Pages:
Author

Topic: Burger King Rusya "Whoppercoin" i duyurdu - page 3. (Read 582 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 263
February 09, 2018, 09:36:53 AM
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-25/burger-king-russia-introduces-whoppercoin-fast-food-industrys-first-digital-currency

türkçe çevirisi : "Whoppercoin yeni bir sadakat programı ile birlikte başlatıldı. Burger müşterilerinin satın aldığı her Whopper için, özel bir cryptocurrency cüzdanında bir Whoppercoin alacaklar. Paraların daha geniş kullanımı belli olmamasına rağmen, bazı raporlar Whoppercoinin Rusya çapında Burger Kings'de ödeme olarak kabul edileceğini öne sürüyor. "

ingilizcesi :
“The Whoppercoin launched in tandem with a new loyalty program. For each Whopper burger customers purchase, they'll receive one Whoppercoin in a special cryptocurrency wallet. While the coins’ wider use is unclear, some reports suggest that the Whoppercoin will be accepted as payment at Burger Kings across Russia.”

bence kesinlikle mükemmel bir haber bu arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? rusyada yaşayan ve bunu deneyecek olan arkadaşlar vardır umarım türk forumunda : )

doğru olacağını pek düşünmüyorum.

öyle bir şey olsa büyük bir haber olurdu. ama sadece bir kaç haber var o da teyitsiz.
member
Activity: 196
Merit: 11
February 09, 2018, 09:34:51 AM
Whoppercoin ilginç bir proje gibi duruyor. Burger King restoranından Whopper aldığımızda Whoppercoin kazanmış olacağız. Bu fikir gerçekten yenilikçi ve diğer firmalarda aynı uygulamayı seçer. Türkiye' de de uygulanırsa diğer burger firmalarına uğramam.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
February 09, 2018, 08:29:36 AM
Çokta heyecanlanacak bir şey yok bence ya ne bileyim benim çok ilgimi çekmedi açıkcası
member
Activity: 252
Merit: 10
OPEN GAMING PLATFORM
February 09, 2018, 08:14:22 AM
acaba rusyada yaşayıp bunu deneyen arkadaşlar var mı forumda

diğer taraflarda sormak lazım aslında, hakikaten varsa mail yağmuru yaparız
full member
Activity: 450
Merit: 122
February 09, 2018, 08:07:14 AM
ya bu whoppercoin olayı yazdan beri dönüyor daha pek bir şey göremedik gerçi bu tarz bi iş yapmak öyle kolay değildir farkındayım ama ne bileyim bana yalan geliyor
member
Activity: 630
Merit: 37
February 09, 2018, 07:54:29 AM
acaba rusyada yaşayıp bunu deneyen arkadaşlar var mı forumda
full member
Activity: 616
Merit: 108
February 09, 2018, 07:36:24 AM
Bu haberi bende hatırlıyorum, geçtiğimiz aylarda gündem olmuştu. Haberin tarihinde de 26 ağustos görünüyor.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
February 08, 2018, 07:17:01 PM
Haber eski yani eski derken ne oldu ne bitti yeni gelişmeler yaşandı mı bilmiyorum, bir ay önce araştırmıştım soruşturmuştum yeni bilgiye rastlamadım. Rusyada denediğini söyleyen resim paylaşan birisi vardı yanlış hatırlamıyorsam twitter da görmüştüm. Almayı da düşünmüştüm araştırma yaparken fiyatı uygun görünüyordu ama dediğim gibi hiç yenilik olmamış.
member
Activity: 630
Merit: 37
February 08, 2018, 06:57:44 PM
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-25/burger-king-russia-introduces-whoppercoin-fast-food-industrys-first-digital-currency

türkçe çevirisi : "Whoppercoin yeni bir sadakat programı ile birlikte başlatıldı. Burger müşterilerinin satın aldığı her Whopper için, özel bir cryptocurrency cüzdanında bir Whoppercoin alacaklar. Paraların daha geniş kullanımı belli olmamasına rağmen, bazı raporlar Whoppercoinin Rusya çapında Burger Kings'de ödeme olarak kabul edileceğini öne sürüyor. "

ingilizcesi :
“The Whoppercoin launched in tandem with a new loyalty program. For each Whopper burger customers purchase, they'll receive one Whoppercoin in a special cryptocurrency wallet. While the coins’ wider use is unclear, some reports suggest that the Whoppercoin will be accepted as payment at Burger Kings across Russia.”

bence kesinlikle mükemmel bir haber bu arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? rusyada yaşayan ve bunu deneyecek olan arkadaşlar vardır umarım türk forumunda : )
Pages:
Jump to: