Pages:
Author

Topic: Ciddi Proje İçin Yatırımcı Aranıyor - page 2. (Read 4474 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 553
açıkçası önyargılıydım ilk açtığınız ilanlara, ne olabilir ki dedim kendi kendime, önyargı kötü bişeymiş. ben beğendim, globalde karşılığı oalbilecek bir proje.tebrik ederim, üzerinde düşünülüp geliştirilmesi gereken bir proje.tebrikler
full member
Activity: 182
Merit: 104
Konuda yatırım şartları ve detayları görmediğimden pm ile yada konu içerisinden istiyorum teşekkürler

Yatırım için pay ve kontenjanlar, roadmap i  en geç 05.00 da  ayrıntılı açıklayacağım.
full member
Ben de uygulamayı incelediğimde aklıma ilk PokemonGo geldi bu oyunun bir telif hakkına saldırı söz konusu olmuyor mu bu durumda.Çünkü oyunun pokemonGo nun altcoinlerle olan bir versiyonu olduğu çok açık.Hukukçu arkadaşlar varsa bizi bilgilendirirlerse çok iyi olur.

Aynı mantıkta işleyen oyunu tek bir geliştirici yapmış. Ve o tarz 3 oyunu var. Mandelduck LTD olarak geçiyor ismi. Tek kişilik bir şirket. Kendi çapında yayınlamış oyunları. Çok amatörce geldi bana. Şahsen hukuki bir sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum. Eğer sağlam bir ekip oluşturup iyi yatırım alınırsa hukuki destekde sağlarız. Bunlar gerçekleştikten sonra bizimle baş edebileceğini düşünmüyorum arkadaşın.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
Ben de uygulamayı incelediğimde aklıma ilk PokemonGo geldi bu oyunun bir telif hakkına saldırı söz konusu olmuyor mu bu durumda.Çünkü oyunun pokemonGo nun altcoinlerle olan bir versiyonu olduğu çok açık.Hukukçu arkadaşlar varsa bizi bilgilendirirlerse çok iyi olur.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
Konuda yatırım şartları ve detayları görmediğimden pm ile yada konu içerisinden istiyorum teşekkürler
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Başlangıç olarak fazla bir para harcanmadan ICO başlatıp şansınızı deneyebilirsiniz. Websitenizi, whitepaper, yol haritanızı, tüm yapmak istediklerini insanlara apaçık anlatırsınız. Zaten insanların da aklına yatarsa ve de insanlara güven verebilirseniz yatırım almamanız için hiç bir sebep yok. Zaten ICOlar bu yüzden var. Fikri olupta parası olmayanlar için. Benim görebildiğim kadarı ile ICOya yatırım yapacak kişiler projenin çekirdek kadrosuna önem veriyorlar. İyi bir programcıyı ekibine katman gerek. Advisers olarak da bir kaç tanınmış kişi ile anlaşırsan işin kolaylaşır.

Umarım fikrin havada kalmaz ve sonuca kavuşur. Başarılar.
full member
Meğer benim projeymiş bu yaw..  Grin
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1990295.40

Çok sevindim birilerinin harekete geçmesine. Artık payımı ayırırsınız.Smiley
Ben elimden gelen desteği veririm kendi adıma. PokemonGo, coinGo Süper bu, iyi iş yapar dünya çapında sallar piyasayı, uzun vadede çok kazandırır. Demedi demeyin.

Başarılar.

PM den iletişime geçiyorum.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Meğer benim projeymiş bu yaw..  Grin
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1990295.40

Çok sevindim birilerinin harekete geçmesine. Artık payımı ayırırsınız.Smiley
Ben elimden gelen desteği veririm kendi adıma. PokemonGo, coinGo Süper bu, iyi iş yapar dünya çapında sallar piyasayı, uzun vadede çok kazandırır. Demedi demeyin.

Başarılar.
full member
Öncelikle tekbik ederim. Güzel bir fikir. İnşallah projeniz tutar.

Proje olarak nacizane fikirlerim ;

* Google veya diğer ekranda görünen reklamları kullanmayınız. Ben şahsen böyle bir uygulamayı çok gerek olmaz sa kullanmıyorum. Hatta siliyorum.
   bir süre reklamsız , projenin tutması için çabalamalısınız diye düşünüyorum. Örnek ; whatsapp

* Reklamsız olarak projenin tanıtımını heryerde yapmalısınız. Bu forum da, Oyun forumların da , google reklamların da projeyi tanıtmalısınız ki . Projeniz yeteri kadar tanınır ve kullanılır sa ilk olarak siz ve ortklarınızın alacağı şey "Para sayma makinesi" olacaktır  Cheesy Cheesy  . Programın kullanılabilir olmasını da sağlamalısınız.

* Belirli firmalar böyle bir oyun için reklam verebilir. Mesala : firmanın olduğu lokasyona coin koyarsınız, insanlar oraya geldikçe firma ile karşılaşır. Hatta mağaza içerisine bile koyabilirsiniz. Bir mağazanın bundan yüksek seviye de memnun kalır. ve size sürekli reklam verebilir. bu diğer firmaları da teşvik eder. ve sizin reklam fiyatlarınız yükselir. gibi gibi

* Firmalara coin ödülü kolabilecekleri ortamı oluşturursunuz. Firma insanları mağazasına toplamak istediğin de veya yeni ürün geldiğinde yüksek miktar da koyduğu ödül insanların ilgisini çeker ve oraya gitmesini sağlar. Firmadan satış ortaklığı geliri veya coin verirken komisyon gibi ücret geliriniz olur.

* Kullanıcılara Topladıkları coinleri kişiler arası transfer edebilecekleri veyahut para ya dönüştürebilecekleri uygulama içi ortam sağlarsınız. Transfer den veya dönüşümden komisyon alırsınız.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Başarılar dilerim.

Çok sağolun. Fikirleriniz kafamda bir şeylerin oturmasına yardımcı oldu. Reklam konusunda da hak verdim, kendimden biliyorum. Firma anlaşmaları da çok mantıklı geldi. Ama bunu kabul edecek vizyonda firma sahipleri bulunmalı. Çok teşekkür ederim fikirleriniz için.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Öncelikle tekbik ederim. Güzel bir fikir. İnşallah projeniz tutar.

Proje olarak nacizane fikirlerim ;

* Google veya diğer ekranda görünen reklamları kullanmayınız. Ben şahsen böyle bir uygulamayı çok gerek olmaz sa kullanmıyorum. Hatta siliyorum.
   bir süre reklamsız , projenin tutması için çabalamalısınız diye düşünüyorum. Örnek ; whatsapp

* Reklamsız olarak projenin tanıtımını heryerde yapmalısınız. Bu forum da, Oyun forumların da , google reklamların da projeyi tanıtmalısınız ki . Projeniz yeteri kadar tanınır ve kullanılır sa ilk olarak siz ve ortklarınızın alacağı şey "Para sayma makinesi" olacaktır  Cheesy Cheesy  . Programın kullanılabilir olmasını da sağlamalısınız.

* Belirli firmalar böyle bir oyun için reklam verebilir. Mesala : firmanın olduğu lokasyona coin koyarsınız, insanlar oraya geldikçe firma ile karşılaşır. Hatta mağaza içerisine bile koyabilirsiniz. Bir mağazanın bundan yüksek seviye de memnun kalır. ve size sürekli reklam verebilir. bu diğer firmaları da teşvik eder. ve sizin reklam fiyatlarınız yükselir. gibi gibi

* Firmalara coin ödülü kolabilecekleri ortamı oluşturursunuz. Firma insanları mağazasına toplamak istediğin de veya yeni ürün geldiğinde yüksek miktar da koyduğu ödül insanların ilgisini çeker ve oraya gitmesini sağlar. Firmadan satış ortaklığı geliri veya coin verirken komisyon gibi ücret geliriniz olur.

* Kullanıcılara Topladıkları coinleri kişiler arası transfer edebilecekleri veyahut para ya dönüştürebilecekleri uygulama içi ortam sağlarsınız. Transfer den veya dönüşümden komisyon alırsınız.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Başarılar dilerim.
full member
Ancak sandığım kadarıyla hazır bir proje bu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mandelduck.takara&hl=tr

Mesela bu şahıs da yapmış böyle bir şey. Hem bırakıp, hem toplayabildiğin.

http://www.mandelduck.com/ tek projede yapmamış. İndirme sayılarına bakınca çok başarılı olduğu söylenemez. Pazarlama kısmında eksik kalmış gibi. Benim fikrim bu oyun için altcoin yaratabilir miyiz? Ve gidip kafeler ve restoranlarla konuşup belli ücret karşılığında o mekanların içine de yerleştirebiliriz.
hero member
Activity: 807
Merit: 522
Ancak sandığım kadarıyla hazır bir proje bu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mandelduck.takara&hl=tr

Mesela bu şahıs da yapmış böyle bir şey. Hem bırakıp, hem toplayabildiğin.
full member
Şu an projenin tek geliştiricisi siz misiniz? Geliştirici ekibi kurulur, pazarlama ekibi kurulur, ICO ile para toplanırsa başarılı bir proje olabilir. Ekip kurma işi kolay değildir ama kaliteli bir ekip kurulabilirse başarısız olması için bir neden göremiyorum.

Uygulamanın tek geliştiricisi benim şuanda. Ne bir grafiker, ne de yazılımcı başka biri yok. Geri dönütler çok pozitif, proje için heyecanlanıyorum. Tek başıma yönetebilecek bilgi ve maddi kaynağım olmadığı için ortaklar arıyorum. Eğer proje için nitelikli bir ekip oluşturabilirsek projenin çok iyi noktalara geleceğine inanıyorum. Ekipte yer almak, projeyi beraber sürdürmeyi düşünenler varsa pm den ulaşabilirler bana.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
Şu an projenin tek geliştiricisi siz misiniz? Geliştirici ekibi kurulur, pazarlama ekibi kurulur, ICO ile para toplanırsa başarılı bir proje olabilir. Ekip kurma işi kolay değildir ama kaliteli bir ekip kurulabilirse başarısız olması için bir neden göremiyorum.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
Tebrik ederim dostum, güzel bir fikir umarım hayata geçirir istediğin desteği almış olursun.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Açıkçası ben projeyi baya beğendim ve kesinlikle tutacağını düşünüyorum. Globalde projeyi tanıtıp sağlam bir whitepaper ve ekiple çok güzel işler çıkarılabilir.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Güzel proje fakat bununda pokemonGO gibi botunu çıkarıp uygulamanın bokunu çıkarırlar, tüm coinlere oturdukları yerden çökerler. Bunu engelleyebilirseniz devamlılığı sağlanır, başarılar..

İşin bu boyutu da var gerçi, nintendo hilecilere baya çöktü son zamanlarda ama nintendo dev bir ekip burada 3-5 kişi bunu engelleyebilir mi baya zor iş.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Güzel proje fakat bununda pokemonGO gibi botunu çıkarıp uygulamanın bokunu çıkarırlar, tüm coinlere oturdukları yerden çökerler. Bunu engelleyebilirseniz devamlılığı sağlanır, başarılar..
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
--snip--

Geliştirme planınızı, ne için neye ihtiyacınız olduğunu içeren bir dokümanınız var mı? Siz mi kodluyorsunuz? Apple'ın coinlere olan alerjisi ile ilgili ne yaptınız?
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Tebrikler, çok güzel oluyor aramızdan çıkan projeleri görmek.

Çok fazla insan gibi ben de destek vermek isterim projeye, yalnızca bu proje için değil aramızdan çıkan tüm iyi, dürüst projelere destek vermeye hazırım.

Hayırlı forumlar!
Pages:
Jump to: