Pages:
Author

Topic: COİNAKC YERLİ COİN DOLANDIRICILIĞI - PARİBU - İSPAT - page 3. (Read 2446 times)

full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
bi tane mesaj dışında demedik diyo ya

anlaşma sağlandı deyip , peşine böyle bişey demedik diyo ,

jesus christ .

yarın da bu yazdıklarını atacağım paribuya , aga diyecem bu herif hala paribu diyo , teknik detayları konuşuyoruz diyo .

bakalım teknik detay falan konuşuyo mu paribu sizinle öğreniriz.

hadi ben harbiden yatar şimdi .

şuna takılarak uzayım , https://www.youtube.com/watch?v=uyvsVgq3aPQ

yarın tekrar paribuyla mailleşir , sonucu yine capsler koyarım buraya .

iyi geceler gençleeer.

'bir tane mesaj dışında başka yerde demedik'

ama ama ama sadece bi kere söyledim ben , başka yerde söylemedim , bi kere söyleyince yalan söylemiş sayılmıyom ki amca , aklsjfklajsf

son noktayı yarın paribu koyar

tay tay
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
paribunun boyle bir altcoin ekleyecegini düsünmek en hafif tabirle safliktir.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Çok enteresan olaylar oluyor . Küfürler havada uçuşmuş . Biraz daha sakin bir dille anlatabilirsen daha açıklayıcı ve daha vurgulayıcı olur şahsi kanaatim. İyi bir şey yapmaya çalışıyorsun tebrikler . Daha öncesinde bu ekip dikkatimi çekmişti . Firma bilgileri açısından şeffaflığı zaten ortaya dökmediği süreçte çok fazla sağlıklı bir yatırım yapamayacakları zaten ortada . Paribu ' nun da bu şekilde bir oluşum içersine girmeleri zaten ince ince araştırması sonrasında olacaktır . Yekten atlayacak bir firma değil paribu.

Bizim isimiz polemik degil, proje ortaya cikarmaya calisiyoruz. en basindan beri soyledik, baslikta da bunu yaziyor: ONERISI OLAN dedik, katilim olmasini istedik, oneriler getirilsin, katkisi olan varsa katkida bulunsun, elestiri yapanlar elestirdigi noktalari soylesin. Dogru tektir!.

Bizim herkesi memnun etmek gibi bir hedefimiz olmadi, olamaz. Dunyanin en iyi projesini ortaya koysak bazilarindan yine abuk-sabuk laflar gelecektir. Sorun degil.

Paribu konusunda, gonderilen bir tane PM disinda biz hic bir yerde adini telaffuz etmedik, yazmadik, sozlesme imzalandi demedik. Gorusmeler yapildi, belli noktalarda mutabakat saglandi, teknik konular gorusuluyor. Bunun disinda duyuruya kadar daha fazla bilgi vermemiz mumkun degil. Duyuruda herkes aradigi sorularin cevabini bulacak.

Yorum icin tesekkurler...

şimdi olayı genel değerlendirelim
1-CoinAKC ortaya bir proje çıkacağını söyledi ve ön tanıtım tarzı birşey yapıldı
2-CoinAKC daha sonra pitipawn'a paribuyla anlaşıldığını söyledi
3-Pitipawn bunu soruşturdu ve red cevabını aldı, yayınladı
4-CoinAKC ısrarla doğruluğunu savunuyor ve beklememizi söylüyor
5-O halde kimse presale falan olursa katılmasın, ta ki paribu'dan resmi bir kabul açıklaması gelene dek
6-İlla katılacağım diyen olursa da kendi parasıdır. kimsenin elinden birşey gelmez

katiliyorum, bekleyip gorelim.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
şimdi olayı genel değerlendirelim
1-CoinAKC ortaya bir proje çıkacağını söyledi ve ön tanıtım tarzı birşey yapıldı
2-CoinAKC daha sonra pitipawn'a paribuyla anlaşıldığını söyledi
3-Pitipawn bunu soruşturdu ve red cevabını aldı, yayınladı
4-CoinAKC ısrarla doğruluğunu savunuyor ve beklememizi söylüyor
5-O halde kimse presale falan olursa katılmasın, ta ki paribu'dan resmi bir kabul açıklaması gelene dek
6-İlla katılacağım diyen olursa da kendi parasıdır. kimsenin elinden birşey gelmez
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Çok enteresan olaylar oluyor . Küfürler havada uçuşmuş . Biraz daha sakin bir dille anlatabilirsen daha açıklayıcı ve daha vurgulayıcı olur şahsi kanaatim. İyi bir şey yapmaya çalışıyorsun tebrikler . Daha öncesinde bu ekip dikkatimi çekmişti . Firma bilgileri açısından şeffaflığı zaten ortaya dökmediği süreçte çok fazla sağlıklı bir yatırım yapamayacakları zaten ortada . Paribu ' nun da bu şekilde bir oluşum içersine girmeleri zaten ince ince araştırması sonrasında olacaktır . Yekten atlayacak bir firma değil paribu.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
Yerli diye lanse edilen her şeyden uzak duracaksın
full member
 ben böyle bir kahpe görmedim ya , buna attığım mesajı koymuş şimdi , -millet umrumda değil stres atıyorum- deyişimi gösterecek.

eee stres atıyorum , sikimde değil millet . ama sonuç olarak yalancı orospu çocuğunun teki olduğun paribu tarafından tescillendi mi ? evet

soo ?

ayrıca bi dünya yazına karşılık , madem sağlamsınız bu kadar , başlıkta bahset bunlardan , şöyle yap böyle yap , sağlam bi projeniz varsa seve seve laflarımı yerim diyen de benim .

ama dikkat edersen mesajlar bugüne ait değil .

bi ton yepisyeni gavatlığın açık oldu o konuşmalar üstüne , en son posttan sonra da paribuya attım mesajı koydum buraya .

milleti düşünmüyorum , post kasıyorum , paribuya mail atıp onları caps olarak koyuyorum buraya post kasmak için he mi ? normal normal yazsam post sayılmıyo onlar çünkü ? ?

iş gayrı ciddi başladı , sonradan ciddileşti beyinsiz orospu çocuğu .

. sabaha kadar çırpın yedin artık yarağı geçmiş olsun. bu forumda kimse sana çöp vermeyecek , bundan emin olmak istiyodum , oldum da ,

halihazırda %90ı post kasan , yazılanları okumayan , senin gibi bir gerizekalıyı gözü kapalı destekleyen adamlarla dolu bi ortamı da bi ben değil kimse ciddiye almıyo zaten gavat .

ama ne olursa olsun böyle fazla palazlandığınızda minik bi maille bitiyo işiniz .

hadi bu kedi yatar . çok kaşınırsan bi mail trafiği daha yaparım paribuyla sorun yok . maksat post kasılsın .

tay tay

legendary
Burada adim gectigi icin diger baslikta yazdigim yaziyi buraya da kopyaliyorum.

Senin gibi klavye delikanlilarina en guzel cevabi zaman verir. Sen ve turevlerin tarih boyunca varoldu ve olmaya devam edecek.

Paribu konusunda: evet gorusuldu, mutabakat saglandi, teknik konularda toplantilar yapiliyor ancak henuz sozlesme imzalanmadi. Bu yuzden kalkip ta burada ilan etmenin alemi yok.

Biz bu basilkta ve forumda yazdigimiz herseyin arkasindayiz. Herkesin gozu ustumuzdeyken yalan-dolana ne ihtiyacimiz var ne de boyle dolambacli islerden anlariz.

Kisa bir sure sonra duyurular yapildiginda ozellikle seni ve turevlerini buraya yine bekleriz. Ister camur agzinla gel ister kedicik pozlarinla, farketmez.

Hep beraber bekleyip gorecegiz!

presale var mı varsa UNUTUN, bütün karizmayı çizdirdiniz şimdiden

Karizma nasil cizildi, nerde hata var, yalan nerde?

paribu yalanlamış işte, paribu'ya girmeden 1 eth bile toplayamazsın tabii kendiniz göndermezseniz
full member

Senin gibi klavye delikanlilarina en guzel cevabi zaman verir. Sen ve turevlerin tarih boyunca varoldu ve olmaya devam edecek.

Paribu konusunda: evet gorusuldu, mutabakat saglandi, teknik konularda toplantilar yapiliyor ancak henuz sozlesme imzalanmadi. Bu yuzden kalkip ta burada ilan etmenin alemi yok.

Biz bu basilkta ve forumda yazdigimiz herseyin arkasindayiz. Herkesin gozu ustumuzdeyken yalan-dolana ne ihtiyacimiz var ne de boyle dolambacli islerden anlariz.

Kisa bir sure sonra duyurular yapildiginda ozellikle seni ve turevlerini buraya yine bekleriz. Ister camur agzinla gel ister kedicik pozlarinla, farketmez.

vay lanet iblis ya .

''evet gorusuldu, mutabakat saglandi'' diyosun . paribu da diyor ki

-Paribu'nun herhangi bir 3. kişi,kurum veya kuruluş ile hiç bir bağlantısı, anlaşması bulunmamaktadır.-

bak şurayı tekrar oku gerizekalı embesil , 'konuştuk ama daha anlaşma yapmadık daha' demek yemez.

3. kişi , kurum veya kuruluş ile bağlantısı yoktur da diyor yukarıda.

gerizekalı daha sağlam şeylerle gel, sıkıntı yok yarın bi mail daha atarım paribuya.

bu arada klavye delikanlısı sensin , mousepad sana girsin .

ben yalovada yaşıyorum yavrum . senin varya , bacını %40 discountla presaleden alır ED'de dumplaya dumplaya saçını başını yolarım , uçuşur etekleri aklın gider

şimdi uykum var , millet bakar kararını verir , yarın bi mesaj daha atıcam paribuya yorgunum şimdi ,sus siktirme tahtanı . çırpınışını siktiğim

yalan da ananın amında , kör gözünü sikerim senin caps koyduk yukarı dangalak

yorgunum şimdi kes sesini , yarın bi daha paslaşırım paribuyla
newbie

Karizma nasil cizildi, nerde hata var, yalan nerde?
newbie

Madem PM den gidiyoruz bu da senin PM! Herkes okusun bilgilensin..

https://hizliresim.com/ROQDoG
legendary

newbie

full member
Activity: 140
Merit: 100
abi adam daha token ne coin ne onu bilmiyor, yok 1 milyar usdlik fonmuş bilmem ne senin saçma sapan imece işine mi yatırım yapacaklar. Zorla küfür ettirecekler adama, paylaşım için teşekkürler kimsenin canı yanmadan kapanır bu olay. İnşallah yasal süreç de başlatılır, daha da böyle adamları görmeyiz buralarda
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
Bizimkilerden de bu beklenirdi zaten adam ekibimiz şu kadar biz şöyleyiz biz böyleyiz diye bizi yemiş desenize Smiley Ama yaptığı yanlış ismini kirletecektir başka bir şeye yararı olmayacaktır bu yaptığı şey çok saçma.
legendary
Muhtemelen ön-satış yapacağız ayağına insanlardan para toplayıp ortalıktan kaybolacaktı çünkü daha geçen gün Magos bir dolandırıcılık yaptı. Bizim Türklerin cebindeki beş kuruş paraya göz diken şerefsizleri anlamıyorum.

Buraya insanlar umutlarıyla geliyor, herkesin paraya ihtiyacı var, asgari ücretle çalışan bile burada bir umut arıyor.

abi sanmıyorum ya kim olmayan coine para verir bounty bile dağıtmadan hem de, bir ara bilgi topluyoruz falan denmişti fişleme falan mı oluyor acaba ulan iyice paranoyak ettiler milleti zaten yandaş da değilim, pardon dombıra  Cheesy Wink

NOT: forumda "danışman" adı altında isim talep etmişti ayrı bir başlıkta, ben de iyi niyetle "ula heralde iş ciddi, arkadaşlar kazansın" diyerek beğendiğim kalbur üstü sayılacak kişileri önermiştim. hepsinden özür dilerim.
sr. member
Activity: 313
Merit: 250
Muhtemelen ön-satış yapacağız ayağına insanlardan para toplayıp ortalıktan kaybolacaktı çünkü daha geçen gün Magos bir dolandırıcılık yaptı. Bizim Türklerin cebindeki beş kuruş paraya göz diken şerefsizleri anlamıyorum.

Buraya insanlar umutlarıyla geliyor, herkesin paraya ihtiyacı var, asgari ücretle çalışan bile burada bir umut arıyor.
legendary
Bi ara kendimden bile şüphelendim paranoyak mıyım diye ama bu kadar olay ne içindi peki sadece post kasmak olamaz bence, ee borsaya girmeden parayı nasıl tokatlayacak onu anlamadım hâlâ! Post kassa nolur legendary de olsa kimse yüz vermez artık yani bu işin içinde başka bir iş olmalı
full member
Activity: 770
Merit: 103
bir kere olsun düzgün bir iş yapmaya niyetlenelim Smiley herkesi de kendileri gibi aptal mı sanıyor bunlar
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
bu ebtc sonrası furya herkeste çarpma fikri uyandırmıştır
bir süre dikkatli olmakta yarar var
Pages:
Jump to: