Pages:
Author

Topic: Cat ati castigat cel mai multi din Bounty sau AirDrop? Intrebare de incepator - page 3. (Read 2752 times)

full member
Activity: 280
Merit: 110
Recompensele alea poti sa le valorifici cumva?
Eu am participat la un airdrop universa si am primit 55 de UTN. Problema e ca nu stiu cum sa-i valorific.
Uite daca te intereseaza sa te inregistrezi foloseste ca primesc si eu un bonus de 5%.  https://check.universa.io/-5YVDYA
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day

Te-ai apucat recent de airdropuri? M-ar interesa si pe mine daca ar fi o metoda de a mari depozitele pe care le am deja in diverse monede.
Da e doar de completat niste formulare nu vad de ce nu ar fi atragator. Doar ca multe dintre cele pe care le-am gasit eu par dubioase.

Am inceput de cateva zile. Pana in prezent am primit 6 recompense. Din pacate sunt pe forum inscris destul de recent si nu am putut sa aplic la multe airdropsuri.

Vreau sa cresc in rang si sa dezvolta ceva aplicatii de airdrop si bounty..... mi se pare o chestie foarte ok....

Am cumparat si un domeniu pe net cryptorealm.info unde vreau sa postez airdropurile si alte chestii la care particip eu. Insa momentan e in dezvoltare site-ul... dureaza cateva zile:)
full member
Activity: 280
Merit: 110
De meritat se merita...Am luat 1.1 eth saptamana asta cu Ecash parca. Am mai prins unu ieri cu vreo 14$...si mai am o gramada care nu sunt listate inca. Sunt curios de eltcoin, mi-au dat vreo 10000. Daca e la fel de decent ca ecash, e bine.

//vorbesc de airdropuri aici.

Super. Eu cel mai mult am castigat de la Blue Coin.... 0.25 ether... ce mi-au dat ei am schimbat pe EtherDelta...
Deci se merita sa incerc sa ma inscriu si sa depun eforturi.



La efortul care trebuie depus...as zice sa rupi tot ce prinzi Smiley
Nu am facut bounty-uri, dar o sa incerc sa prind rank de full member in cateva zile sa pot incerca si cu astea. Din cate am inteles eu sunt destul de profitabile, am vazut un tip care intreba daca ar trebui sa-si dea demisia si sa faca d-astea...probabil castigi decent oricum avand in vedere cat e de facil totul...

Te-ai apucat recent de airdropuri? M-ar interesa si pe mine daca ar fi o metoda de a mari depozitele pe care le am deja in diverse monede.
Da e doar de completat niste formulare nu vad de ce nu ar fi atragator. Doar ca multe dintre cele pe care le-am gasit eu par dubioase.
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
Nu ar fi mai profitabil sa pastrati monedele pentru cativa ani? Sau nu au nicio sansa?

Cand ma refer cat de profitabile sunt... ma refer la faptul ca atat costau in momentul airdropului.... acuma ce va fi in viitor cine stie
full member
Activity: 238
Merit: 100
Nu ar fi mai profitabil sa pastrati monedele pentru cativa ani? Sau nu au nicio sansa?
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
Personal am primit airdrop de la: Blue CoiN(aici am castigat 0.25 eth), ATMT, ERC20 si altele am facut join

Deoarece sunt in domeniu internetului lucrez acuma la o pagina de net unde sa scriu la ce airdrop ma inscriu si cat de profitabile au fost... dar mai am un pic:)
full member
Activity: 280
Merit: 110
aveti ceva ponturi de airdropuri interesante?
member
Activity: 69
Merit: 10
full member
Activity: 238
Merit: 105
De meritat se merita...Am luat 1.1 eth saptamana asta cu Ecash parca. Am mai prins unu ieri cu vreo 14$...si mai am o gramada care nu sunt listate inca. Sunt curios de eltcoin, mi-au dat vreo 10000. Daca e la fel de decent ca ecash, e bine.

//vorbesc de airdropuri aici.

Super. Eu cel mai mult am castigat de la Blue Coin.... 0.25 ether... ce mi-au dat ei am schimbat pe EtherDelta...
Deci se merita sa incerc sa ma inscriu si sa depun eforturi.



La efortul care trebuie depus...as zice sa rupi tot ce prinzi Smiley
Nu am facut bounty-uri, dar o sa incerc sa prind rank de full member in cateva zile sa pot incerca si cu astea. Din cate am inteles eu sunt destul de profitabile, am vazut un tip care intreba daca ar trebui sa-si dea demisia si sa faca d-astea...probabil castigi decent oricum avand in vedere cat e de facil totul...
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
De meritat se merita...Am luat 1.1 eth saptamana asta cu Ecash parca. Am mai prins unu ieri cu vreo 14$...si mai am o gramada care nu sunt listate inca. Sunt curios de eltcoin, mi-au dat vreo 10000. Daca e la fel de decent ca ecash, e bine.

//vorbesc de airdropuri aici.

Super. Eu cel mai mult am castigat de la Blue Coin.... 0.25 ether... ce mi-au dat ei am schimbat pe EtherDelta...
Deci se merita sa incerc sa ma inscriu si sa depun eforturi.

full member
Activity: 238
Merit: 105
De meritat se merita...Am luat 1.1 eth saptamana asta cu Ecash parca. Am mai prins unu ieri cu vreo 14$...si mai am o gramada care nu sunt listate inca. Sunt curios de eltcoin, mi-au dat vreo 10000. Daca e la fel de decent ca ecash, e bine.

//vorbesc de airdropuri aici.
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
Salutare,

Ma bucur ca pe acest forum pot gasi extrem de multe informatii despre noi monezi virtuale dar si multe oferte de Bounty si Airdrop.

Cat de rentabile sunt acestea? Care este suma maxima castigata din aceste bounty-uri si airdrop? Se merita sa te chinui sa faci traduceri/articole in engleza, etc?

Nu vreau o suma exacta... doar sa stiu daca se merita
Pages:
Jump to: