Pages:
Author

Topic: Covid üzerinden 4 yıl geçmesi - page 3. (Read 379 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 21, 2024, 01:06:55 AM
Konuşulmasada kovit salgını bence devam ediyor. Bu kadar sık hasta olduğumu hatırlamıyorum. 20 aralıkta şiddetli baş ağrısı çektim yaklaşık 10-12 sonra geçti derken dün yine hasta oldum grip gibi görünüyor yine şiddetli baş ağrısı devam ediyor 24 saatten fazla yatıyorum. Eskiden kış döneminde 1-2 kere hasta olurduk şimdi ay geçmeden hastalanıyorum.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 20, 2024, 06:18:10 PM
Valla bende eskiden de olan ama kontrol edebildiğim bir takım davranış bozuklukları oluşmasına neden oldu. Kişisel hijyen ve tuvalet temizliği konusunda hassasım, millet marketlerde vb bulunmadığı için öyle şeyler satıldığını bilmezken bizim evde her zaman dezenfektan vardı mesela. OKBli değilim, ev pis, tozlu, dağınık vb olabilir, asimetriyle hiç derdim yok, önemsemem ama yazdıklarım farklı.
Pandemi ile bir de içeri/dışarı durumu oluştu, dışarıdan gelir gelmez bir yerlere dokunmadan önce kıyafet değiştirmek, sonra el yıkamak, dışarıdan alınan/gelen her şeye dezenfektan sıkmak olayı bende kalıcı hale geldi, kıyafet ve el yıkama bence zaten her şekilde gerekli ama o dezenfekte etme dürtümü dizginlemeye çalışıyorum, pandemiden önce yoktu bu durum.
Ve gerçekten titiz birisi falan kesinlikle değilim.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
January 20, 2024, 05:56:16 PM
Vay be geçmişe dönüp bakıyor insan ve neler yaşamışız bir kere daha görüyor, kapanmalar, yasaklar derken aradan geçen yıllar, koronavirüs hala var ve grip gibi karşılıyoruz artık, koronavirüs bahanesiyle dünyaya enjekte edilen M-RNA ise sanırım yıllar sonra etkilerini gösterecek, umarım genetik bir hataya sebep olup yıllar sonra doğacak nesillerimizi etkileyecek yan etkiler bırakmaz,
member
Activity: 1011
Merit: 65
January 20, 2024, 01:42:08 PM
Covid salgını başladığından bugüne 4 yıl olmuş.

Zaman su gibi akarken oyalanacak birşey buluyor insan...

Pages:
Jump to: