Pages:
Author

Topic: İçinde 15 milyar (17 oldu) NPXS (200 milyon dolarcık ediyor) bulunan adres - page 4. (Read 833 times)

full member
Activity: 910
Merit: 105
Bende daha önce içinde 40-50 milyon dolarlar olan hesaplara denk geldim birkaç defa. Borsa hesabı değildi. Bu hesabın da böyle toplaması npxs'i biraz daha fazla manipülasyona açık hale getirmiş oldu. Ben satıp çıktıktan sonra 9x yükselişine gıcık olmuştum zaten Pundix'in Smiley)
member
Activity: 490
Merit: 16
azmış canım adam yüzde 7 airdropla bile 1milyon 50 bin pundi ekliyor pundisinin üzerine  Grin para parayı çekiyor sanırım adam airdroptan gelenleri satsa pundiyi tek başına down yapacak  Grin
newbie
Activity: 6
Merit: 1
Bu adresin bir kişiye ait olduğu kesin mi? Bana sanki bir borsaya aitmiş gibi geldi. 200 milyon dolar değerinde tek bir tokeni kim neden tutar ki? Biraz tuhaf geldi.
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Borsa hesabı olma olasılı yüksek görünüyor bu rakamlara bakılırsa. Ya da ekibin kendisine sit olabilir. Sonuçta kime sit olursa olsun bu kadar npxs’yi toplamaktaki amacı anlamak zor.
jr. member
Activity: 248
Takımın adresi olabilir o kesinlikle bi balinanın değildir yada olabilir icodan girdiyse mümkün çok iyi para ama o paraya satamaz o tokenleri dump yer alıcı çıkmaz
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Yalnız şu anki fiyattan adam 10-15 milyon dolarlık airdrop alacak Cheesy
full member
Activity: 980
Merit: 152
Şimdi iyi niyetli bakalım desek her ay ödediği yüzde 7 faiz ödemesi için tutulan tokenlere  ait bir cüzdan diyebiliriz belki ama onda da bir süre soru işareti devam eder. Ayrıca INC'nin toplam miktarının yüzde 10'una da sahip aynı kişi. Bir de Eosdac var. Bir yatırımcı cüzdanı olduğunu düşünmek bence daha mantıklı. 
member
Activity: 302
Merit: 12
Kripto dünyasının en sevdiğim özelliği bu.Herkesin hesabı açık ve net ortada.Büyük paralar var.Dedikleri gibi büyük borsa yakında açıklanır.
jr. member
Activity: 308
Peki bu ekibin kendi hesabı olamaz mı? Transferlerden anlamaya çalışmak çok doğru olmayabilir sonuçta herhangi biri private keyi olan herhangi bi hesabı kullanabilir. Ekip elindeki parayla  pundi topluyor olamaz mı. Biraz garip ama bi cebinden alıp ötekine koyuyo ve fiyatı yükseltiyo. Fİyat olarak 200 milyon dolar edebilir ama reel olarak bikaç milyon dolarla pundi fiyatını ne kadar zıplatabiliriz düşünelim.
sr. member
Activity: 475
Merit: 250
Presale is live!
Bu tarz şeyler kripto adına cidden kötü. Tamam hani bir kişinin böyle toplaması fiyatın yükselmesini sağlar satanlar çok mutludur da.. Ama alım yapıp hold edenler için çok riskli bam diye vurup geçebilir de eğer tek kişiyse.
member
Activity: 194
Merit: 10
hesap şampıyonlar ligi gibi Smiley ona transfer yapanlarada baktım hepsi milyon dolarlık adresler. Bence de borsadan başka bişey olmamalı. Yoksa 12 milyon dolarlık transferi kim kime yapar
full member
Activity: 266
Merit: 100
https://cryptassist.io
Adamlar balinalık derecesini aşmış bildiğin okyanus modunda takılıyor. Bu adamlar bir haber aldı ve beklemeye geçip token toplama işine girmişler. Yoksa kimse bu kadar tokenı kitli tutmaz. Bu zevkine yapılcak şey değil. BElkide piyasaya npxs ben dağıtıyorum demek için toplamıştır o da çok düşük ihtimal. Kimsenin ne yaptığı belli değil.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Cüzdan kime ait olursa olsun bu kadar tokenin tek bir kişinin elinde olması npxs’yi manipülasyona açık riskli bir yatırıma dönüştürüyor. İlginç bir durum, yoruma açık.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Belki büyük borsa haberini önceden alan balina adresi falandır.hesaptan hiç çıkış olmaması şaşırtıcı ya gerçekten biri çok fazla güveniyor pundixe yatırım yapıyor yada ekip bilerek topladı fiyatı düşürmek istemiyor.bana ekibin işi değilmiş gibi geliyor ama neden pahalı fiyattan o kadar token alıp saklasınlar ki pek akla mantığa sığacak bi açıklaması yok.adamlar hepi topu 2 milyonluk alcaz demişlerdi
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Ekibin veya borsanın hesabı olabilir. Ekip ise coinleri dump yemesin düşüncesiyle toplayıp kilitliyorlardır kendi cüzdanlarında. Aklı mantığı olan hatta o kadar milyonu olan adam yeni çıkan coine çılgınlar gibi yatırım yapmaz.

Kesinlikle katılıyorum ya ekibin yada borsa cüzdanıdır. Ben şahsen balina olsam hepsini tek hesaba toplamazdım, akıl mantık dışı.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Ekibin veya borsanın hesabı olabilir. Ekip ise coinleri dump yemesin düşüncesiyle toplayıp kilitliyorlardır kendi cüzdanlarında. Aklı mantığı olan hatta o kadar milyonu olan adam yeni çıkan coine çılgınlar gibi yatırım yapmaz.
member
Activity: 210
Merit: 16
elimde Pundix yok ama keşke zamanında alsaydım dedirten coinlerden biri. Belki hala geç kalmış değiliz ama bukadar yükselen bir coinide suanda almak istemiyorum ama cok saglam bir projeye benziyor
member
Activity: 1106
Merit: 25
Yükselsin hatta 1 dolara gitsin de kimin elinde ne kadar olduğu önemli değil bence. Sağlam bir proje ve şuan için değeri oldukça düşük. Parası pulu olanlar iyi topluyor. Benim de imkanım olsa iyi tutardım. Tron bile pundix ten 7-8 kat yukarıda . Pundix neden gitmesin ki
full member
Activity: 672
Merit: 110
Böyle hype'li coin'ler bana uzak olsun, zaten piyasada en sevmediğim coin'lerden biri tron gibi falan iyi bir proje olsa bile sürekli şişirilip havaya çıkarılan bir coin bir gün kötü patlar.
tron ıyı bır proje ? bır maınnet yapcak dıye tronla pundı x ı aynı kefeye koyuyorsunuz ya dıcek laf yok .bır gun patlarsa sende dıgerlerı gıbı kına yakarsanız zaten kıskanclar toplulugu dusurmek ıcın elınden gelenı yapıyorlar
full member
Activity: 560
Merit: 113
Böyle hype'li coin'ler bana uzak olsun, zaten piyasada en sevmediğim coin'lerden biri tron gibi falan iyi bir proje olsa bile sürekli şişirilip havaya çıkarılan bir coin bir gün kötü patlar.
Pages:
Jump to: