918
Merit: 1000
Çin'in Yuan'ı 3. kez devalüe etmesi ise BTC fiyatlarında bekle gör durumunu getirdi.Fiyatlar yön bulmadan önce piyasa oyuncuları birbirlerini yokluyorlar.Bana göre ana trend yukarı.Alım satım kararından önce iki kez düşünmenizi bir miktar nakit bir miktar BTC ile 
işlem yapmanızı öneririm.
legendary
Sizce Cin'in Yenin degerini düsürmesi Bitcoini nasil etkiler?

Çin nasıl Yen'i düşürür?Savaş sebebidir bu.
sr. member
Activity: 255
Merit: 250
Sizce Cin'in Yenin degerini düsürmesi Bitcoini nasil etkiler?
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Yatisq gecti yine piyasada yaprak kipirdamiyor. Eylulde heyecan baslicak gibime geliyor.o zamana kadar tatile devam
Yarın bence bir hareket olacaktır. Dolar tl karşısında yarın ya değer kazanacak ya kayıp edecek. Büyük ihtimalle deger kazanacak. Bu da Btc fiyatını arttıracaktır. Diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Yatisq gecti yine piyasada yaprak kipirdamiyor. Eylulde heyecan baslicak gibime geliyor.o zamana kadar tatile devam
sr. member
Activity: 266
Infected Mushroom
Ben XT tartışmaları nasıl etkileyecek fiyatı çok merak ediyorum, önümüzde hareketli günler olabilir.
hero member
Activity: 490
Merit: 500
Bitcoin piyasasında 8-10 dolarlık bir yükseliş var. Yükselişin nedeni belli değil.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bi süre de aşağı yukarı bu civarlarda geziniceğini düşünüyorum..

270$ sağlam bir destekti, kırıldığı için yakın zamanda hemen üstüne çıkamaz. Grafiklerin birkaç gün dinlenmesi gerekiyor.
full member
Activity: 346
Merit: 102
Bi süre de aşağı yukarı bu civarlarda geziniceğini düşünüyorum..
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
BTCde gevşeme var.Nedenini bilen var mı?

Teknik olarak fiyat sıkışmıştı, aşağı kırıp rahatladı. Başka özel bir nedeni olduğunu sanmıyorum.
legendary
BTCde gevşeme var.Nedenini bilen var mı?
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Merhaba,

800-820 TL civarıyken hem btcturk de hemde koinim de 800-824 TL arası 25 btc bozdurdum. Haftasonu olan düşüşle beraber 1 BTC yakın arttırım yapmış oldum. Fakat btc-e'den dolar-btc olarak yapsam sanırım daha çok kazanacaktım. Buralar daha durgun gidiyor. O yüzden sordum aslında.
newbie
Activity: 28
Btc-e den alsat yapmak daha mi mantikli TL ile burada yapmaktan? Btc yi artirmak için.

TL ile trade yapabileceğiniz bir site yok. Trade yapan kimse ülkedeki borsaları kullanmıyor. Siteler yalnızca ilk Bitcoin alımı veya bozdurarak TL para çekimi için kullanılıyor.

BTCTURK / TakasCoin / Koinim. TL kullanarak Trade yapabilirsiniz hocam.
Saygılar.

Yazdığınız sitelerin işlem hacimlerine bakın. Hiçbirinde trade yapamazsınız. Hiçbiri piyasaya tepki vermiyor.

BTCturk gayet yapılası duruyor 135 BTC ^^. Ancak zaten bu işi bilen bi kişi nerde trade yaparım diye sormazki. o bakımdan yazdım ben .
hero member
Activity: 698
Free Speech is the most important thing.
Btc-e den alsat yapmak daha mi mantikli TL ile burada yapmaktan? Btc yi artirmak için.

TL ile trade yapabileceğiniz bir site yok. Trade yapan kimse ülkedeki borsaları kullanmıyor. Siteler yalnızca ilk Bitcoin alımı veya bozdurarak TL para çekimi için kullanılıyor.

Saygılar.

Yazdığınız sitelerin işlem hacimlerine bakın. Hiçbirinde trade yapamazsınız. Hiçbiri piyasaya tepki vermiyor.
newbie

Saygılar.
hero member
Activity: 698
Free Speech is the most important thing.

newbie

BTC-e daha hızlı ve daha güvenli şuanda tabi ki. Orası daha mantıklı olacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 190
Merit: 100
sr. member
Activity: 336
30 luk saatliğe verdiği destekle alıma geçti bakalım 4 saatliğede destek verirlerse günlüklerde geçicek alıma hayırlısıyla.
sr. member
Activity: 240
Btctürk alış 762 TL, satış 777 TL. Alıcılar da satıcılar da isteksiz, hacim düşük. Bu demektir ki gece herkes uyuyor, botlar işlem yapamıyor. Makas çok açıldı.
Jump to: