Pages:
Author

Topic: Cex.io Cloud Hashing Nedir? Ne Değildir? ASIC Olmadan Bitcoin Madenciliği! - page 3. (Read 26144 times)

newbie
Activity: 11
Merit: 0
cex.io sadece btc değil altcoin kazma seçeneği sunarsa ozaman ghs değeri çok artabilir.
member
Activity: 77
Merit: 10
VPS kullanarak PTS yani Protoshare kazmanızı öneririm. XPM'de zorluk derecesi arttı maalesef Sad
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Ghash.io da Cex.io'ya bağlandı. O şekilde vps miningi soruyor olabilir. Ancak vps ile btc veya nmc gibi zorluğu milyarlar olan coinleri kazmanızın hiçbir anlamı yok.
Evet hocam sormak istediğim buydu, elimde bir vps var btc nmc yerine ne önerirsiniz?
Ayrıca rica etsem ayrıntılı pool mining bilgisi verebilir misiniz?
Kaç yerde okudum bir türlü beceremedim.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Ghash.io da Cex.io'ya bağlandı. O şekilde vps miningi soruyor olabilir. Ancak vps ile btc veya nmc gibi zorluğu milyarlar olan coinleri kazmanızın hiçbir anlamı yok.
full member
Activity: 224
Merit: 100
cex.io dan madencilik için herhangi bir program falan çalıştırmıyorsunuz. Sadece btc karşılığı ghs payı alıyorsunuz. onlarda zaten çalışmakta olan makinalarından sizin payınıza düşeni otomatik olarak ödüyor.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
vps kullanarak cex.io'dan nasıl mining yapabiliriz?
Pool ile mining yapmayı bir türlü beceremedim gitti  Undecided
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
sizce kar yapmak için alınabilecek minimum adet ve GH birim diyatı ne olmalı?

Benim gördüğüm kadarıyla 50 GH altı hiç bir değer karlı değil. 50 GH üstü ise düzenli olarak arttırılırsa bir getiri sağlayabilir. Yani diyelim günde 0.05 BTC getirdiyse bunun yarısını GH'ye çevirip yarısını kasanızda tutarsanız ancak o zaman anlamlı bir yatırım yapmış olabilirsiniz. Onun dışında bedava BTC dağıtan siteleri yarım saatde bir ziyaret etseniz aynı kazanırsınız sanki Smiley
newbie
Activity: 14
sizce kar yapmak için alınabilecek minimum adet ve GH birim diyatı ne olmalı?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
düşüş devam ediyor 0.032 ye kadar geriledi bakalım nerde duracak
full member
piyasaya yeni cihazlar çıkıcak ondan fiyatlar düşüyor anladığım kadarıyla
newbie
Activity: 15
1 ghs in değeri sürekli düşüyor düşüyor  Bu işte bir bit yeniği var Smiley
full member
ben aldım ama pişman oldum gibi https://www.cex.io/calc hesaplama yaptığında 100ghs yaptırımın karşısında 1 sene sonra 3,45 btc kazanabileceğini söylüyor şu andaki kurdan hesaplarsak 0.042 yani 100ghs 4.2 btc yapar 4.2 yatırımla 3.45 btc 1 sene sonra btc iniş çıkışı 1 sene sonra nereye gelir durumlarını göze alırsak bana mantıklı gelmedi. 100ghs ile istediğimiz bir coin miningi yapabilsek belki o zaman mantıklı olabilirdi.
hero member
Activity: 969
şimdi diyelim ki 100 ghs satın aldım bunu benim için süresiz mi çalıştıracaklar  Huh
full member
17ghs lik yatırım yaptık ama doğrumu yaptık bilmiyorum   Undecided
legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
Arkadaşlar dün gece 0,045 'e kadar düşmüştü şimdi yavaştan yükselmeye başladı GH almak için ideal bir noktada olabilir, yatırım tavsiyesi değildir.

Referanslı Kayıt Linki
Referanssız Kayıt Linki

ironi.
hero member
Activity: 826
Arkadaşlar dün gece 0,045 'e kadar düşmüştü şimdi yavaştan yükselmeye başladı GH almak için ideal bir noktada olabilir, yatırım tavsiyesi değildir.

Referanslı Kayıt Linki
Referanssız Kayıt Linki
full member
saolasın tavsiyen için 0.6 btc lik bir yatırım yapıcam şimdi zarar edersekte kardan zarar ederiz en kötü ihtimal
member
Activity: 308
Merit: 10
10 ghz lık yatırım yapmayı düşünüyorum sizce düşünceniz nedir alınır ?
Bence tam zamanı çünkü değeri 0.042 idi şimdi 0.048'lere geldi. tekrar artış sağlayabilir. 60'lara gelirse hem kazdığınız ile hemde aldığınız hashing'lerle kazanç sağlayabilirsiniz.

Sadece düşüncelerim...
full member
10 ghz lık yatırım yapmayı düşünüyorum sizce düşünceniz nedir alınır ?
newbie
Activity: 15
Bence noel tatilinden dolayı. Ama geri toplanır mı bilmem.

Noel ile ilgili değil bence  İlk zamanlardan beri düşüş var  1GHS = 0,6 btc di
Pages:
Jump to: