Pages:
Author

Topic: Български (Bulgarian) - page 18. (Read 528018 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
August 13, 2017, 02:15:48 PM
Ние се опитваме преводач възможност да транслира от английски на шведски и датски следната тема:
https://bitcointalksearch.org/topic/annicobountyrebi-networka-radical-new-ideablockswap-token-waveseth-2051968
За повече информация, посетете нашия резба върху изобилието на кампанията:
https://bitcointalksearch.org/topic/annbounty-campaignsrebi-networka-radical-new-idearebinetworkcom-2051977
member
Activity: 145
Merit: 10
July 31, 2017, 05:52:23 AM
Според вас какво ще се случи днес след split-a ? Bitcoin ще падне или покачи цената си ?
По моя преценка ще падне, тъй като ще има дублиран blockchain и хората в прав смисъл ще могат да обменят безплатно получените си token-и. BTC Cash няма бъдеще естествено, но какво ще се случи с BTC ?
hero member
Activity: 731
Merit: 500
July 14, 2017, 10:59:51 AM
Pascal беше мн добре на соло но nanopool развали всичко Sad така де минали неща дайте да видим сега какво ще копаем Smiley Ако се налага и е рентабилно ще направя "дарение" към някоя сметка Smiley

Pascal беше добре като 20те ми 280ки бяха 40% от мрежата 😄
newbie
Activity: 4
Merit: 0
July 12, 2017, 03:12:17 AM
Здравейте, ползва ли ли сте www.xchange.bg за покупка на Биткойн и Етер? Точни ли са? Сайтът им изглежда добре и мисля да ги пробвам, но ми се искаше да чуя и друго мнение.

Благодаря предварително!

Да, купувал съм доста пъти от тях, до сега винаги са били точни.

Супер. А само Биткойн ли? Видях, че може да се купят и етери, но по имейл. Ще ги проверя. Благодаря много за отговора. Smiley

Да, само Биткойн. И етери ми трябваха по едно време, но тогава те изпълняваха само поръчки за над няколко си хиляди, тъй като процеса не бил автоматизиран и се отказах, взех си биткой и го прехвърлих в Етери.

Да и сега е така, 1000 евро минимално, но с тази цена на етера, мисля да купя днес. Благодаря отново.
sr. member
Activity: 532
Merit: 327
July 11, 2017, 02:31:55 PM
Здравейте, ползва ли ли сте www.xchange.bg за покупка на Биткойн и Етер? Точни ли са? Сайтът им изглежда добре и мисля да ги пробвам, но ми се искаше да чуя и друго мнение.

Благодаря предварително!

Да, купувал съм доста пъти от тях, до сега винаги са били точни.

Супер. А само Биткойн ли? Видях, че може да се купят и етери, но по имейл. Ще ги проверя. Благодаря много за отговора. Smiley

Да, само Биткойн. И етери ми трябваха по едно време, но тогава те изпълняваха само поръчки за над няколко си хиляди, тъй като процеса не бил автоматизиран и се отказах, взех си биткой и го прехвърлих в Етери.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
July 11, 2017, 09:33:54 AM
Здравейте, ползва ли ли сте www.xchange.bg за покупка на Биткойн и Етер? Точни ли са? Сайтът им изглежда добре и мисля да ги пробвам, но ми се искаше да чуя и друго мнение.

Благодаря предварително!

Да, купувал съм доста пъти от тях, до сега винаги са били точни.

Супер. А само Биткойн ли? Видях, че може да се купят и етери, но по имейл. Ще ги проверя. Благодаря много за отговора. Smiley
sr. member
Activity: 532
Merit: 327
July 11, 2017, 05:49:58 AM
Здравейте, ползва ли ли сте www.xchange.bg за покупка на Биткойн и Етер? Точни ли са? Сайтът им изглежда добре и мисля да ги пробвам, но ми се искаше да чуя и друго мнение.

Благодаря предварително!

Да, купувал съм доста пъти от тях, до сега винаги са били точни.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
July 11, 2017, 02:41:00 AM
Здравейте, ползва ли ли сте www.xchange.bg за покупка на Биткойн и Етер? Точни ли са? Сайтът им изглежда добре и мисля да ги пробвам, но ми се искаше да чуя и друго мнение.

Благодаря предварително!
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
July 02, 2017, 02:27:42 AM
Здравейте,

Информация на Български за още едно ICO:

 [BG][ANN] [ICO] DIMCOIN Справедливо Бъдеще, базирано на Блокчейна

Накратко: ICO на комплексна екосистема за разплащания, със сериозни амбиции за завладяване на пазарен дял. Предлага интеграция със системи за Електронна търговия за търговците, а за потребителите - дебитна карта.
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
June 30, 2017, 11:31:01 PM
Здравейте,

Ето информация на Български за още едно ICO:

[BG][ICO][До 16.07] Инвестирайте в BETOP ТОКЕНИ и получавайте част от печалбата на платформата

Накратко: Вече опериращият букмейкър BetOpen.co предлага токени срещу които притежателите им получават процент от печалбата на платформата. Плюс е че е вече работещ продукт. А средствата ще се използват за навлизане на нови пазари, респективно за увеличение на печалбата.
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
June 30, 2017, 01:26:57 AM
Здравейте,

Представям ви преведена информация за едно ICO:

[BG][ANN] TrueFlip - Станете част от най-голямата в света блокчейн лотария

Накратко: ICO на вече работеща блокчейн лотария.

Ако използват средствата разумно и достигнат дори минимално заложените цели в Калкулатора за печалби, тези токени ще имат доста добра пасивна доходност. А за разлика от останалите, те имат вече работещ и тестван продукт. Остава само навлизането на нови пазари.

Може да тествате лотарията безплатно с билет за 0.001BTC като следвате инструкциите в темата
темата !

sr. member
Activity: 559
Merit: 250
June 25, 2017, 05:00:19 PM
Здравейте и от мен.

Кой на какъв 'влак' се е качил в момента?  Grin

Аз взех малко LTC преди скока. Другата част е в ETH, ETC (чакам emerald wallet), и купих от HMQ след head-and-shoulders-а днес.

29.5% ETH
19.2% TaaS
10.9% ANS
10.6% SNM
8.5% BTC
7.4% BNT
5.6% XEM
4% REP
1.9% SAFEX
1.7% RLT
0.7% GBYTE

Нямам идея кво правя вече
full member
Activity: 182
Merit: 100
June 21, 2017, 08:19:17 AM
Здравейте на всички! Старая се да бъда просто и кратко, търси преводач за моята реклама в раздел altcoin, ако се интересувате свържете се с мен насаме. благодаря
hero member
Activity: 685
Merit: 500
June 18, 2017, 04:58:31 AM
Може би ще се пусна на Nimiq и Tezos към края на месеца..
newbie
Activity: 2
Merit: 0
June 17, 2017, 03:58:03 PM
Здравейте и от мен.

Кой на какъв 'влак' се е качил в момента?  Grin

Аз взех малко LTC преди скока. Другата част е в ETH, ETC (чакам emerald wallet), и купих от HMQ след head-and-shoulders-а днес.
newbie
Activity: 53
Merit: 0
June 17, 2017, 05:45:14 AM
Какво е станало пак, че всичко е луднало ??!?!??

ЕЖК...
Една жена казала на пазара, че се правят луди пари с копане на криптовалути. В резултат на това от Факултето изкупуват всички графични карти, защото само там имат безплатен ток.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
June 16, 2017, 09:44:19 PM
Какво е станало пак, че всичко е луднало ??!?!?? В момента всичко живо купува GeForce карти, но не мога да разбера какво копат. Някой има ли си на идея какво се копае в момента с GeForce, че се купуват 1070 и 1016 ?
sr. member
Activity: 532
Merit: 327
June 15, 2017, 05:30:50 PM
Хубав дроп  Shocked се получи, сега на къде??


Зареждаш и чакаш следващия Cheesy
newbie
Activity: 22
Merit: 0
June 15, 2017, 05:23:23 AM
Как да си изпросим съб-форум, егати Cheesy
Дали пък активността не допринася за съб-форум?
Като гледам другите бая са си поприказвали. Дори и най-слабо представените като теми и постове.

Може пък по-напредналите тук да имат повече яснота по въпроса... Smiley
sr. member
Activity: 532
Merit: 327
June 13, 2017, 11:15:18 AM
Как да си изпросим съб-форум, егати Cheesy
Pages:
Jump to: