Pages:
Author

Topic: Coin çıkarmak ve ico - page 3. (Read 724 times)

full member
Activity: 378
Merit: 114
March 31, 2018, 08:38:05 AM
Bir ICO'nun bana göre en zor taraflarından biri ICO takımının kendini şeffaf bir şekilde tanıtımı;

hangi sektör veya konu üzerine ICO yapacağınıza karar verdikten sonra yapılması gerekenler zaten belli:

önce bi yol haritası çizersiniz takımla, sonra güzel açıklayıcı bir ICO websitesi - ama o websitesinde kesinlikle takımı tanıtmanız gerekiyor ve bu da yetmez; takımın en iyi şartlar altında Linkedin hesapları olması gerekir ki potansiyel yatırımcılar istedikleri zaman takımdaki herkese ulaşabileceklerini görüp güven tazeleyebilsinler.

Tabi Whitepaper çok profesyonelce hazırlanmalı, websitesi hakeza - bunun dışında eğer reklam bütçeniz az ise bounty kullanacaksınız; çünkü bountylerde genellikle token verilir ve bu da ICO bittikten sonra yapılır ...

Hocam bize bi Coin çıkartalım mantığı ile ICO yapılamaz ...

member
Activity: 392
Merit: 10
March 30, 2018, 05:32:23 PM
Jr.member partisi varmış başlığın altında hocam forumdaki her şeyi didik didik edip okuyorak ya da bir projeye ayrıntılı bir şekilde okuyarak ne kadar zor bir şey olduğunu öğrenebilirsiniz ıco cıkarmanın
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
March 28, 2018, 08:04:17 PM
Bence artık neo tabanlı tokenler daha iyi prim yapıyor ve neo bu tokenleri çok fazla destekliyor, Neonun desteğini arkana alırsan yürürsün zaten

Neo tabanlı projelerde tokenleri gönderirken fee veriliyor mu acaba? Malum kendisi fee istemiyor withdraw yaparken.

Büyük sermaye gerektiğine katılmıyorum, icoyu zaten sermaye toplamak için yapıyoruz.

Bu arada ico için hazır paket sunan siteler gördüm. Adamlar 40 btc istiyor hahaha kafayı yemişler.

Token çıkartıp kontrat yazmak için sermaye gerektirmediği doğru. Ama bir ICO nun para toplayabilmesi için kontrat yazmaktan çok daha fazlası gerekiyor hocam. Pazarlama, reklam, destek, ekip v.s.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
March 26, 2018, 05:18:43 PM
Bence artık neo tabanlı tokenler daha iyi prim yapıyor ve neo bu tokenleri çok fazla destekliyor, Neonun desteğini arkana alırsan yürürsün zaten

Neo tabanlı projelerde tokenleri gönderirken fee veriliyor mu acaba? Malum kendisi fee istemiyor withdraw yaparken.

Büyük sermaye gerektiğine katılmıyorum, icoyu zaten sermaye toplamak için yapıyoruz.

Bu arada ico için hazır paket sunan siteler gördüm. Adamlar 40 btc istiyor hahaha kafayı yemişler.
sr. member
Activity: 402
Merit: 250
March 24, 2018, 05:33:09 PM
member
Activity: 154
Merit: 10
March 24, 2018, 03:39:06 PM
ıco için büyük sermaye çok sağlam ekip iyi bir fikir ve yüksek temsiliyet lazım.
jr. member
Activity: 532
March 23, 2018, 05:24:57 AM
İco yapmak için güçlü takım lazım.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
March 22, 2018, 10:56:29 PM
Shocked
Coin çıkarmak için hangi platform (neo-eth vs.) idealdir ve amaca uygundur neler yapmak gerekir gibi konuları bulabileceğim veya ico sürecinde video hazırlama, tasarım, whitepaper tasarımı vs gibi konularda hazır hizmetler sunan siteler mevcut mu acaba? Bildiğiniz adresleri paylaşırsanız sevinirim.

Bana göre en uygun Ether ağı. İstediğiniz gibi akıllı sözleşme yazabilirsiniz. Ethereum github kaynaklarında dökümanlar mevcut.

https://github.com/ethereum/go-ethereum/wiki/Contract-Tutorial

jr. member
Activity: 308
March 22, 2018, 07:51:13 PM
 Shocked
Coin çıkarmak için hangi platform (neo-eth vs.) idealdir ve amaca uygundur neler yapmak gerekir gibi konuları bulabileceğim veya ico sürecinde video hazırlama, tasarım, whitepaper tasarımı vs gibi konularda hazır hizmetler sunan siteler mevcut mu acaba? Bildiğiniz adresleri paylaşırsanız sevinirim.
Pages:
Jump to: