Pages:
Author

Topic: Coinbase Türkiyeye açıldı ( Şimdi Binance düşünsün ) - page 4. (Read 835 times)

full member
Activity: 602
Merit: 118
Türkiye dahil 50+ ülkeye işlemleri açmışlar.

Toplamda 100ü geçkin ülkede işleme açıkmış.

47 farklı coin var sanırım.

COINBASE AVANTAJLARI

1- Coinbase Earn Sistemi ile Airdroplardan 3$ ZEC 10$ BAT token kazanıyorsunuz. Listenin size gelmesi 1 gün ile 1 ay arası sürebiliyor.
2- 600 TL'lik işlem yaptığınızda 60 TL kazanıyorsunuz 1 kereye mahsus.
3- SEC onaylı dünyanın ilk ve tek kripto para borsası.
4- Hiç hacklenmeyen nadir borsalardan biri.
5- Dünyanın önde gelen köklü Kripto borsası.

Emin olmamakla birlikte sistem içerisinde mail adresi ile ücretsiz transfer olduğunu duymuştum.

Ben binanceyi gecerse bu borsanın geçebileceğini düşünüyorum.

Üye oldum ve hala gelmesini bekliyorum.
Konuya gelince bence çok iyi olmuş. Umarım başka kaliteli borsalarda her ülkeye dağılır. Bu arada huobi de bildiğim kadarıyla Türkiye'den yatırımcı almıyordu. Darısı onun başına.
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Coinbase SEC kurallarına en uygun borsa bildiğim kadarıyla, dolayısıyla bir hesap açtım kendime şimdilik işlemim yok ama hesap bulunsun. Hatta KYC yapanlar için bir kaç airdrop veriyor, listeye kaydoluyoruz öncelikle, sonra mail geliyor, mail gönderdiklerinde videoları izleyip, basit bir quiz cevaplıyoruz. Az sayıda BAT token aldım. Müşteri toplamak için bayağı uğraşıyorlar bu aralar.
sr. member
Activity: 1162
Merit: 277
İlk defa duydum demekki çokda önemli değilmiş. Konu kitlenebilir.
Bence siz hesabı kapatıp çıkın boşa vaktinizi buralarda harcamayın 2 çeyrek alın atın yastık altına Smiley
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Bu güzel bir adım; elbette piyasada bir fark yaratacaktır. Ama Binance'yi geçmek için yeterli değil elbette. Son zamanlarda tasarımda iyileştirmeye gittiklerini görüyorum. Mobil uygulamaları da gayet şık. Biraz daha zamana ihtiyacı var. Neler sunacağına bakmak lazım. İleride Binance'ye bir alternatif olabilir. Takip edelim...
full member
Activity: 770
Merit: 103
türkiyeye yada farklı borsalara açılması demek binance ı geçecek anlamına gelmez. kaldıki kendi ülkesinde bilinen local bir borsa olmaktan çıkabilirse bişeyler olabilir belki ama ben çok fazla yer edineceğini düşünmüyorum
sr. member
Activity: 1162
Merit: 277
Türkiye dahil 50+ ülkeye işlemleri açmışlar.

Toplamda 100ü geçkin ülkede işleme açıkmış.

47 farklı coin var sanırım.

COINBASE AVANTAJLARI

1- Coinbase Earn Sistemi ile Airdroplardan 3$ ZEC 10$ BAT token kazanıyorsunuz. Listenin size gelmesi 1 gün ile 1 ay arası sürebiliyor.
2- 600 TL'lik işlem yaptığınızda 60 TL kazanıyorsunuz 1 kereye mahsus.
3- SEC onaylı dünyanın ilk ve tek kripto para borsası.
4- Hiç hacklenmeyen nadir borsalardan biri.
5- Dünyanın önde gelen köklü Kripto borsası.

Emin olmamakla birlikte sistem içerisinde mail adresi ile ücretsiz transfer olduğunu duymuştum.

Ben binanceyi gecerse bu borsanın geçebileceğini düşünüyorum.
Pages:
Jump to: