Pages:
Author

Topic: Coinium.org | CoinTurk.net Pool Ağı | %0 Kesinti | Stratum - page 13. (Read 28845 times)

hero member
Activity: 969
Merit: 1000
Kullanıcı adın bodil mi ? öyleyse sen ilk buloğu bulmuştun 100 k ödülü vardı onun. Ama onun için orphan dedilerdi. Gene de ödül verilmiş o zaman.
2 hesap var biri benim diğeri bir akrabamın benimkinin adı ballot
member
Activity: 84
Merit: 10
orphana odul veremeyiz ki Smiley blok gelmedi. odulu oprhan olmayan diger kullanıcımız alacak.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Kullanıcı adın bodil mi ? öyleyse sen ilk buloğu bulmuştun 100 k ödülü vardı onun. Ama onun için orphan dedilerdi. Gene de ödül verilmiş o zaman.
hero member
kaç mhs ile kazıyosunuz Smiley

11.5 ama 7/24 kazamıyorum şuan dogepool dayım da fazla bırakmadı geri mi döneyim  Grin
full member
kaç mhs ile kazıyosunuz Smiley
hero member
128k doge birikmiş burda  Shocked %2 de donate helal olsun  Tongue
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Allah'ını seven biri anlatsın, nasıl yapılıyor coinium mining?
LitecoinMiningPackage ile yapmayı denedim, olmadı.
Biri satır yazabilir mi, cpu mining için, cgminer ve LitecoinMiningPackage(minerd.exe) için?

Bunu mu arıyorsun??

https://bitcointalksearch.org/topic/m.3954662
Tamam şimdi yaptım. Onu zaten bulmuştum, hatta onun üzerinden coinedup'dan mining yapmıştım Smiley
Satırı paylaşıyorum, yapamayan arkadaşlar varsa(az önce benim gibi)
CPU içindir. http://gorifater.com/crypto/LitecoinMiningPackage.zip buradan indirebilirsiniz mining yaptığım dosyaları.
minerd -a scrypt -t 2 -o stratum+tcp://stratum.coinium.org:3334 -u KULLANICIADI.WORKERADI -p WORKERŞİFRESİ
-t 2 = 2'yi değiştirebilirsiniz. Kullanacağınız thread sayısını belirtir. Yani işlemci çekirdeği de denilebilir.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Ben bağlanamıyorum. Stratum connection failed hatası alıyorum. Nvidia gpu bat dosyasını kullanıyorum. Daha önce fast pool'u kullanmıştım niye bunda böyle oldu. Havuzun sahipleri yardım edebilir mi?
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Biri satır yazabilir mi, cpu mining için, cgminer ve LitecoinMiningPackage(minerd.exe) için?

./minerd --url=stratum+tcp://stratum.coinium.org:3334 --userpass=KullanıcıAdı.WorkerAdı:Şifre
sr. member
Activity: 532
Merit: 250

Bunu mu arıyorsun??

https://bitcointalksearch.org/topic/m.3954662
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
sr. member
Activity: 252
Merit: 251
su zorluk derecesinde 230 bin coin mumkun degil kazamazsiniz dediginiz hiz ile, su ana kazar zorluk dusukken kazmis olabilirsiniz ama buyuk poolda kazanciniz daha az olacaktir.
Arkadaslarada bunu anlatmaya calismistim.

tamamda ben hepsini bu hızla kasmadımki şuan ki hızımı belirttim benim şuandaki mevcut hesabımı 6 arkadaş kullanıyoruz ve 6 işçi olarak poolda kazı yapıyoruz toplamdaki kh/s miz 7500 ila 8000 arasında resimli göstermek isterdim ama fast-pool istatistiklerin hepsini sitenin loadı yükselmesin diye dün kapattı

isterseniz girip deneyiniz.. 1k kh/S ile bile çok yüksek mining yapabilirsiniz. şuanki diff ile zaten günlük 7 ile 8k mining yapabiliyoruz.ilk çıktığında ve burada parladığındaki diff ile kazdıklarımız yanımıza kar kaldı Smiley

ben o mesajı yazdıktan sonraki son durum fazla bir zamanda geçmedi üstelik... mümkün mertebe kendi ebinizi kurup kazın daha kolay oluyor

Burada da 6 saatlik calismanin sonucunu goruyorsunuz. ortalama 800 khs ile zorluk 837 iken .Buyuk pool azar azar verir, cunku cok kullaniciya paylastirir. Bu cevap bize hirsiz diyenlere degil  onlar gidip yurt disi poollarda kirinti toplamaya devam edebilirler

newbie
Activity: 10
Merit: 0
Poolda şifremi unuttum kısmı çalışmıyor eski pooldada öyleydi onada bi göz atarsanız sevinirim hesabıma giriş yapamıyorum...

Kullanıcı Adım : Mertcan

yeni şifremi mail olarak gönderirseniz sevinirim...
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Kesinlikle büyük havuzlardan çok daha kazançlı ben toplam 4-5 saat anca kalabildim bana bile 1149 gelmiş. 1 . si de sağlam çıksaydı yeme de yanında yat olacaktı. Kesinlikle 4-5 Ghz pollarda saatte 100-150 alacağınıza burda takılın daha ii. Bu arada benim hızım Ort 150 mhs civarında.

150 KHash demek istedin sanırım 150 Mhash ile solo bile yaparsın çünkü Smiley

Bu durumu şimdi bende merak ettim. 150 k/hash mi yoksa 150 m/hash mi? Labtek'in açıklamasını istiyorum.
hero member
Activity: 826
Kesinlikle büyük havuzlardan çok daha kazançlı ben toplam 4-5 saat anca kalabildim bana bile 1149 gelmiş. 1 . si de sağlam çıksaydı yeme de yanında yat olacaktı. Kesinlikle 4-5 Ghz pollarda saatte 100-150 alacağınıza burda takılın daha ii. Bu arada benim hızım Ort 150 mhs civarında.

150 KHash demek istedin sanırım 150 Mhash ile solo bile yaparsın çünkü Smiley
newbie
Activity: 56
Merit: 0
çok iyi gittiğimizi düşünüyorum..
full member
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
ve evet 2. blokta bulundu arkadaslar bu sefer normal.

Dakikalar sonra 3. blok bulundu.
sr. member
Activity: 252
Merit: 251
ve evet 2. blokta bulundu arkadaslar bu sefer normal.

sr. member
Activity: 532
Merit: 250

O halde pool sitesine girişte sıkıntı yaşayan bir ben değilim?
web arayüzü sadece sıkıntılı kimse giremiyor. Ama düzelecek
Pages:
Jump to: