Pages:
Author

Topic: COİNAKC YERLİ COİN DOLANDIRICILIĞI - PARİBU - İSPAT - page 2. (Read 2446 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
milleti iplemiyorum demişsin ama inanmıyorum bu dediğine! taaa paribu'ya mesaj atıp yanıtını vs almışsın nete yükleyip başlık açmışsın, herkese dikkatli olun demişsin, post kasmaksa amaç post kasmak için gider konu dışında "teşekkür ederim, rica ederim, your wellcome" falan da yazabilirdin. demek ki insanlara değer veriyorsun ama işte biraz üslup ters  Wink Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !

yalnız projeye laf edenler "zibidi" olarak tanımlanıyor, bilgin olsun+ tazminat var bir de tabii

ya sikiyim anasını amın oğlunun , çıkarıp ne bi paribuyla alakalı delil koydu , ne bi arkalarındaki şirkete dair delil koydu .

ben milleti siklemiyorum demişim çıkarıp onu gösteriyo amın evladı , uzak kaldım bugün buraya , şimdi de duramayacağım zaten . bu orospu çocuğu gibi komple adam sikmediğimiz için ; mecbur hayatı yaşamamız gerekiyor .

bak sana olacak şeyi direkt söylüyorum . ben paribuya atıcam mesajı , paribu da ; ya tanımıyoruz dedik amına koyyım itibar etmeyin! diyecek

bu orospu çocuğu da - daha görüşme aşamasındayız- diyecek .

ilk mesajı atarken yazmıştım , -şimdi gizlilik nedeniyle söylemiyo paribu der bu çakal karlos diye , tuttu daha anlaşma sağlanmadı dedi

be anasını siktiğimin gavadı , anlaşma sağlandı , paribudan alacaksınız coinleri diyosun , peşine anlaşma sağlanmadı daha teknik konuları görüşüyoruz diyosun .

paribuyla tekrar paslaşırız illa , beni beklemenize de gerek yok , paribu destek bölümünden atıp mesaj siz de sorabilirsiniz.

hadi bi siktirolup gidelim gezelim amına koyyım , var mı yalovada yaşayan aramızda ? mesaj atsın kahveler bizden .

tay tay
full member
Activity: 602
Merit: 118
aşağı yukarı herkes görmüştür yerli coin duyurusunu. o başlıkta da paylaştım burada da paylaşıyorum .

COİNAKCnin 'paribuyla anlaşma yaptık' dediği mesaj

https://i.hizliresim.com/1GNGXN.png

paribuya attığım mesaj

https://i.hizliresim.com/nJEJBM.png

paribunun cevabı

https://i.hizliresim.com/vJZJq4.png

başlıktaki 'yerli' heveslisi arkadaşlar umarım görürler , sonradan girecek arkadaşlar için de durum yeterince açıktır sanıyorum .

yazık günah. musluman ulkedeyiz muslumanlık denince mangalda kül bırakmayız. sahtekarlıkta bir numarayız. insan üzülüyor...
legendary

yalnız projeye laf edenler "zibidi" olarak tanımlanıyor, bilgin olsun+ tazminat var bir de tabii
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
pitipawn bu arkidiş kendi sayfasında sorularıma cevap vermiyor artık galiba yanıtları tükenmiş, sende havadisler neler, paribu ne dedi? gerçi şimdiden yan çizmeye başladı, koinim btctürk falan diyor, böyle böyle hiçbir borsayla anlşmadan presale yapıp "ne gelirse kârdır" diyecek heralde...bi tane de halal coinci vardı o buhar oldu gitti waves tabanlı diye heralde yüz veren olmadı, bu da erc20 tabanlıdan yana şansını deniyor ellam

bu arada projeyle ilgili ticari itibarı zedeleyici açıklama yapma bilişim hukuki konseyi ters yazı yazanlara tazminat davası açıyormuş bilgin olsun Huh gerçi henüz adı sanı bile yok, neyin ticari itibarı söz konsuysa, sen yardır gelsin  Cheesy Wink
ulan yüzlerce projeye hemen herkes binbir türlü laf giydirdi de giydirdi şurada, adam kalkmış ticari itibarı zedeleyici laf etmekten dava açarız demiş yaa

yavrum yeni baktım buraya , şimdi de bi gidicem kahve falan içicem , amına koyyım , bizim de bi sosyal hayatımız var ne kadar küfür etsek de .

o yukarıda savcılık diyen biri var, coinakcyi beni şikayet etmeye davet etmiş , onun ta anasını sikiyim ben ahahah , davet etme milleti şikayete falan bak bizzat sana sövdüm sen git şikayet et , yarramın kafası seni . savcının işi yok amına koyyım zaten , karısını kesen yok , çocuğunu siken yok .

-sayın savcım bana ananın amı dediler şikayetçiyim

akshfaklsjf
legendary
pitipawn bu arkidiş kendi sayfasında sorularıma cevap vermiyor artık galiba yanıtları tükenmiş, sende havadisler neler, paribu ne dedi? gerçi şimdiden yan çizmeye başladı, koinim btctürk falan diyor, böyle böyle hiçbir borsayla anlşmadan presale yapıp "ne gelirse kârdır" diyecek heralde...bi tane de halal coinci vardı o buhar oldu gitti waves tabanlı diye heralde yüz veren olmadı, bu da erc20 tabanlıdan yana şansını deniyor ellam

bu arada projeyle ilgili ticari itibarı zedeleyici açıklama yapma bilişim hukuki konseyi ters yazı yazanlara tazminat davası açıyormuş bilgin olsun Huh gerçi henüz adı sanı bile yok, neyin ticari itibarı söz konsuysa, sen yardır gelsin  Cheesy Wink
ulan yüzlerce projeye hemen herkes binbir türlü laf giydirdi de giydirdi şurada, adam kalkmış ticari itibarı zedeleyici laf etmekten dava açarız demiş yaa
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Yerliden uzak durulacak bir şey yok açıkçası şimdilik adam açıklamasını yapmış ancak paribudan bu şekilde bir cevap gelmesi projenin geçerliliğine şaibe koydurmuş bunu proje yaptıktan sonra anlaşmalar imzalanınca açıklamaları gerekiyordu bakalım yalan mı çıkacak yoksa doğru mu
sr. member
Activity: 420
Maalesef türklerin yaptığı sanal paradan her zaman uzak durucaksınız. Güzel örnek olmuş
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
Bu konuyu açan arkadaş https://hizliresim.com/ROQDoG adresinden görüneceği gibi ben forumdakilerle dalgamı geçiyorum stres atıyorum demiş. Yani konuyu post kasmak için açmış. İyi de post kastı zaten. Dalgasını da geçti. Millette ona inanarak yorum yapıyor.

Sosyal medya üzerinden ettiği küfürler suç unsuru taşımaktadır. Ben coinakc’ yi savcılığa suç duyurusunda bulunmaya davet ediyorum. Kişilik haklarına ağır hakaret ve küfür var. Bu küfürler cezasız kalmaz.

napıcak devlet bitcointalk'a mail mi atıcak hangi ip'den yazıldı bu post diye.  abi allah aşkına ya

ulan ayrıca paribu konusu kadar sokuk bir muhabbet olamaz. coinin potansiyeli olup olmadığını paribu'ya eklenmesi mi belirleyecek.

maalesef yine türk işi takılıyoruz
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
amma boş muhabbet dönüyor bari 1 mesajda ben atayım, istenilen postu kasalım nasıl olsa boş muhabbetin olduğu bir konuya dönmüş burası
full member
Activity: 462
Merit: 107
Bu konuyu açan arkadaş https://hizliresim.com/ROQDoG adresinden görüneceği gibi ben forumdakilerle dalgamı geçiyorum stres atıyorum demiş. Yani konuyu post kasmak için açmış. İyi de post kastı zaten. Dalgasını da geçti. Millette ona inanarak yorum yapıyor.

Sosyal medya üzerinden ettiği küfürler suç unsuru taşımaktadır. Ben coinakc’ yi savcılığa suç duyurusunda bulunmaya davet ediyorum. Kişilik haklarına ağır hakaret ve küfür var. Bu küfürler cezasız kalmaz.
sr. member
Activity: 448
Çok heyecanlı acaba ne olacak Cheesy Pembe dizi gibi yeminle yorumları okurken patlamış mısırda yedim Cheesy
full member
Activity: 149
Merit: 100
Yerli diye lanse edilen her şeyden uzak duracaksın

Aynen öyle zaten çıksa bile şahsen yatırım yapmazdım. Adam çarpmaya çalışıyorlar resmen
full member
Activity: 630
Merit: 102
Sonra niye paranoyak oldun diyorlar
newbie
Activity: 64
Merit: 0
yerli ise uzak durmak gerek. bu böyle geldi böyle de gidiyor! bizim milletin aklı fikri dolandırıcılıkta
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
CoinAKC belki dürüst bir girişimcidir yada dürüst bir girişimciyi temsil ediyordur ve Paribu' da net bir anlaşma yapılmadan böyle bir ortaklığı açıklamak istemiyor olabilir. Zamanı geldiğinde belki de gerçekten Paribu üzerinden alım satım yapılacaktır. Fakat bir projenin akıbetinin Paribu gibi henüz taze bir borsaya/firmaya bağlanmaya çalışılması da pes dedirten cinsten.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Bu forumda yıllardır takılırım, İngilizce bölüm olsun Türkçe bölüm olsun son 1 - 1.5 senedir herkes biribirinin kuyusunu kazar oldu. Hele de şu ICO'lar çılgın gibi artmaya başlayınca ipin ucu iyice kaçtı. Aklım almıyor, artık kime güveneceğiz?
Kimle iş yapacağız, kimle alışveriş edeceğiz? Hele bizim millet dolandırıcılıkta level atlamışken, kendi vatandaşımıza güvenmeyip ele mi gideceğiz? Elden mi alışveriş yapacağız? Ne oluyor bize neden böyle oluyor anlam veremiyorum. Lütfen herkes dikkatli olsun arkadaşlar böyle karaktersiz insanlara paralarınızı kaptırmayın, onlarla diyaloğa girmeyin.
Konuyu açan arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Hiç şaşırmadım zaten böyle bir proje çıkartmak isteyenler şöyle taşaklı ekibimiz var böyle dünya çapında yazılımcımız var dünyanın en saygın kaliteli hukuk büromuz var diyerek belirtmez.

Hadi bu arkadaş gerekli bağlantıları kurmak için gelmiş olsun madem böyle bir ekip var ne demeye ethereum forklamak için yazılımcı arasın?? Blockchain bilmesine gerek yok o kadar sağlam bir ekip varsa zaten bir haftalık araştırmadan sonra tüm her şeyi öğrenir..

Hadi buraya kadar bir problem yok diyelim böyle bir konu açılıyorsa klavye delikanlısı falan diye savunma yapılmaz kanıt sunulur.
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
paribunun boyle bir altcoin ekleyecegini düsünmek en hafif tabirle safliktir.

Neden saflık olsun ? Amme hizmeti yapmayacak ya bu durumda ? Sonuç itibariyle geçerli bir proje olursa neden eklenmesin ? Gerekli sözleşmeler karşılıklı imzalandıktan sonra gayet akılcı bir şekilde paribu da ekler koinim de ekler.

caldigin o hesabi yerine koy lütfen Grin

hafif tabirle saflik dedim ama agir tabirini kendine yakistirabilirsin. Wink
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
paribunun boyle bir altcoin ekleyecegini düsünmek en hafif tabirle safliktir.

Neden saflık olsun ? Amme hizmeti yapmayacak ya bu durumda ? Sonuç itibariyle geçerli bir proje olursa neden eklenmesin ? Gerekli sözleşmeler karşılıklı imzalandıktan sonra gayet akılcı bir şekilde paribu da ekler koinim de ekler.
Pages:
Jump to: