Pages:
Author

Topic: Cat ati castigat cel mai multi din Bounty sau AirDrop? Intrebare de incepator - page 2. (Read 2752 times)

full member
Activity: 938
Merit: 159
este totul la noroc nu exista o regula fixa,cu bounty se poate cistiga putin sau peste asteptari,airdrop trebuie facute cit mai multe nu se stie de unde sare iepurele
legendary
Activity: 854
Merit: 1000
De airdrop nu stiu ce sa zic pentru ca nu am incercat pana acum, dar din bounty se pot scoate sume decente, uneori chiar peste asteptari
full member
Activity: 288
Merit: 100
Se merita. Mai mult ca atait se merita sa faci şi traduceri in engleza deoarece gaseşti mai multa informatie in engleza de cit in romana
full member
Activity: 194
Merit: 108
Salut,

De unde as putea sa cumpar ethereum? Am nevoie deoarece majoritatea airdropurilor cer sa am tranzactii.Multumesc!
https://bittrex.com/
https://poloniex.com
member
Activity: 84
Merit: 10
Salut,

De unde as putea sa cumpar ethereum? Am nevoie deoarece majoritatea airdropurilor cer sa am tranzactii.Multumesc!
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
Din kekcoin am scos 0.23 btc.!

un castig extrem de bun.. bravo.

Ai participat doar la airdrop sau ai participat si la bounty?
sr. member
Activity: 304
Merit: 250
Din kekcoin am scos 0.23 btc.!
full member
Activity: 194
Merit: 108
Buna dimineta .
Nu ma ajuta nimeni cu un raspuns legat de transferul din MEW in Etherdelta?
Uite aici un video poate te ajuta https://www.youtube.com/watch?v=deZ72EYkoQI
Vezi ca trebuie sa ai eth in MEW ca sa functioneze.
full member
Activity: 280
Merit: 110
Cel mai mult din Ecash 1 eth, restul cate 0.1-0.3 sau mai putin Smiley Le urmaresc aici pe forum sau pe airdropalert.

Ai ceva ponturi de bounty care au loc in prezent si merita participarea?
newbie
Activity: 37
Merit: 0
Buna dimineta .
Nu ma ajuta nimeni cu un raspuns legat de transferul din MEW in Etherdelta?
newbie
Activity: 37
Merit: 0
Salut. Am si eu nevoie de ajutor : ma poate ajuta cineva cu cateva indicatii sau macar cu un link, prin care sa imi dau seama cum sa transfer tokenele din mew pe etherdelta?.
M-am cam incurcat si nu stiu sa le mut pe etherdelta.. Multumesc anticipat de ajutor.
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day


Cel mai indicat este sa le instalezi intr'un virtual machine. Asa vei fi ferit de orice "pericole".

Iti multumesc de sugestie... foarte buna:D
full member
Activity: 938
Merit: 159
airdropurile eu le fac pe toate,doar cele care nu cer download de wallet,care merg pe mew,nu se stie niciodata de unde sare iepurele, ebtc si pos au dat satisfactii
legendary
Activity: 1397
Merit: 1016
Reticenta mea consta in faptul ca instalandu-mi wallet-uri de la toate proiectele astea sa nu-mi strice calculatorul.
Acuma am participat si eu la primul meu ICO cu electroneum. Is curios ce iese, am inteles ca baietii au facut istorie datorita numarului de utilizatori inregistrati si a banilor stransi.
M-am uitat un pic pe airdropalert la cateva proiecte si nu m-a atras niciunul. Daca ai vreo sugestie baga aici

Eu am incercat mai multe walleturi si vad ca nu consuma resurse... 0% procesor poate chiar 0.1% si in jur de 0.1MB viteza pe hdd....

O sa ma uit si daca gasesc ceva airdrops le pun aci

ma refer la bugg-uri sau ceva walleturi defecte


Cel mai indicat este sa le instalezi intr'un virtual machine. Asa vei fi ferit de orice "pericole".
full member
Activity: 280
Merit: 110
Reticenta mea consta in faptul ca instalandu-mi wallet-uri de la toate proiectele astea sa nu-mi strice calculatorul.
Acuma am participat si eu la primul meu ICO cu electroneum. Is curios ce iese, am inteles ca baietii au facut istorie datorita numarului de utilizatori inregistrati si a banilor stransi.
M-am uitat un pic pe airdropalert la cateva proiecte si nu m-a atras niciunul. Daca ai vreo sugestie baga aici

Eu am incercat mai multe walleturi si vad ca nu consuma resurse... 0% procesor poate chiar 0.1% si in jur de 0.1MB viteza pe hdd....

O sa ma uit si daca gasesc ceva airdrops le pun aci

ma refer la bugg-uri sau ceva walleturi defecte
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
Reticenta mea consta in faptul ca instalandu-mi wallet-uri de la toate proiectele astea sa nu-mi strice calculatorul.
Acuma am participat si eu la primul meu ICO cu electroneum. Is curios ce iese, am inteles ca baietii au facut istorie datorita numarului de utilizatori inregistrati si a banilor stransi.
M-am uitat un pic pe airdropalert la cateva proiecte si nu m-a atras niciunul. Daca ai vreo sugestie baga aici

Eu am incercat mai multe walleturi si vad ca nu consuma resurse... 0% procesor poate chiar 0.1% si in jur de 0.1MB viteza pe hdd....

O sa ma uit si daca gasesc ceva airdrops le pun aci
full member
Activity: 280
Merit: 110
Reticenta mea consta in faptul ca instalandu-mi wallet-uri de la toate proiectele astea sa nu-mi strice calculatorul.
Acuma am participat si eu la primul meu ICO cu electroneum. Is curios ce iese, am inteles ca baietii au facut istorie datorita numarului de utilizatori inregistrati si a banilor stransi.
M-am uitat un pic pe airdropalert la cateva proiecte si nu m-a atras niciunul. Daca ai vreo sugestie baga aici
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
Pai daca nu sunt listati nicaieri nu prea poti sa ii schimbi in alte monede sau fiat corect? Mi se pare mare bataie de cap sa-ti instalezi wallet-uri pentru toate airdropurile astea.


Asa este.... dar oricum nu cred ca ai ce pierde....

Din ce inteleg eu sunt oameni care castiga destul de binisor din asta. Nu mai spun de faptul ca dupa ce devii mai cunoscut cred ca si numarul de monezi creste si cred ca poti prinde niste oferte foarte bune. Pana la urma urmei unele dintre acele monezi tot o sa aiba o anumita folosinta.....

Eu in momentul de fata privesc asta ca o investitie.

Dupa o luna de munca o sa imi dau seama daca  se merita cu adevarat sau nu. Oricum eu am castigat in ultimele 3 luni din niste monezi "moarte" bani destuli de ok.

E adevarat ca AirDrop abia acuma m-am apucat sa fac...
full member
Activity: 280
Merit: 110
Pai daca nu sunt listati nicaieri nu prea poti sa ii schimbi in alte monede sau fiat corect? Mi se pare mare bataie de cap sa-ti instalezi wallet-uri pentru toate airdropurile astea.
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
Recompensele alea poti sa le valorifici cumva?
Eu am participat la un airdrop universa si am primit 55 de UTN. Problema e ca nu stiu cum sa-i valorific.
Uite daca te intereseaza sa te inregistrezi foloseste ca primesc si eu un bonus de 5%.  https://check.universa.io/-5YVDYA


Pai din ce vad eu cei de la Universa nu au inca wallet. In general poti sa valorifici de la airdropurile care primesti wallet. Sau astepti pana cand fac si ei wallet... extragi banii in contul tau... si aba apoi poti sa le vinzi pe exchangeuri.


Oricum nu e recomandat sa vinzi imediat monezile... e mai bine sa le tii o perioada pana cresc valoarea lor...
Pages:
Jump to: