Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 802. (Read 1107570 times)

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Yükseliş oluyor ve bekliyorum artık 400 seviyelerini.
BTCTürk işlem geçmişime bir baktım da 1200TL'den satılmış bitcoinler var hüzünlendim Sad
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
tekrar 300 lere düşeceğini düşünmüyorum ben artık, bakalım ne olacak. Büyük artış öncesi büyük düşüsler olacağını düşünenler vardı şuan ne düşünüyorlar
büyük düşüş bu muydu yoksa başka bir beklentileri var mı ?
hero member
Activity: 840
330$ dolari hacimli bir sekilde gecebilirsek, gerisi gelecektir.
sr. member
Activity: 321
Merit: 250
btc hakkında insanlar uzun vadeli düşünmedikçe btc zarar görücek
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Ciddi satış yok şimdilik. Hatta btcturkte bile maşallah 1 btc satan görmedim hep kademeden alımlar Smiley
btc-e'den 2 alış satış;
327.989   200   65597.8
325.81   100   32581
full member
Activity: 141
Merit: 100
Ciddi satış yok şimdilik. Hatta btcturkte bile maşallah 1 btc satan görmedim hep kademeden alımlar Smiley
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
btc-e'de 315 ve 325'te dump'lar gelmiş ancak emin adımlarla ilerliyor. 330,340 gibi seviyelerde dump'lar gelecektir (acemileri panic sell'e ve panic buy'a sürüklemek için).
full member
Yükselişe devam. Bu ivmeyle 2015e güzel bir fiyatla gireceğiz gibi görünüyor.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
çıkışa geçti arkadaşlar düşükken alanlar varsa az da olsa kar yapmışlardır şimdiden acaba böyle cıkmaya devam edermi Smiley
hero member
gorunum psikolojisi artik bikkinlik durumunda

insanlar az ziplasinda hemen satiyim, kurtarayim zararimi psikolojisi icerisindeler, bu sebebten dolayi yuzde 1+2 yukari hareketlerden sonra, her defasinda 3-5% sert asagi gidiyor, bu yuzden hep yeni dipler goruyoruz. turk borsasi ise piyasanin 12-15% uzerinde seyrediyor, buraya daha satis gelmedi, gelirse zaten selale seklinde olacak ve piyasanin da altina dusecegine inaniyorum.. millet olarak duygusal oldugumuzu her seyi abarttigimizi borsamiz  bile gosteriyor.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Bu gidişle 100 doları bile görebiliriz
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
newbie
Activity: 17
Merit: 0

Siz zaten başlı başına paradoksmuşsunuz.O kadar iş yapıyorum diyorsunuz 5.000TL için kredi çekiyorunuz. Kredi çekip 5000 Tl ye alacağınız bitcoinle yazılım yazdırcaksınız!, donanım alcaksınız! ve fonlar yaratacaksınız! bu kadar işi bu paraya yaptıramazsınız birkere imkansız .(Hemde bu yaptıracağınız işler için paranızı neden bitcoine çevirip yaptırıyosunuz normal parayla yapmıyorsunuz, hani bunun bitcoine çevirip yaptırmanın mantığıneki?.. Ağzınız iyi laf yapıyormuş. tamam ben yanlış anlamışım uzatmayada gerek yok bende noktalıyorum.

sizin imkansız dediğiniz şeylerin tamamını gerçekleştirebiliyoruz.
bundan sonrasında mantığını anlamadığınız şeylere ahkam kesmemenizi ve yazım hatalarınıza dikkat etmenizi bekler, iyi akşamlar dileriz.

Bişi bulamayıp yazım hatamamı takıldınız türk dil kurumunda çalışsan bile benim yazım hatama karışamazsın hele sizin gibi ne konuştuğunu bilmez biri hiç karışamaz. Siz 5000TL ye microsoftuda alırsınız gerçi bu mantıkla yolunuz açık olsun, iyi akşamlar

evet, zamanı gelince o büyüklükte şirketleri de satın alacağız ya da o büyüklüklere erişeceğiz. öyle hedeflerimiz de var. bu, belki 100 senede olacak ve benim de ömrüm yetmeyecek ama olacak.
ben küçük düşünmem, küçük düşüneni de, tartışmaya meyilli kişileri de sevmem. dikkat ederseniz ilk sataşma çok alakasız bi yerde sizden geldi. anlamamış, yanlış yorumlamışsınız. cevabını verdik, uzattıkça uzattınız. o nedenle kendinizi daha da küçük düşürmeden susarsanız sizin iyiliğinize olacaktır. benimle tartışmaya girenler öyle ya da böyle kaybeder, nokta.

konudan fazla sapmadan btcturk'ün fiyat seviyelerine dönelim. tr piyasası, yukarıda bahsettiğim seviyelere geldi (neden acaba? çünkü fiyatlamalarımız genelde iyidir.) hatta 800 TL'nin altına da düşebilir gözüküyor. henüz kredi çekmedim ama şu tartışmadan sonra miktarını 10.000 TL düşünüyorum artık. bu sadece, mevcut fonlarımıza ek bir kaynak olacak ve 2015 yılında coaex precious metals'in promosyon olarak dağıtacağı külçe altına bir fon sağlayacak. bu şekilde çok yüksek meblağda olmasa da, spot piyasadan da düşük bir fiyata altın satabileceğiz, bilginize. ama bunu uzun vadeli değerli maden yatırımcılarına özel bir şekilde dağıtmış olacağız - promosyon muhtemelen 360 gram altınla sınırlı kalacak. bu promosyon sonucu beklediğimiz gelir miktarı yıl içinde : 80-90 btc

2014 yılında türkiye piyasasını yukarda tutan, 2015 yılında da aynı şekilde tutmaya meyilli herkese şimdiden teşekkürlerimizi sunarız Smiley

Alırsınız alırsınız anladık onuda Smiley. Buranın reklam yeri değil, altın borsasının hiç olmadığını anlayıp alakasız ve orantısız mesajlarınızada bir son verin artık.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
düşsün biraz daha düşşünde az alım yapalım  Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
2 ay önceye döndük
legendary
düşsün ya rahatlasın o kadar adamı zengin etti birazda fakir etsin ne olacak yani.
hero member
ayar tutmuyor artik

btcturkteki saglamlik da asagi kirildi artik, ciddi alici kalmadi, alanin agzi yaniyor cunku
full member
Dibi bulamadık düştükçe düşüyor.. 300ü aşağı kırmaz inşallah kırarsa nereye gider bilemiyorum.
sr. member
Activity: 328
Merit: 250
tek temennimiz 2015 yılı belki uğurlu gelir Smiley
legendary
battık beyler  Grin

Jump to: