Pages:
Author

Topic: Bu Yaptığım SEPET Beni Vezir mi eder yoksa Rezil mi ? - page 2. (Read 494 times)

full member
Activity: 938
Merit: 115
NCASH
QLC
GTO
NAVCoin
EDO
ICON
NANO
WAVES
Wancoin

Her birine ayrı ayrı 1 750 00 şer TL yatırım yaptım Sad

Sizce ne olur sayın yoldaşlarım Huh??

Bu iş gerçekten sabır işi. Uzun vadede ve boğa sezonunda pek kaybetmek mümkün olmuyor. İcon ve wancoın seçimi iyi, diğerleri için birşey diyemem. Ama sepetinde muhakkak btc ve eth de olmalı. Ayrıca benim favorilerim arasında neo da bulunmaktadır.
sr. member
Activity: 549
Merit: 259
Blockchain with solar energy
Ne vezir eder ne de rezil öyle diyelim. Güzel büyük coinler de var. Kötü önemsiz yükselme ihtimali olan coinler de var. Bence sabırla tutulabilecek bir sepet olmakla beraber bazı coinleri pek gözüm tutmadı.
newbie
Activity: 155
Merit: 0
Qlc, Wan, Icon bu 3ü gayet güzel. Kaldı ki boğa sezonunda (tabi gelebilirse) en saçmaları bile 2x 3x yapıyor. Bu sektörde her zaman bir risk vardır ama seçtikleriniz nispeten düşük riskli sayılır. O yüzden öyle dibe vuracak yok olacak projeler değil.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Piyasanın küçüleceğini, fiyatların daha da düşeceğini düşündüğümden bence bu sepet sizi rezil edecek.
member
Activity: 156
Merit: 10
Hala waves'e umut bağlayan insanlar kaldı mı yahu. Tam bir kabız coin lanet olsun onun gibi coinede arkasında duran ekibede. Waves yerine neo tercih etmen daha hoj olabilir
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
NCASH
QLC
GTO
NAVCoin
EDO
ICON
NANO
WAVES
Wancoin

ICON, WAVES,Wancoin iyi yatırım diye düşünüyorum. NCASH çok iyi proje diye düşünülüyordu ancak bir çok sahte anlaşmaları ortaya çıktı, bu yüzden riskli QLC, GTO, NAVCoin, EDO, NANO hakkında pek bilgim yok.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Sepetteki kripto paraları ben de başarısız bulmadım ama zamanlaması tartışılır. Bence piyasalar hala dibi görmedi o nedenle biraz daha bekleyebilirdin  Undecided
member
Activity: 140
Merit: 15
bu ara düşüş olacak o nedenle zarar ettirir . biraz daha bekleyip yüksellirken yatırım yap
member
Activity: 378
Merit: 11
Ortalama bir sepet icon ve wanchain gibi iyilerin olduğu gibi waves gibi bir halta yaramaz kötülerde var, seni rezilde etmez vezirde etmez bu sepet ama wanchain gibi coinlere daha büyük yatırım yapmanı tavsiye ederim
member
Activity: 336
Merit: 10
vezirli ile rezillik bana göre bu altcoinler ile olmaz bunların hepsi sonuç itibarı ile padişaha bağlı dolayısı ile padişah düşerse vezirde kaçacak yer arar. BİTCOİN yükselmesi veya düşmesine bağlı olduğu için btc yükselirse vezir edebilir tabi ama tersi olursa  o zaman da sen düşün .sepetin bana göre fena değil  diyebiliriz
legendary
Activity: 2310
Merit: 2590
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
sepetlerimizde sadece QLC ortak bitcoin kafasını kaldırıp coşmadıkça kolay kolay vezir olabileceğimizi zannetmiyorum. Piyasanın tanıtım yüzü bitcoin düşerse hepsi ağlayacaktır.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
rezil rüsva eder
member
Activity: 532
Merit: 12
tek aklıma yatan qlc ve edo. nano çok fazla yükseldi diyebiliyorum. waves zaten pek sevmediğim bir coin ömrü hayatım boyunca hiç bulaşmadım. ama ne hikmetse bizim türkler arasında çok yaygın neyine güveniyorlarsa. wanchain de iş yapabilir. sana şuan değeri çok düşük alıp unutmalık 2 coin söyleyeyim. birisi holo (hot) diğeride pundix. pundix şuan için 130 satoshi civarlarında holo da 14 falan. araştırıp incelemeni tavsiye ederim
full member
Activity: 560
Merit: 113
Vezir de edebilir rezil de edebilir gerçekten zor tahmin etmek ama normal ile vezir arasında bir şey edebileceğini düşünüyorum. Rezil edeceğini sanmam ama btc de ekle bence.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
NCASH
QLC
GTO
NAVCoin
EDO
ICON
NANO
WAVES
Wancoin

Sepetindeki coinlerin bir kısmı hakkında hiçbir fikrim yok, sadece kısaltma olarak biliyorum. Bildiklerim içinden de iyi ki almışsın diyebileceğim bir coin yok. Tamamen şansına kalmış bu sepet bence, kısmetin varsa kazanırsın yoksa kaybedersin. Dürüst olmak gerekirse ben böyle bir sepet yapmazdım.
newbie
Activity: 191
Merit: 0
Sepetin içeriğinden ziyade yatırım yapılan zaman bence kazanç sağlayabilecek bir zaman genel bir yükselişte.
full member
Activity: 770
Merit: 103
herkes gibi bende wavesi bu sepetten çıkarmanın doğru olacağını düşünüyorum . Kişisel fikrim wanchain i iyi bulmuşsun. ilerleyen zamanda çok güzel kazançlar getirebilecek bir coin benim düşünceme göre. tavsiyem bir an önce wavesten kurtulman yönünde
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Wavesten birşey beklemiyorum artık, en fazla 8 dolar falan olur bence, icx iyi seçim nanoda öyle bana kalırsa ama, piyasanın geleceğini görmek oldukça zor, bence yıl sonu 1,7x'i falan var bu sepetin
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Kimse ne olacağını bilemez biri der çok güzel sepet bir aya kalmadan batarsın
Biri gelir bok gibi der seni ihya eder şaşar kalırsın Smiley
Bu piyasa öyle bir piyasaki cebine koymadığın milyonlar bir anda kuruşlara dönebilir
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
Waves yerine ins seçebilirsiniz 2018 4. Çeyrek de adamların güzel planları var 4. Çeyreğe de birkaç ay kaldı waves beklenen patlamayı yapmamış ve gittikçe güveni azaltan bir izlenimde gidiyor bunun yerine potansiyelli tokenleri yada coinleri tercih ediniz bence diğerlerine lafım Yok gayet güzel seçim
Pages:
Jump to: