Pages:
Author

Topic: [CPU MINING] GPU Mining Rig'leriniz ile Extra Kazanç Elde Edebilirsiniz... - page 2. (Read 3707 times)

member
Activity: 602
Merit: 32
Nasıl bir cpu ile kazmalıyız peki? Siz hangi cpu lar ile kazıyorsunuz?
member
Activity: 490
Merit: 10
Dandık notebookla 2-3 günde 10 adet mine edebildim Smiley kazanç getirmeyecek ama hoşuma gidiyor. Teşekkür ederim paylaşım için.
hero member
Activity: 2058
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation
CPU mining için bunu kullanıyorum ben. Zaten GPU ların getirisi var. Bu da extra oluyor.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
İgotek hocam yok mu başka extra kazanç içim zorluğu düşük olan coinler Smiley Bir iki tavsiye versen iyi olur

hocam bu gibi şeyler makineyi ekstra yormaktan başka faydası olmuyor. ayda 40 50 ancak bırakır. sistemleri yormaya değmez bence bunlar.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
İgotek hocam yok mu başka extra kazanç içim zorluğu düşük olan coinler Smiley Bir iki tavsiye versen iyi olur
member
Activity: 295
Arkadaşlar yardım lütfen
cryptopia'dan UIS adresini nerden aldınız?
DEPOSİT sekmesinde UIS seçtiğim zaman bana adres veriyor.
Ancak şöyle bir uyarı veriyor.

"CRYPTOPİA ADRESLERİNİZE MİNİNG YAPMAYIN. P2PPOLL GİBİ HAVUZLARDAN GELEN TRANSFERLERİ KABUL ETMİYORUZ"

O uyarıya takılmayın. UIS'ler sorunsuz şekilde hesabınıza yatıyor Smiley

Tesekkurler.
UIS adresini dogru almışım değilmi hocam?
Sitedeki tüm menüleri karıştırdım.
Sadece bunu buldum.

Doğrudur, bol kazançlar Smiley
member
Activity: 295
Arkadaşlar yardım lütfen
cryptopia'dan UIS adresini nerden aldınız?
DEPOSİT sekmesinde UIS seçtiğim zaman bana adres veriyor.
Ancak şöyle bir uyarı veriyor.

"CRYPTOPİA ADRESLERİNİZE MİNİNG YAPMAYIN. P2PPOLL GİBİ HAVUZLARDAN GELEN TRANSFERLERİ KABUL ETMİYORUZ"

O uyarıya takılmayın. UIS'ler sorunsuz şekilde hesabınıza yatıyor Smiley
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Gpu riglere koydum. Gerçekten düşük kazanç sağlıyor ama hiç bakmıoyrum bile.. unitus belki bigün patlar falan diye orada birikiyor. nası olsa bi zararı yok Smiley
sr. member
Activity: 419
Merit: 255
block bulduğunuzu nerden biliyorsunuz veya nerden takip ediyorsunuz.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Ben bi ara kazmayı yarıda bırakmıştım 2 ui bile geldi. Normalde 10 üzeri olunca gönderiyorlar ama sanırım belirli bir süre sonra da coinleri yolluyor olmaları lazım. Sana niçin gelmedi acaba :S

yanlış anlaşılma var sanırım, miningden elde edilenler 10 olduğunda düzenli gönderiliyor... bunda bir problem yok... blok ödülleri var birde, bloğu çözenlere veriliyor sanırım, bu ödülleri alamıyorum.... başka bir adrese gönderiliyor... sayfayı inceleyin isterseniz anlayacaksınız... yada ben eksik bilgiye sahip olduğumu anlayacağım... bu sayfadan takip ediyorum... http://mine.unitus.online
bu sayfa çözülen 2 blok ödülünün gönderildiği farklı adresler : http://explorer.unitus.online/block/a7afb64512f1edcf9d1474ab053886ed62b60f91455ed091e3408eb0c2661e31
bu sayfa miningden elde edilenler : http://explorer.unitus.online/address/UhFBShqNEwVtf2gkPG1zpUT3AiDBwQb3UH
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
Ben bi ara kazmayı yarıda bırakmıştım 2 ui bile geldi. Normalde 10 üzeri olunca gönderiyorlar ama sanırım belirli bir süre sonra da coinleri yolluyor olmaları lazım. Sana niçin gelmedi acaba :S
newbie
Şuana dek geçmiş olması gerekir.

---

Zaten gpu mining yapıyorsanız cpu mining de eklemenizi tavsiye ederim.
Sadece cpu mining ile çok fazla kazancınız olmaz hemen hemen elektrik faturasına denk gelir.
Ama coini takip ederseniz kazancı yüksek olduğu zaman satmak kazanc bırakabilir.

şu ana dek miningden gelen 10 küsür var, fakat daha önce konfirme edilen blok ödülü henüz gelmedi... blok ödüllerinin gönderimi ile ilgili bir kısıt söz konusu mu?
hero member
Şuana dek geçmiş olması gerekir.

---

Zaten gpu mining yapıyorsanız cpu mining de eklemenizi tavsiye ederim.
Sadece cpu mining ile çok fazla kazancınız olmaz hemen hemen elektrik faturasına denk gelir.
Ama coini takip ederseniz kazancı yüksek olduğu zaman satmak kazanc bırakabilir.
newbie
Eğer bilgisayarınızda mining yapılıyor görülüyor ise en fazla beş dakika sonra sitede hesabınızı görebilirsiniz.
5 dakikadan önce poolda görünmeyebilir.

--

Programda virüs yoktur. Kullanabilirsiniz.
Bazı virüs programları virüs olarak algılayabiliyor.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, bir sorum daha olacak, yazmış olduğunuz gibi Cryptopia da hesap açtım ve bu hesabı kullanıyorum, şanstan olsa gerek başladığım gibi bir blok ödülü aldım, bu ödül ne zaman Cryptopia ya geçecek? çünkü ödül 10 UIS ten fazla olduğuna göre direk geçmesi gerekir ama göremedim...
full member
Activity: 532
Merit: 151
XMG ye baktım. Suprnova da kazdım da. Ancak block ödülü daha düşük ve pool ile sürekli bağlantı sorunu var. Arada deniyorum ve sorun hep var. Bu yüzden UIS daha mantıklı.
Pentium islemcim var 20 tane günlük ne kadar kazanabilirim? Elektrik kullanimini da düşünürsek ne kalır yani kazmaya deger mi
Hocam işlemciyle kazılan koinler neredeyse elektrik parasına denk kazandırıyor boşuna elinizdeki işlemcileri eskitmeyin ama diyorsanız ben bu koine inandım bu 10x 20x yapar o zaman kazabilirsiniz.
member
Activity: 114
Merit: 12
XMG ye baktım. Suprnova da kazdım da. Ancak block ödülü daha düşük ve pool ile sürekli bağlantı sorunu var. Arada deniyorum ve sorun hep var. Bu yüzden UIS daha mantıklı.
Pentium islemcim var 20 tane günlük ne kadar kazanabilirim? Elektrik kullanimini da düşünürsek ne kalır yani kazmaya deger mi
hero member
Eğer bilgisayarınızda mining yapılıyor görülüyor ise en fazla beş dakika sonra sitede hesabınızı görebilirsiniz.
5 dakikadan önce poolda görünmeyebilir.

--

Programda virüs yoktur. Kullanabilirsiniz.
Bazı virüs programları virüs olarak algılayabiliyor.
hero member
member
Activity: 114
Merit: 12
symantec trojan hatası veriyor bu program için sebebi ne olab,ilir hocam?

hocam mining programları genelde virüs programları tarafından sıkıntılı olarak görünür ancak herhangi bir sıkıntıları yoktur ben şimdiye kadar kullandığım mining programlarının hepsinin virüs programları tarafından virüslü diye tanıtıldığını gördüm ancak herhangi bir sıkıntı yaşamaıdım.
Igotek selam
Xmg ye baktın mı hiç? En karlısı bu ise bakmaya gerek yok o ayrı mesele
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
symantec trojan hatası veriyor bu program için sebebi ne olab,ilir hocam?

hocam mining programları genelde virüs programları tarafından sıkıntılı olarak görünür ancak herhangi bir sıkıntıları yoktur ben şimdiye kadar kullandığım mining programlarının hepsinin virüs programları tarafından virüslü diye tanıtıldığını gördüm ancak herhangi bir sıkıntı yaşamaıdım.
Pages:
Jump to: