Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 42. (Read 43284 times)

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
arkadaşlar coindash in sosyal medya kampanyalarında yorum, paylaşım, beğeni durumları nasıl? kaçar tane yapmamız gerekiyor.

bunlarda haftalık mı olacak yoksa post gibi ico tarihine kadar belirli bir sayıya ulaşmamız mı gerekiyor.

teşekkürler. kolay gelsin.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
scam gibi duruyor. dikkatli yaklaşılması gerekiyor.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Bounty manager pek ilgilenmiyor pm lere çok geç cevap veriyor 3 4 günü buluyor geri dönüş yapması ben sıkıldım beklemekten sadece imzasına girerim artık.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
blog için kaç görüntülenme gerekiyor, benimde öyle bi düşüncem var. karşılayacaksa parayı basıp alıyım
Genel standart hiti 300 ve üzeri olanlar ama kaliteli gözükmezse de kabul etmeyebiliyorlar.
bugün blogu kursam 300hit falan sağlasam günlük. 2-3 içerik olsa haftaya girebilir miyim?

ben bi turlu cevap alamadim yazi istegime. blogu elden geciriyorum.
link atarsanız blogunuza bakabilir miyim? sizden faydalansam (çalmak değil sadece örnek almak) sorun olur mu?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
blog için kaç görüntülenme gerekiyor, benimde öyle bi düşüncem var. karşılayacaksa parayı basıp alıyım
Genel standart hiti 300 ve üzeri olanlar ama kaliteli gözükmezse de kabul etmeyebiliyorlar.
bugün blogu kursam 300hit falan sağlasam günlük. 2-3 içerik olsa haftaya girebilir miyim?

ben bi turlu cevap alamadim yazi istegime. blogu elden geciriyorum.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Coindash a yatırım yapmak istiyorum fakat bu dünya da yeni olduğum için tam anlamadım.

farz edelim 20 ETC yatırdım yaptım buna karşılık ne kadar COINDASH verecekler? veyahut ne tür şartları var.

Şimdiden çok teşekkür ederim

Öncelikle hoşgeldiniz.

Bana sorarsanız yatırım yapmadan önce biraz bilgi toplamaya çalışın.

Mesela https://bitcointalksearch.org/topic/7374-milyon-toplanditaastoken-as-a-servicekapal-uclu-yatrm-fonu-1837073  buradan daha önce açılmış ve sonuçlanmış taas ico yu baştan sonuna kadar bir inceleyin.Büyük ihtimalle Coindash için de böyle bir süreç yaşanacak.

Daha sonra bir kaç bitmiş ico daha incelemenizi tavsiye ederim.Bu süreci kavrayınca zaten yatırım yapılır mı? nasıl yapılır? bu soruların cevabını kendiniz verebilecek durumda olacaksınız.

Bu arada ETH ile yatırım olacaktır zannedersem.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Coindash a yatırım yapmak istiyorum fakat bu dünya da yeni olduğum için tam anlamadım.

farz edelim 20 ETC yatırdım yaptım buna karşılık ne kadar COINDASH verecekler? veyahut ne tür şartları var.

Şimdiden çok teşekkür ederim
full member
Yok onu ben matchpoolda da denemiştim bu adam yemiyor ama diğer icolara yedirilebilir.
300 hitim var dedim ta domainin kayıt tarihine indexlere kadar kontrol etmişti onaylamadı  Grin
hero member
full member
hero member
full member
bunlara msj attım türkçe blog için az takipçin var dediler küçük bir blog dediler üzgünüm dediler ezdiler beni .
aq bende yatırım yapmam
Cheesy Hahah bende başvurmuştum aynı şekilde benide ezdiler. Matchpoola da başvurdum bu aynı adam ordada reddedmişti
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
bunlara msj attım türkçe blog için az takipçin var dediler küçük bir blog dediler üzgünüm dediler ezdiler beni .
aq bende yatırım yapmam
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Arkadaşlar imza kampanyası için Türkçe Alternatif Kripto-Paralar bölümüne atılan postlar dahil değil. Bu bilgiyi verebilirim, imza kampanyası katılımcılarına.

Bütün mesajları ana konu altına mı atacağız ?

https://bitcointalk.org/index.php?board=161.0

Buraya atmanız lazım ama sadece burası değil alternatif Kripto paralar olan bölüme ingilizce olarak diyor. Kısacası ayvayı yediniz  Cheesy aslında kolay ama sadece ingilizce bölümü sınırlı tutması sıkıntı.

Hocam burası değil tam olarak, burası post atılabilecek yerlerden sadece bir tanesi.

Alternate cryptocurrencies altındaki yerler uyuyor teyit ettirdim.
https://bitcointalk.org/index.php#6
sr. member
Activity: 476
Arkadaşlar imza kampanyası için Türkçe Alternatif Kripto-Paralar bölümüne atılan postlar dahil değil. Bu bilgiyi verebilirim, imza kampanyası katılımcılarına.

Buraya atmanız lazım ama sadece burası değil alternatif Kripto paralar olan bölüme ingilizce olarak diyor. Kısacası ayvayı yediniz  Cheesy aslında kolay ama sadece ingilizce bölümü sınırlı tutması sıkıntı.

Karambole ingilizce bir şeyler saçmalayıp duracağız o zaman Cheesy
hero member
Activity: 882
Merit: 507

Buraya atmanız lazım ama sadece burası değil alternatif Kripto paralar olan bölüme ingilizce olarak diyor. Kısacası ayvayı yediniz  Cheesy aslında kolay ama sadece ingilizce bölümü sınırlı tutması sıkıntı.
sr. member
Activity: 476

sr. member
Activity: 644
Merit: 271
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Arkadaşlar postların nereye atılmasıyla ilgili karmaşada bana kızmanıza gerek yok. Bir kere sordum net cevap verilmedi bana. İkincisini de dün sordum artık yine net bir cevap alamadım. Daha fazla ne yapabilirim?
https://i.hizliresim.com/8MVkm7.png

Bununla ilgili resmi hesabın bugün yazdığı mesaj altta, yine bir şey anlamadım. Bir kesinlik yok yani. Buyrun:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.19174260

sorduğunda burdan yanınla  ilgilenildiğini biliyorlar ozman. haa yapmakta zorunda da değilsin bu da ayrı bişey Smiley
çok inceleyememekle birlikte ben bunların sisteminin ilgi çekici olduğunu düşünüyorum özellikle sosyal ticaret olayı çok ilgin verdiğin bilgilerden tuttuğunda para kazandıracak bir sistem gibi bişey Cheesy
hoş yani
Pages:
Jump to: