Pages:
Author

Topic: Ciddi Proje İçin Yatırımcı Aranıyor - page 3. (Read 4474 times)

newbie
Activity: 44
Merit: 0
ICO yaparsan uygulaman yabancı destekli de olmalı ama. Tüm dünyada kullanılabilecek birşey mi bu?

Arkadaşlar sıkıntı da bu. Şuan bu projede tek başımayım. Uygulamanın iskeleti hazır. Bu fikirleriniz gerçekten iyi ama problem tek başıma olmam. Ne bilgim ne enerjim ne de maddi durumum yeter dediklerinizi gerçekleştirmeye. Burada paylaşmamın sebebi projeyi beraber yürütebileceğim ortaklar bulmak. Gelen tüm yorumlar pozitif. Ben varım diyin ve bir ICO oluşturalım. Oyun adı altında türk bir coin bile çıkabileceğini düşünüyorum. Dünya çapında büyümemiz için önce türkiyede bir şeyler başarmamız lazım ki yeterli desteği alalım.

Acikcasi oyun fikri hosuma gitmedi degil, +1631742482dokuz  whatsappten yazabilirsen, detaylari goruselim.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Valla fikri çok beğendim pokemon go'nun coin versiyonu diyebiliriz, umarım projeyi ileriye taşıyacak finansman ve ekip arkadaşlarını bulursunuz.
full member
Activity: 182
Merit: 104
ICO yaparsan uygulaman yabancı destekli de olmalı ama. Tüm dünyada kullanılabilecek birşey mi bu?

Arkadaşlar sıkıntı da bu. Şuan bu projede tek başımayım. Uygulamanın iskeleti hazır. Bu fikirleriniz gerçekten iyi ama problem tek başıma olmam. Ne bilgim ne enerjim ne de maddi durumum yeter dediklerinizi gerçekleştirmeye. Burada paylaşmamın sebebi projeyi beraber yürütebileceğim ortaklar bulmak. Gelen tüm yorumlar pozitif. Ben varım diyin ve bir ICO oluşturalım. Oyun adı altında türk bir coin bile çıkabileceğini düşünüyorum. Dünya çapında büyümemiz için önce türkiyede bir şeyler başarmamız lazım ki yeterli desteği alalım.
full member
Activity: 448
Merit: 107
hero member
Activity: 807
Merit: 522
Coinamon! Güzeel. İşte bunun için gezmeye değebilir sağlam bir altcoin çıktığında mesela.
full member
Eğer belli bir kullanıcı seviyesine ulaşırsanız ki amaç bu olmazlı zaten, manuel herhangi bir müdehale çok zorlar. Kesinlikle tavsiye etmem Smiley Bizim çalıştığımız uygulama da location based bir şeydi. Manuel location belirlemeyi hiç düşünmedik baştan itibaren ama ufak bir müdehale gerekiyordu. O bile büyük bela oldu. Düşünün dağırmanız gereken 10 bin birim coin var. Nereye ne dağıtacaksınız?

Doğru haklısınız bu konuda. Reklam gelir miktarı ile doğru orantılı coin yerleştirecek bir algoritma ile çözülür diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Eğer belli bir kullanıcı seviyesine ulaşırsanız ki amaç bu olmazlı zaten, manuel herhangi bir müdehale çok zorlar. Kesinlikle tavsiye etmem Smiley Bizim çalıştığımız uygulama da location based bir şeydi. Manuel location belirlemeyi hiç düşünmedik baştan itibaren ama ufak bir müdehale gerekiyordu. O bile büyük bela oldu. Düşünün dağırmanız gereken 10 bin birim coin var. Nereye ne dağıtacaksınız?
full member
Açıkçası hoşuma gitti. Yatırımcı bulma işini ico yaparak globelde halledebilirsiniz.

ICO işlerinden de çok anlamıyorum. O yüzden ekip arkadaşları arıyorum. Anlayan, projenin başarılı olacağını düşünenler var ise bilmek isterim. Projeyi yürütmek için her türlü teklife açığım.
full member
İhtiyaçları benzer bir projede yer almıştım bir süre. O coinleri nasıl, ne zaman ve nereye koyacağınız büyük önem arz edecek.

Coinler manuel olarak girilmesi daha mantıklı olur. Kolayca ulaşılabilen yerlere koyulmazsa daha eğlenceli olucağını düşünüyorum. Denizin ortası gibi. Vapurla giderken kapılabilecek. Ve coini yakalamak için gereken maksimum mesafeyide ayarlayabiliyoruz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
İhtiyaçları benzer bir projede yer almıştım bir süre. O coinleri nasıl, ne zaman ve nereye koyacağınız büyük önem arz edecek.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Açıkçası hoşuma gitti. Yatırımcı bulma işini ico yaparak globelde halledebilirsiniz.
full member

CoinGO

Lokasyona göre kullanıcının çevresinde ki altcoinleri toplayabileceği bir oyundur. Reklam gelirinin %50 si coin olarak oyun içine yerleştirilir.

Maddi durumum yetersiz kaldığı için yatırımcı arıyorum.

Pages:
Jump to: