Pages:
Author

Topic: Burger King Rusya "Whoppercoin" i duyurdu - page 2. (Read 582 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 250
February 09, 2018, 07:34:27 PM
Bununla ilgili geçen yıl haberler duymuştuk ve sonrasında pek bir gelişme görmemiştim, bu gerçekleşirse bir gün coin dünyasına herkes girer,  burgere haftada bir uğrayanlar devamlı gitmeye başlayabilir  Grin
full member
Activity: 366
Merit: 101
February 09, 2018, 06:01:20 PM
Eğer proje gerçek hayata pozitif bir şekilde yansıtılabilinirse, başarılı olabilirlerse devrim gibi olaylar olacaktır ticaret sektöründe, avmler mağazalar vs önümüzdeki yıllar içerisinde bu şekilde coin ile ödeme alır yaparsa etkisini düşünemiyorum bile.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
February 09, 2018, 05:43:38 PM
Valla bu eğer Türkiye'de olursa benim işime çok yarar. Zaten haftada 2-3 kez uğruyorum. Hiç üşenmem toplarım coinlerimi. Ama bu sadece whooper almak için mi kullanılacak yoksa BTC'ye dönüştürüleniliyor mu onu tam anlamadım. Ama her iki durumda da karlı olur benim için Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
February 09, 2018, 04:31:23 PM
Çoğumuz gibi benimde ilgimi çekmedi. En basit örneği menü alırken fişte gelen kodu siteye girip 2.5 liralık büyük boy menü fırsatını bile elimizin tersiyle itiyoruz. Düşünsenize 11 lilralık menüde 2.5tl çek veriyor gibi. %27 civarı tasarruf. Burger king müşterileri tombiş uyuşuk ve sorumsuz insanlardan oluşmaktadır. Kapsamlı işlemlerle uğraşmazlar

Tam dh cilere layık desene gerçekleşirse .. Deli gibi fiş toparlamaya başlarlar öyle bir durumda.  (Eğer ki fiş üzerinde bir QR kod şeklinde yaparlarsa) adım başı masalara çökerler artık ..
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
February 09, 2018, 04:08:38 PM
Yaz aylarında bu konuda haberler vardı, ben de yeni bir gelişme olduğu düşüncesiyle konuyu açmıştım. Şimdilik bu proje rafa kaldırıldı sanırım ama eminim gerekli etüt çalışmaları yapılıyordur
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
February 09, 2018, 03:31:50 PM
Biraz saçmaymış gibi geldi neden sadece whoper menü alanlara verilecek anlayamadım. Yanlış bir şirket stratejisi bence, ayrıca bu tokenleri tam anlamıyla ne işte kullanacağız ki, Coin biriktirip hamburger almak çok saçma puan biriktirmek gibi başka bir amacı yok
full member
Activity: 378
Merit: 103
February 09, 2018, 03:29:06 PM
eski bir haber umarım bu tarz haberlerin sayısı artar blockchain teknolojisi ne kadar çok reelde kullanılırsa bu devrimin kabulü o kadar kolay olacaktır.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
February 09, 2018, 02:16:26 PM
açıkcası ilk çıktığı zaman sevinmiştim ama orjinal burger king sitesinde herhangi bir açıklama yok. net açıklama olmaması yanı sıra burger king tek merkezden yönetilen bir işletme. diğer bankalarla ödeme konusunda çalıştığı için böyle bir şeye direkt olarak geçmez gibime geliyor.

ağustosta çıkan haber sonrası herhangi bir gelişme gelmedi, arada tekli tüklü whoopercoin gönderildi ama ne yazıkki rusya'da yaşamıyoruz.
member
Activity: 112
Merit: 10
February 09, 2018, 02:00:35 PM
Hem haber eski hemde bu tarz coinler gazoz kapağı intibası yaratmaya sebep olacak. Cipslerden çıkan bedavalar gibi, btc eth ile yan yana olması piyasaya zarar verir kanısındayım.
full member
Activity: 322
Merit: 100
February 09, 2018, 01:43:42 PM
Yav bu whoppercoin yazdan beri yok mu kardeşim hatta asseti oldu millet başta deli gibi aldı falan yine mi çıkmış arada çıkarıp keriz mi avlıyorlar anlamadım
member
Activity: 532
Merit: 29
February 09, 2018, 01:42:36 PM
Proje uygulanmaya başlarsa, söz konusu coinler Rusya ya da diğer ülkeler için Burger King'in sahibi olan gıda grubunun diğer restoranlarında da geçebilir.

Cross promotion dediğimiz markalar arası işbirliklerini beraberinde getirebilir. Özellikle modern(!) toplumların, ikinci evi haline gelen avmlerde yaşadığı göz önünde bulundurulursa coinlerin hayatımıza girdiği yerler yine avmler olacaktır ve böyle bilinen bir markanın bu adımı atması bence iyi bir gelişme.

full member
Activity: 252
Merit: 103
February 09, 2018, 01:29:36 PM
yazdan beri böylebir söylenti var bende okumuştum ama pek mantıklı gelmiyo bana kim hamburger almak için coin alır çok saçma değilmi sizcede ? bence bu projeden iş çıkmaz
newbie
Activity: 224
Merit: 0
February 09, 2018, 01:03:11 PM
güzel reklam yapmış.Sadece kendi içinde kullanılacaksa her firmada olan puan sisteminden ne farkı var?ismine istediğini verebilirsin.istediğim yerde harcayabilmeliyim, bu olursa güzel olur işte..
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
February 09, 2018, 12:55:09 PM
Çoğumuz gibi benimde ilgimi çekmedi. En basit örneği menü alırken fişte gelen kodu siteye girip 2.5 liralık büyük boy menü fırsatını bile elimizin tersiyle itiyoruz. Düşünsenize 11 lilralık menüde 2.5tl çek veriyor gibi. %27 civarı tasarruf. Burger king müşterileri tombiş uyuşuk ve sorumsuz insanlardan oluşmaktadır. Kapsamlı işlemlerle uğraşmazlar
hero member
Activity: 629
Merit: 508
February 09, 2018, 12:42:43 PM
Whoppercoin waves platformunda oluşturulan bir tokendir. Haberlerden de okuyabileceğiniz üzere kampanyalarda vesaire müşterilerin kullanması planlanıyor.
https://burgerking.ru/news/article/74/Platforma-Waves-pomozhet-%E2%80%9CBurger-King-Rossiya%E2%80%9D-zapustit-programmu-loyalnosti-na-blokcheyne

Yalan vs. diyenler için yukarıdaki linki bırakıyorum burger king rusya'nın resmi sitesidir, google translate'ten çevirerek okuyabilirsiniz.

Ağustos ayında çıkmıştı bu haber daha sonra Eylül ayında Rus savcılığı burger king rusya'dan izahat istemiş onun haberi de burada : https://uzmancoin.com/burger-king-whoppercoin/

Şuanda Waves'in en fazla yoğunlaştığı konulardan biri kriptoparalara yasal düzenleme getirilmesi. Düşünceme göre Burger King'de Whoppercoin'i işlevsel hale getirebilmek için yasal düzenleme gelmesini bekleyecektir, çünkü kurumsal şirketler yaş tahtaya basmak istemez. Yasal düzenleme için Rusya'da bir süredir çalışma yapılıyor sonuca yaklaşıldığını düşünüyorum çok fazla sürmeyecektir.
member
Activity: 504
Merit: 12
February 09, 2018, 12:26:58 PM
evet işte bu tür gelişmeler biz cripto para yatırımcıları için oldukça iştah açıcı haberler sürekli böyle haberler gelse süper olacak
full member
Activity: 420
Merit: 108
February 09, 2018, 12:16:47 PM
Bu haber aylar öncede vardı.Bayağı konuşulmuştu ama sonra ses çıkmadı adamlardan.  Cheesy
full member
Activity: 182
Merit: 100
DIW - Decentralized Security
February 09, 2018, 12:10:00 PM
Bu haber neredeyse 1.5 ay öncesinde falan duymuştum ama ne oldu bitti daha sonrada hiç araştırma yapmadım. Aslında yapılsa tutabiletesi olan bir coin olur bence. İsmide hoş ve kulağa hitap ediyor Whoppercoin
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
February 09, 2018, 10:35:45 AM
BU duyuruldu sonra rusya bunu yasakladi kaldirildi bile, Proje her whooper alana 1 coin vermekdi ve coinler paraya cevirilmeyecek tekrar whooper almakta kullanilacakti yani sacma birseydi ve tutmadi Smiley
newbie
Activity: 112
Merit: 0
February 09, 2018, 09:57:17 AM
Çok ilginç ve güzel duruyor ama gerçek olsa çoktan adı çok duyulan coinler arasına girmez miydi? Eğer haberlerinde güncelleme yapılırsa ben de yatırım yapmak isterim
Pages:
Jump to: