Pages:
Author

Topic: Bugunki düşüş nedeni belli oldu SORUŞTURMA - page 2. (Read 678 times)

jr. member
Activity: 75
Merit: 3
zaten düşeceği kadar düştü paralar varsın 50 cent olsun yine satmıyorum çöpe attım sayıyorum paramı yine de satmıyorum. altcoinlerde yaşanılan zararın haddi hesabı yok zaten anlardan da hiç satmadım bekliyoruz bakalım. True HODLer
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Ocaktaki düşüşün neden soruşturma falan değildi bunu 1000 kere yazmıştım, Japon ibnesinin oyunuydu. Japon yapmasa bile biri yapacaktı belki 25.000 dolarda, belki 30.000 dolarda. Ama kesinlikle bir düzeltme gelecekti ve erkenden gelmesi iyi oldu. Japon yaptı sonra tekrar yükselince bu sefer yine sıvadı şerefsiz. Şimdi ceremesini çekiyoruz.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Umarım bu tür saçma nedenlerden dolayı bitcoinin düşüşü devam etmez.Bence bunların hepsi manipilükasyon.Bilerek fiyatları aşağıya çekiyorlar.Ama birkaç aya kalmaz yükseliş başlar diye düşünüyorum.
member
Activity: 336
Merit: 17
Büyük ihtimal önümüzde bizi iyi günler beklemiyor. Düşününce bir yönden iyi birşey yapıyorlar gibi sanki. Ama BTC yıl yerle bir edecekler böyle böyle. İnşaallah tam tersi olur da  düşüş biter artık. Yani yükselme bekleyen bekleye düşüş geldi sürekli. İyi haberler gelsin artık birazda.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Bu türlü ABD menşeli soruşturmalardan birşey çıkacağını düşünmüyorum. Piyasayı olumsuz yönde etkilemek dışında hiçbir şey olmaz. Daha önce ki soruşturmalara baktığınız da durum aynı. Bu yıl olan bir tane mahkeme vardı. Canlı webden izledim, Resmen komedi gibi geldi bana. Boğa olur mu derseniz, kısa süre de öyle bir beklentim de yok. Ama ufak düzeltmeler/Yeşillenmeler olur diye düşünüyorum.
member
Activity: 448
Şimdi bu soruşturma dünün düşüş nedeniydi şimdikinin düşüş nedeni ne belli mi iyice sktiler piyasayı allah için yok böyle bi para çıkış piyasadan moral bozuluyor valla
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Şu günlerde düşüş için sebep aramaya gerek yok maalesef sanırım kripto  para kara günelre doğru yürüyor
member
Activity: 140
Merit: 15
abi birisi bişi diyor btc düşüyor. bir borsa hackleniyor btc düşüyor. yok reklamlar yasaklanacak diyor btc düşüyor. Yeter daa bu kadar da olmaz
member
Merit: 33
Açıkcası soruşturmalardan dolayı düşüp çıkacağına pek inanmıyorum. Bence birileri vay bu soruşturma vay şöyl eoldu vay böyle oldu deyip bahane üreterek düşürüp çıkarıyor. O yüzden Ben bu haberlere çokda itibar etmiyorum. Tüm devletler birleşse ve yasak koysalar dahi bu bitcoinin önüne geçemezler.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Bu ve bu tarz olaylar ile bir çok insanı piyasadan soğuttular ve şimdi onları geri çekebilmek geri bu piyasadan kazanabileceklerini gösterebilmek için büyük bir haber yada yatırıma ihtiyaç var.
member
Activity: 364
Merit: 10
Aylardır yükseliş beklemekten artık hepimiz çok sıkılmışken şimdi üstüne bir de bu haber geliyor. İnsanları bu piyasaya yönlendirmenin teknolojinin derinliğini anlayabilmeleri için yardım etmenin bir yolu olmalı.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Ufak ufak iyi haberler gelirken kımıldama olmuyor, bir kötü haberde anında piyasalar tepki veriyor.
Bu güvensizlik ortamı ve herkesin elindekini satmaya yönelmesi piyasayı bu duruma getirdi.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
buna ek olarak coinrail borsası hacklendi, 40m dolardan fazla kripto varlık çalınmış durumda bu haberde tuzu biberi oldu..

bu da kötü haber bide balinanın birisinin 60k bitcoini borsaya aktardığı öğrenilmiş. bunların hepsi piyasayı mahvediyor. eskiden bu kadar olmazdı ama demekki bu fiyatlar tam oturmadı.
member
Activity: 910
buna ek olarak coinrail borsası hacklendi, 40m dolardan fazla kripto varlık çalınmış durumda bu haberde tuzu biberi oldu..
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Adamlar yine soruşturma, hack derken aylık döngüyü yakaladılar. 6 Haziranda beklenen dip 9-10 haziranda geldi.
member
Activity: 244
Merit: 20
Asıl manipülasyon 1000 dolara inecek gibi haberler yapmak ve insanlara panik satışları yaptırma isteğidir.
Balinaların istediği tam da bu. Veya Amerika da bu konuda en büyük balina olmak istiyor.

O kadar karamsar olmayın arkadaşlar, kıyamet kopmadıkça, 3.dünya savaşı çıkmadıkça kazandıracak yine kripto paralar olacaktır.
Bu haber ne ki, daha ne haberler duyacağız belkide.. Moral bozmayın, panik satışı yapmayın, sabredersek emin olun kazanan biz olacağız.
member
Activity: 406
Merit: 11
Piyasada ciddi bir güven kaybı var. Belki eski rakamları görmekte zorlanacağız. Logoritmik artış bu sene kırıldı.
member
Daha ne soruşturmalar çıkıcak hepsinden böyle olucaksa valla işimiz iş değil dükkanları kapatıp çıkalım abi ne soruşturmaymış sadece bilgi istemişler balinalara çökmemişler ki
full member
Activity: 462
Merit: 100
Eğer soruşturma uzarsa biz de dipleri görürüz artık önce hack haberleri sonra da bu yine geçen sene temmuz ağustos aylarında olduğu gibi zor günler bizi bekliyor anlaşılan hatta belki çok daha fazlası.
member
İşte piyasanın ne kadar zarif ne kadar güçsüz olduğu burda anlaşılıyor, bi soruşturma haberi çıkması üzerine 50milyarın piyasadan uçması hiç umulcak şey değil ama ilerleyen zamanlarda piyasa dahada güçlü olucaktır bu haberlere.
Pages:
Jump to: