Pages:
Author

Topic: İçinde 15 milyar (17 oldu) NPXS (200 milyon dolarcık ediyor) bulunan adres - page 3. (Read 833 times)

sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Bayadır toplayan bir hesap gibi görünüyor fakat kim neden topluyor okadar artmışken ben de anlamadım açıkçası, bir gariplikler dönüyor içerden haber mi alıyorlar büyük bir borsa olucanı vesaire bilmiyorum da henüz bir borsa haberi görmedik.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Kişi de olabilir, borsa da olabilir. Ama toplaması iyi mi kötü bilemedim  Roll Eyes

Şimdi şöyle düşünelim adamın elinde büyük bir dump yapacak kadar token mevcut oldu. Hadi diyelim Pundix Binance giriş yaptı, peki ya o pump'a gelen herkese bu adam satar ve çıkarsa? Yani hold yapacağının en ufak bir garantisi yok iken toplaması fayda mı zarar mı tam emin değilim.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Marketcaptan kontrol ediyorum pundix listelendiği yerler bayağı bir artmış. Ama iki üç büyük borsaya girerse o zaman gerçek değerini ederini bulur. Hodl a devam
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Birileri yüklü miktarda NPXS stokluyor anlaşılan. Sanırım NPXS ekibinden bu konuyla ilgili herhangi bir yorum yapılmamış. Bu cüzdan vesilesiyle iyi spekülasyona sebep olacaklar, sırf bu yüzden bu tokene para yatıracak insanlar var.
member
Activity: 434
Merit: 16
Vay arkadaş ya bu kadar paraları görmek dudak uçuklatıyor resmen. ben bunun 100'de birine razıyım açıkçası. şuan güncel 169m dolar var hatta 1000'de 1 bile yeter bana ya.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Benim anlamadığım bir konu, bu cüzdan meselesi diğer yabancı forumlarda ve twitter da falan da yoğun olarak konuşulan bir konu olmasına rağmen proje ekibinden hiç kimse konu hakkında çıkıp bir yorum yapmıyor. Doğal olarak bu durumda şüpheler artıyor. Ben bile tekrar alım yapmak konusunda kararsızım.
newbie
Activity: 89
Merit: 0
Böyle bir stok varsa yeni bir borsada işlem görmesi muhtemel tabi.
member
Activity: 140
Merit: 10
Borsa adresi olması kuvvetle muhtemel. Panik yapacak bir durum yok gibi görüyorum ama temkinli davranmakta fayda var bilgilendirme için sağol
full member
Activity: 504
Merit: 103
Yeni bir borsaya girmesi çok muhtemel o zaman bunu gösteriyor o dediğiniz gibi summer is coming Smiley
full member
Activity: 686
Merit: 111
adama bak ya Cheesy bazı borsalardan hacimli yeminle.. umarım bunu toplayan kişi çok uzun süre saklar da yatırımcılar taklaya gelmez etkiler çünkü bu.
member
Activity: 276
Merit: 10
zenginin malıı züğürtün çenesi diye bi laf vardı ya devamını siz getirin ne cüzdanlar var arkadaşlar bu piyasada küçük yatırımlar yapılmıyor 1trilyon dolar olurken piyasa ne cüzdanlar geziyordu ortada
newbie
Activity: 168
Merit: 0
büyük ihtimal borsa cüzdanı veya takımın cüzdanı olabilir ama giderek artması tabi düşündürücü. çok iyi değerlenmiş kaçırdık fırsatı
full member
Activity: 602
Merit: 118
Pundix de ki en büyük pismanligim 14 tek iken az almış olmam. Yukarıda Tayfun bey in de dediği gibi. Yüklü miktarda alım yapan kisiler sadece her ay gelen airdrop miktarını satsa bile yeridir. Dükkan aldın ve kirasını yiyorsun gibi birşey. En büyük pismanligim az almış olmam. Geçenlerde pal token geldi. İmza kampanyasından yardımı satıp pundix alıp cüzdana çektim
member
Activity: 560
Merit: 12
Büyük ihtimal o hesap borsa cüzdanı kardeşim. Yoksa tek bir kişinin düşükten bile alsa o kadar token toplayabileceğine imkan vermiyorum
member
Activity: 448
Merit: 17
Bende katılıyorum büyük ihtimal borsa cüzdanıdır balinada sanmam o kadar olacagını all in yapmaz balina balina dediklerimizde 200milyonluk token almazlar imkansız
full member
Activity: 770
Merit: 103
diğer irili ufaklı girişlere bakıldığında cüzdanın borsa cüzdanı olduğu düşünülebilir . bu bile iyi bir haber pundix yatırımcısı için. hacim olarak bakıldığında piyasanın %20 si demek ciddi bir rakam. dolayısıyla eğer borsa cüzdanıysa muhakkak binance , okex yada huobidir diye düşünüyorum
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
para kokusunu alan balina boş bırakmaz Pundi X'i...uzun vade bile tutsa airdropları satsa güzel kazançlar elde eder.Böyle 2-3 tane balina daha gelse fiyat iyice yukarılara tırmanır.Tabi bu kadar yüksek miktarların erimesi için büyük borsalar şart.Büyük borsalara girdiğinde göreceğiz fiyatı.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
baslık degısmelı an ıtıbarıyle 17 milyar pundıx depoladı pezewenk.acaba bunun arkasından gercekten ne cıkacak cok merak edıyorum arkadas.bu kadar pundıx neden alırlar nerde ne kadara satacaklar merak konusu
Fiyat yükseldikçe de artıyor cüzdandaki npxs miktarı fiyat düştükçe de. Anlamadım ben bu işi. Cidden bir akıl yürütemiyorum.
Şu an piyasada sirküle olan 68 milyar npxs var ve 17 milyar tanesi tek bir cüzdanda. Tam tamına %25 yapıyor bu.
Böyle bir coine normal şartlarda girmem de almam da ama Pundi öylesine bir proje değil.
Anlamıyorum Cheesy
full member
Activity: 672
Merit: 110
baslık degısmelı an ıtıbarıyle 17 milyar pundıx depoladı pezewenk.acaba bunun arkasından gercekten ne cıkacak cok merak edıyorum arkadas.bu kadar pundıx neden alırlar nerde ne kadara satacaklar merak konusu
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
yüksek ihtimalle balina cüzdanı ve yine çok yüksek ihtimalle pundix'in sağlam bir borsaya gireceği haberini almış ve toplamış olabilir.şimdiki hacimle bu kadar malı eritmesi çok çok zor.eritse bile acayip bir dump yer.ama binance okex veya huobi gibi büyük bir borsaya girerde fiyatta yükseliş olursa ancak o zaman satış yapar.yüksek ihtimalle bu saydığım borsalardan birine girecek pundix
Pages:
Jump to: