Pages:
Author

Topic: Coinium.org | CoinTurk.net Pool Ağı | %0 Kesinti | Stratum - page 6. (Read 28845 times)

member
Activity: 84
Merit: 10
sen gelme bi zahmet.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
nyancoin açacak mısın pool açanlara verilen ödül dolmamış
member
sabah 6'ya kadar uykusuz kalmayı pek dusunmuyorum acıkcası. coin acılırda ilgi olursa, sonradan acarım bı pool.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Siz açana kadar diğer tarafta takılırız olmazsa
hero member
Activity: 661
Merit: 581
raistlinthewiz bizi durumdan haberdar edebilir misin?
member
erken tarihe almıslar valla bılmıyorum yetıstıreyebılır mıyım..
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
müdür coye pool yapacak mısın??
member
solo minerlar dev abi sen de zaten pooldan once derleyemeyeceksın kodu, ha qt clientı verırlerse eyvallah.

sıkıntı yok, bir sonraki step'te zaten vps'imde kendim derlemeyi deneyeceğim. ya da lokal bir linux kurulumunda.

pool'larla aynı anda herkese açıyoruz source'u iddiaları doğruysa derlerim, işin içinde üç kağıt varsa bilemem tabii.

su acıdan diyorun, ben kodu xeon makinede derliyorum Smiley
full member
Activity: 224
İleri değil geri alınmış sanki. 11 diyorlardı şimdi 7 yazıyor kendi sitesinde yani bu gün. Pasific saatiyle 7 diyor. Yani 3 saat sonra falan galiba.
sr. member
Activity: 266
coye'nin tarihi ileri alınmış mı yoksa ben mi yanlış gördüm.
https://bitcointalksearch.org/topic/coinye-koicoye-you-cant-kill-a-gayfish-396068
https://coye.pool.pm burdaki sayaca göre 4 gün 16 saat var açılışa.
sr. member
Activity: 532
coye'nin tarihi ileri alınmış mı yoksa ben mi yanlış gördüm.
https://bitcointalksearch.org/topic/coinye-koicoye-you-cant-kill-a-gayfish-396068

edit:ileri demişim geri olacak Smiley
full member
Activity: 140
security,like correctness,is not an add-on feature
solo minerlar dev abi sen de zaten pooldan once derleyemeyeceksın kodu, ha qt clientı verırlerse eyvallah.

sıkıntı yok, bir sonraki step'te zaten vps'imde kendim derlemeyi deneyeceğim. ya da lokal bir linux kurulumunda.

pool'larla aynı anda herkese açıyoruz source'u iddiaları doğruysa derlerim, işin içinde üç kağıt varsa bilemem tabii.
member
full member
300 gelmesı ıcın 10 blok bulman gerekirdi abi. tanesi 33.7 veriyo.

baştan solo mine edebilseydik rahat 10 blok bulurduk onu demeye çalıştım aslında. config dosyam, cgminer bat dosyam falan hazırdı öncesinden.

bakalım 3-5 nexuscoin'den alıcaz artık, epey bir solo mine edebildim onu. yakında exchange'e çıkıyormuş.
member
300 gelmesı ıcın 10 blok bulman gerekirdi abi. tanesi 33.7 veriyo.
full member
11'i evet...

nyan nasıl işmiş arkadaş, 2 tane pool'a block buldum yine de 20 dakkada elime geçen 6-7 coin. solo mining yapabilseydik muhtemelen 300-500 gelirdi. coinye çıkmadan Linux kurmak farz oldu. ya da server'a kurup evden bağlanıp mine etmek lazım.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Coinye yalan olacak galiba. Kanye West'in avukatları hemen dayamış "cease and desist" mektuplarını.
member
coinye poolu acacam zaten, 11'indeydı demi o?
full member
Bence bir cacık olmaz nyan'dan, %90 ihtimal. Dump'ın allahını developer yapacak, 1 senede üretilecek coin'i daha ilk blokta cukkalayarak. Sonrasında ilk mine edebilenler. Exchange'e çıkarsa moon'dan kötü olur durumu.

Sağlam hype ta yok arkasında, bir coinye'nin 1000'de biri değil.

Google news'ta coinye aratılınca 12800 sonuç,
nyancoin aratılınca 1 sonuç, o da bitcoindeki başlık. Varın siz düşünün. Ama hype'ı peşinden gelirse ne olur belli olmaz, %10 premine'a rağmen.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
%10 premine yapmış Nyan. Eee yuh yani.  Roll Eyes
Pages:
Jump to: