Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 45. (Read 43284 times)

sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Etkinlikler düzenleniyor Amerika'da falan ve Avrupa'da da yakında etkinlikler olacakmış. Detaylar şu mesajda bulunuyor:

sr. member
Yav blog icin mesaj attik cevap gelmedi. Sevgili cevirmen arkadas, ulasim yollarin kolaysa bir sorar misin?

Hocam Slack'e gelirseniz ve sorarsanız mutlaka ilgili kişi geri dönecektir. Benim de sizden farklı bir ulaşım şeklim yok maalesef.  Smiley

https://coindashslack.stamplayapp.com/
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Yav blog icin mesaj attik cevap gelmedi. Sevgili cevirmen arkadas, ulasim yollarin kolaysa bir sorar misin?
hocam sanırım zor değil imkansız sanırım. Cheesy adamlar proje iyi diye önemsemiyorlar sanırım ico yu bekliyorlar. gerçi ico tarihi de kesinleşmedi ama neyi bekliyorlar acaba.

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Güzel bir projeye benziyor. Bende sosyal medya bountysine gireceğim ama şartları çok hafif. 75 takipçi ve 25 reteewet çok değil ve bu nedenle bişey bırakmaz.🤔
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Sosyal Ağ Kampanyasına katıldım ama henüz kampanya başlamamış sanırım.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
merakla ben de girdim, bakalım sonunda nasıl bir sonuç çıkacak.

bountyler düşük, projenin geleceği olabilir kanımca. ytd.
sr. member
Activity: 392
yaz sezonunun acaba bu tarz icolarda başari ve katilim grafigini nasil etkiliyor acaba. ne bilim avrupa kıtasi için hani bi yaz sezonu vs yatirim toplama efektini etkilermi acaba merak ettim.ben mesela bi 2-3 hafta illa ki haziran - temmuz arasinda bi off olacam bu durumlardan illa ki hergün giremiyeceğim mesela öyle oluncada takip etmedigim bilmedigim bir projeye giremicem Smiley diğerleri içinde öyle bir durum varsa  ki vardir diye düşünüyorum yüzdelik bir değerde hacim olarak %5-10 arasi etkilenir diye düşünüyorum.
aynen borsacılar gibi düşünüyorsunuz demekki. mayıs sat-çık / eylül gir-al Cheesy mantıklı olabilir ama bitcoin borsasının bu kadar hızlı hareketlerinden dolayı çok şeyde kaçırabiliriz. hızlı ve yüksek volatiliteli bir piyasa.

coininiz bol olsun. Smiley
hero member
Activity: 560
Merit: 501
yaz sezonunun acaba bu tarz icolarda başari ve katilim grafigini nasil etkiliyor acaba. ne bilim avrupa kıtasi için hani bi yaz sezonu vs yatirim toplama efektini etkilermi acaba merak ettim.ben mesela bi 2-3 hafta illa ki haziran - temmuz arasinda bi off olacam bu durumlardan illa ki hergün giremiyeceğim mesela öyle oluncada takip etmedigim bilmedigim bir projeye giremicem Smiley diğerleri içinde öyle bir durum varsa  ki vardir diye düşünüyorum yüzdelik bir değerde hacim olarak %5-10 arasi etkilenir diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
proje cok iyi aslında ma işte bounty cok dusuk.
yinede girdikk bakalım sonumuz hayrola.

bu arada ceviri için Kubra Dama tesekkurler.

Vaad ettikleri çıkarsa ICO da çok güzel ETH veya BTC toplayabilirler. ( Biraz uçuk olacak ama 30-40 Milyon dolar gibi düşünüyorum )

Eğer iyi bir zamana denk gelirse kaçınılmaz toplayabilirler o zamana kadar'da güncellemeler ve herşeyi düzgün yaparlarsa kullanıcıları kazanırlar. Çok kalabalık olur bu ico zaten büyük ihtimalle. Başlayacağı tarih çok önemli şimdiden.
haziran ikinci haftası falan olursa ne ala. çünkü arkadaşların dediği gibi mayıs-haziran dönemlerinde kaliteli çok fazla ico gerçekleşecek.
güzel proje, gidişatı takip edip icosuna katılabiliriz. başarılar.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529

Vaad ettikleri çıkarsa ICO da çok güzel ETH veya BTC toplayabilirler. ( Biraz uçuk olacak ama 30-40 Milyon dolar gibi düşünüyorum )

Eğer iyi bir zamana denk gelirse kaçınılmaz toplayabilirler o zamana kadar'da güncellemeler ve herşeyi düzgün yaparlarsa kullanıcıları kazanırlar. Çok kalabalık olur bu ico zaten büyük ihtimalle. Başlayacağı tarih çok önemli şimdiden.
sr. member
🤖UBEX.COM 🤖

sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
valla benimde imza dolu ama sayfayi takipteyim . twitter'ina giricem bende bunun bakalim inşallah iyi olacak. matchpoolun ekipten de varmiş sanirim dayilar Smiley umarim iyi bir proje  olur iyi yatirim alir da bizim stakeler fazla olur Smiley
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Hayırlı olsun.Bizde katıldık imzaya. Smiley
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Matchpool ekibi çok iyi iş çıkarmıştı ekibden bir kaç kişide gözüküyor eğer onlar gibi yatırım alırlarsa çok tutar bu proje.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
İco'dan ziyade "CoinDash’in sosyal trade özellikleri, yeni kripto para kullanıcılarının sınırlarını onlara en iyi trader’ları takip edip kopya-trade yapma şansı vererek kaldırıyor." bölümü önemli. Tahminime göre kişiler diğerleriyle (ücretli ya da ücretsiz) sinyal paylaşımı yapılabilecek.. cyrpto borsalar için büyük nimet ayrıca fon yönetimi güvensizliğini de ortadan kaldırır. Güzel proje, güzel çeviri emeğine sağlık Kübra.
full member
Activity: 301
Merit: 100
Güzel düşünülmüş bir proje. Ekip sağlam ve tecrübeli. Bakalım ne zaman başlanılacak yeni haberler bekliyoruz.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Arkadaşlar bu ikinci imza deneyimim oluyor.Şimdi baktım imzaya kabul edilmişim.Yalnız member olduğum için avatar kullanamıyorum bu yüzden No dedim.Başka bir member Yes demiş formu doldururken.Onun haftalık stake 1.5 görünüyor benim 1.Bunu değiştirebilir miyiz?

Dikkatiniz için teşekkürler. 2 kişi için böyle bir hata yapılmış, ekibe iletildi durum. Sizinkinde bir hata yok, onlara fazla stake işlenmiş yanlışlıkla. Zaten rütbe atlarsanız kampanya ortasında büyük ihtimalle avatar giyip, rank yükselmesi sonucu stake artması yaşayabilirsiniz. Matchpool'da öyle olmuştu mesela.

İlginiz için ben teşekkür ederim.
sr. member
Arkadaşlar bu ikinci imza deneyimim oluyor.Şimdi baktım imzaya kabul edilmişim.Yalnız member olduğum için avatar kullanamıyorum bu yüzden No dedim.Başka bir member Yes demiş formu doldururken.Onun haftalık stake 1.5 görünüyor benim 1.Bunu değiştirebilir miyiz?

Dikkatiniz için teşekkürler. 2 kişi için böyle bir hata yapılmış, ekibe iletildi durum. Sizinkinde bir hata yok, onlara fazla stake işlenmiş yanlışlıkla. Zaten rütbe atlarsanız kampanya ortasında büyük ihtimalle avatar giyip, rank yükselmesi sonucu stake artması yaşayabilirsiniz. Matchpool'da öyle olmuştu mesela.
Pages:
Jump to: