Pages:
Author

Topic: Coinium.org | CoinTurk.net Pool Ağı | %0 Kesinti | Stratum - page 12. (Read 28845 times)

newbie
Activity: 57
Merit: 0
Yaklaşık 12 saattir ortalama 6300 khs ile çalışma yapıyorum, herhangi bir kazanç gözükmüyor. Yeni blok bulunduğunda yansır demiştiniz, 4. blokta bulunmuş ama Confirmed 0  Unconfirmed 0. Bu durum normalmidir ?
newbie
Activity: 18
evet, cunku su anda dogecoinin karlilik orani ayni sistemle litecoine gore bir kac kati.

dün iyi karlı görünüyordu bugün pek kar kalmamış blok sayısındanmı kaynaklanıyor.
newbie
Activity: 56
merakla 4. blogu bekliyoruz ah bir ciksa Smiley))
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
duyuru konusuyla karışmış, up
member
Activity: 84
Merit: 10
guncelleme: btc coins-e ye gecti ama asırı yukten doge'a ceviremiyorum halen ugrasıyorum.
guncelleme2: odemelerin bir kısmı cıktı.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Yahu adam cebinden veriyor siz neyin peşindesiniz biraz sabır yahu valla şeytan diyor sen al adresini gönder
full member
Activity: 224
Merit: 100
adam olmayan parayı cebinden dağıtıcak siz halen sataşma derdindesiniz. Bi rahat bırakın adamın boğazını.
member
arkadaslar bırazdan buyuk kısmını transfer edıoyurz. btc'nin coins-'e gitmesini bekliyorum oradanda dodge olarak poola aktaracam. acıgı kendım kapatacam problem degil. en azından insanlar onları dolandırmaya calısmadıgımızı hırsız olmadıgımızı gorsun.

1.5 BTC'lik kısmı hemen hallediyorum kalan kısmıda bugun yarın cozecegım.

https://blockchain.info/address/19HXLnvqaT8FHom7ckxHFZuNb8axGadvK6 'den bakabılırsınız BTC su anda transfer oluyor. 4 confirmation istiyor coins-e. Su anda 2'de.
member
Activity: 69
hocam confirmedte bir oynama görmüyorum hala 2 saati geçti çalışıyor nerde bu anlık comfirmed yapmıyormusunuz?
hero member
Activity: 969
payoutların bir kısmı yapıldı bir kısmı sonraki blokları bekleyecek; detaylı acıklama surada https://bitcointalksearch.org/topic/cointurk-coinium-pool-hakknda-onemli-acklama-lutfen-okuyunuz-378969

bu açığı nasıl kapatacaksınız 1.7 milyon zararınız yaklaşık 2 btc
member
payoutların bir kısmı yapıldı bir kısmı sonraki blokları bekleyecek; detaylı acıklama surada https://bitcointalksearch.org/topic/cointurk-coinium-pool-hakknda-onemli-acklama-lutfen-okuyunuz-378969
hero member
Activity: 969
manual payout yapamıyorum  Undecided
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
arkadaşlar 1200khs ile günde tahmini ne kadar doge gelir acaba şu durumda. pool açılalı 24 saati geçti sanırım içerideki arkadaşlar kazanç istatistiklerini paylaşabilir mi?

başka bir poolda 24 saatte 35000 doge kazanıyordumda daha fazla kazanacaksam tabiki seve seve katılırım poola.

Valla bende aşağı yukarı senin kh değerlerinde işlem yapıyorum. 24 saat olmadan 37bin dogem var. Grin Grin Ve yeni blok bulununca 24 saatte daha fazla dogem olacak. Grin
member
yeni blok bulundugunda confirme gecer sadece. kontrol etmeden soyluyorum, ilk 3 bloktan once katılım yapmadı ısenız su anda confirmedde deger gormemenız normal, bir dahaki blokta payınızı alacaksınız.

bir sonraki block ne kadar süre ile çıkıyor mesela bende stratum pool from 0 detected new block yazıyor bu blogun bulunmadıgı anlamına mı gelıyor tam olarak anlamadım da alıcagım mıktar resme gore ne kadar?
full member
Activity: 154
Yukki Yukki Yukki!
arkadaşlar 1200khs ile günde tahmini ne kadar doge gelir acaba şu durumda. pool açılalı 24 saati geçti sanırım içerideki arkadaşlar kazanç istatistiklerini paylaşabilir mi?

başka bir poolda 24 saatte 35000 doge kazanıyordumda daha fazla kazanacaksam tabiki seve seve katılırım poola.
member
yeni blok bulundugunda confirme gecer sadece. kontrol etmeden soyluyorum, ilk 3 bloktan once katılım yapmadı ısenız su anda confirmedde deger gormemenız normal, bir dahaki blokta payınızı alacaksınız.
member

arkadaşlar hala confirmed kısmında gorunmedı hıc bısey sorun nedır acaba durum resımde gordugunuz gıbı
newbie
Activity: 28
Şimdi 200 khs ile 0,19 shares/s gözüküyor yani havuzun yaklaşık % 2 sini mi oluşturuyorum? ve oranlanırsa her bloktan yaklaşık 20 k mı alıcam. Nasıl oluyor dağıtım hesaplaması.

Your Valid / Pool Valid alacağın yüzde oranı.

Tahmini alacağın Doge Estimates kısmında gözükür. Ortalama 500 000 DOGE Blok kazancından hesaplanmış olarak.
Tabii bu iş şans işi Blok kazancı 1 - 1000 000 DOGE arasında rastgele değişiyor.
full member
Şimdi 200 khs ile 0,19 shares/s gözüküyor yani havuzun yaklaşık % 2 sini mi oluşturuyorum? ve oranlanırsa her bloktan yaklaşık 20 k mı alıcam. Nasıl oluyor dağıtım hesaplaması.
full member
Evdeki pc yi işyerinden teamwiever ile kontrol ediyorum. Team kapalı iken gpu yüklenmesi ve hash düşüyor. team açınca yükleniyor ve yükseliyor. Benim işçiler patron yokken ağırdan alıyor heralde Cheesy . Şaka bir yana böyle bişey neden olabilir.
Pages:
Jump to: