Pages:
Author

Topic: Bu Yaptığım SEPET Beni Vezir mi eder yoksa Rezil mi ? - page 3. (Read 494 times)

member
Activity: 1106
Merit: 25
Bunlar in içinde benim en güvendiğim qlc sen 1750 TL koymuşsun ama ben daha yüklü girdim. Orada dikkatimi çeken diğer bir coin waves. Ben olsam asla almazdim. Ama ben sabretmek severim dersen sabrini iyi test eder. Bir de wanchain iyi gibi. Sana tavsiyem. Az biraz da pundix al köy kenara cuzdanda tutar ve saymazsak her ay %7.3 airdrop gönderirler. Daha çok kar edersin.
full member
Activity: 910
Merit: 105
NCASH, QLC, ICON, NANO, WAN iyi seçimler. Vezir eder demek iddialı olabilir ama rezil etmez diye düşünüyorum. Hepsi birbirinden güzel projeler. Vaatlerini hayata geçirdikçe yol alacaklardır.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
uzun vadede güzel kazandıracak coinler.Kısa vadede fazla bir şey beklememek lazım piyasa kötü.Ncash ne olur bilinmez biraz dedikodular oluştu piyasada.Diğerleri güzel coinler.Sabır edebilirseniz iyi seviyelere gelir.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
cogu fiyatlanmıs coin wavesi felan zaten salla mth gibi.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Yorum yapayım ilk yorum olsun, 1-2 tanesini bilmiyorum  onun dışında güzel, kötümser olmak için bi sebep yok doğru seçimler olmuş çoğunlukla tabii ki waves dışında  Grin Acilen vedalaşıp ZRX eklenebilir.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
NCASH
QLC
GTO
NAVCoin
EDO
ICON
NANO
WAVES
Wancoin