Pages:
Author

Topic: [CPU MINING] GPU Mining Rig'leriniz ile Extra Kazanç Elde Edebilirsiniz... - page 3. (Read 3707 times)

newbie
Activity: 5
Merit: 0
Ekran kartı ile mining yaptığınız bilgisayarların işlemcileri ile ek gelir elde edebilirsiniz. İşlemci ile mining yapmak, pek çok coin çeşidi için çok fazla kazanç sağlamaz ancak Unitus coin için kazanç diğer coinler arasında en fazla olanıdır. Bendeki mining riglerin tamamında burada bilgilerini vereceğim yazılımı kullanmaktayım. Herhangi bir virüs, trojan vb. içermemektedir. Kullanmadan önce scan edebilirsiniz. İşlemciniz ne kadar kaliteliyse o kadar yüksek kazanç elde edebilirsiniz. İşlemcinizin markası ve modeli ne olursa olsun bu yazılım çalışacaktır.

-Linkteki dosyayı bilgisayarınıza indirin. ===> http://www.igotek.net/downloads/UIS_CPU_Mining.rar
-"Start - UIS CPU Mining.bat" dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyin.
-Cryptopia'dan UIS cüzdan adresinizi öğrenin.
-"UhJLg2zJmz6ZbeCVLUJWAuPsu3NCFRBbSV" yazan yeri Cryptopia'daki UIS cüzdan adresinizi buraya yazıp dosyayı kaydedin.

BAT dosyasının içindeki satır sonundakida :x yazan yer kalacak. Bu kısmı değiştirmeyin.

Mining işleminden alde ettiğiniz coin sayısı 10 UIS olduğunda otomatik olarak Cryptopia'daki cüzdanınıza aktarım sağlanır. Daha düşük miktarlar için ödeme yapılmaz. AMD ve NVIDIA ekran kartları ile de bu coin için mining işlemi yapılabilmektedir, ancak kazançlı değildir. Bu yüzden sadece CPU ile mining yapmanızı tavsiye ederim. Hashrate ve coin bakiye takibi için http://mine.unitus.online adresindeyken CTRF + F tuşlarına bastıktan sonra UIS cüzdan adresinizi aratabilirsiniz. Üç gündür sorunsuz bir şekilde çalıştırıyorum. İlk ödememi de bugün aldım.

yazmış olduklarınızı uyguladım fakat sitede CTRL+F yapıp hesabımı arattığımda göremiyorum... neden olabilir? Bat dosyam:

igotek_cpuminer-x64-generic.exe -a argon2d -o stratum+tcp://us.nutty.one:15064 -O UhFBShqNEwVtf2gkPG1zpUT3AiDBwQb3UH:x
full member
Activity: 742
Merit: 140
Teşekkürler rig Cpu ile kazıyorum günde 10 üretiyor Cheesy

Öyle takılsın unutttum.Baktım 20 watt farkediyor deli işi hesapladım yinede harcadığının 2 katını veriyor.

200 tane birikti al sat yapıyorum (3 e al 5 e sat) eğlence için oradan bile kazandırıyor.

@igotek

Aeon coin'e baktınız mı hiç ?

3 ayda 3x yaptı.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Teşekkürler igotek. Zcash classic kazıyordum ama biraz da bunu deneyelim bakalım Smiley sende olmasan kazacak coin bulamayacağız
member
Activity: 114
Merit: 12
Uzun zamandır var olan bir coin. Farklı algolarda kazım yapılabiliyor. Baikal cihazlarla x11 olan bazı coinleri kazarken eş zamanlı olarak bu coin kazılabiliyor. hash gücünden kayıp olmuyor. ayrıca amd ve nvidia ekran kartları ile de kazılabiliyor. Çok yüksek getirisi olmasa da ek getirisinin oluşu çok güzel. işlemcilerle ve baikal cihazlarla dual kazım yaparken bu coini kazıyorum.
Kardeş baykaldan haber var mı? 7500 e sayarsan kardeşime ve bana 1 er tane alırım. Ama bu ay sonu teslim olursa. Bu teklifi de hiçbiryerde bulamazsın haberin olsun haybeye 1000 lira kazanacaksın.
full member
Activity: 420
Merit: 100
symantec trojan hatası veriyor bu program için sebebi ne olab,ilir hocam?
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Ekran kartı ile mining yaptığınız bilgisayarların işlemcileri ile ek gelir elde edebilirsiniz. İşlemci ile mining yapmak, pek çok coin çeşidi için çok fazla kazanç sağlamaz ancak Unitus coin için kazanç diğer coinler arasında en fazla olanıdır. Bendeki mining riglerin tamamında burada bilgilerini vereceğim yazılımı kullanmaktayım. Herhangi bir virüs, trojan vb. içermemektedir. Kullanmadan önce scan edebilirsiniz. İşlemciniz ne kadar kaliteliyse o kadar yüksek kazanç elde edebilirsiniz. İşlemcinizin markası ve modeli ne olursa olsun bu yazılım çalışacaktır.

-Linkteki dosyayı bilgisayarınıza indirin. ===> http://www.igotek.net/downloads/UIS_CPU_Mining.rar
-"Start - UIS CPU Mining.bat" dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyin.
-Cryptopia'dan UIS cüzdan adresinizi öğrenin.
-"UhJLg2zJmz6ZbeCVLUJWAuPsu3NCFRBbSV" yazan yeri Cryptopia'daki UIS cüzdan adresinizi buraya yazıp dosyayı kaydedin.

BAT dosyasının içindeki satır sonundakida :x yazan yer kalacak. Bu kısmı değiştirmeyin.

Mining işleminden alde ettiğiniz coin sayısı 10 UIS olduğunda otomatik olarak Cryptopia'daki cüzdanınıza aktarım sağlanır. Daha düşük miktarlar için ödeme yapılmaz. AMD ve NVIDIA ekran kartları ile de bu coin için mining işlemi yapılabilmektedir, ancak kazançlı değildir. Bu yüzden sadece CPU ile mining yapmanızı tavsiye ederim. Hashrate ve coin bakiye takibi için http://mine.unitus.online adresindeyken CTRF + F tuşlarına bastıktan sonra UIS cüzdan adresinizi aratabilirsiniz. Üç gündür sorunsuz bir şekilde çalıştırıyorum. İlk ödememi de bugün aldım.

Paylaşım için teşekkürler. Hocam etherdeltadan anlıyormusunuz acaba? Konuyu kirletmek gibi olmasında şuraya bi göz atabilirmisiniz?
full member
Activity: 168
Merit: 100
exchanges sitelerindeki UIS adreslerini kullansak olmaz mı ?
cevap: Cryptopia exchange adresi,zaten fazla borsada islem gormuyor
hero member
Activity: 2058
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation
Uzun zamandır var olan bir coin. Farklı algolarda kazım yapılabiliyor. Baikal cihazlarla x11 olan bazı coinleri kazarken eş zamanlı olarak bu coin kazılabiliyor. hash gücünden kayıp olmuyor. ayrıca amd ve nvidia ekran kartları ile de kazılabiliyor. Çok yüksek getirisi olmasa da ek getirisinin oluşu çok güzel. işlemcilerle ve baikal cihazlarla dual kazım yaparken bu coini kazıyorum.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
CPU ile kazınacak bir şeyler arıyordum ben de. tam ihtiyacım olan şey. teşekkürler. bu coinin geleceği nasıl olur acaba. Miningde süreklilik olursa devam etmek isterim hep
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
igotek forumun en etkililerinden , eline saglık Smiley
hero member
denedim ben de çalışmadı Sad bende 32 bit var ondandır muhtemelen. ?

Şuana dek bir tek sizde çalışmadı sanırım. İşletim sisteminiz nedir ?

Bu program işlemci ayırt etmeksizin çalışıyor. Tek gereken Windows'un 64 bit olanını kurmak. 32 bit işletim sistemelrinde çalışmaz.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Evet 32bit bilgisayarlarda çoğu miner çalışmıyor bu yüzden olabilir
full member
Activity: 336
Merit: 111
member
Activity: 67
Merit: 10
Konuya yazıcaktım bayram telaşı vs.. unutmuştum, evet boşta duracağına işlemciniz ayarlayın kazsın Smiley

https://i.hizliresim.com/aG9QQO.jpg

arkadaş sağolsun paylaşmış, uyguladım evet işe yarıyor
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
igptek harikasın ya Smiley) senin bilgi ve deneyimlerinden acayip faydalanıyoruz. Sağolasın.

https://i.hizliresim.com/pWyAvm.jpg

Bakalım ne kadar kazancaz Smiley) boş durmasından iyidir Smiley
full member
Activity: 336
Merit: 111
-Cryptopia'dan UIS cüzdan adresinizi öğrenin. '' demişsiniz. başka cüzdan kullansak olmaz mı ? exchanges sitelerindeki UIS adreslerini kullansak olmaz mı ?

hero member
Bugün gelen coinleri sattım cryptopidan 0.04 BTC aldım Smiley

Çerez parası ahahaha. Süper oldu.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Benim de bir ara aklımda vardı CPU'lar ile birşeyler kazmak, unutmuşum. Hatırlattığınız ve paylaşımınız için teşekkürler.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Kazanç  için net br şey söyleyemeyeceğim. Bendeki 4 mining rigde bu program çalışıyor ayrıca baikal minerlarda dual mining yaparak bu coini kazıyorum. Sanırım günde ortalama 40 UIS CPU ile mining yaparak geliyor. Ödemeleri takip edecek ekran olmadığı için sadece cryptopia'dan deposit historyden bakabiliyorum. Oradada hangi ödeme nerden gelmiş anlamıyorum. Bence riglerinizden birinde çalıştırıp 24 saatin sonunda görebilirsiniz net tutarı. Bu program zaten hiçbir sorun çıkartmıyor. GPU mining hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Baikal dual mining kurulumu için yardımcı olurmusun
hero member
Kazanç  için net br şey söyleyemeyeceğim. Bendeki 4 mining rigde bu program çalışıyor ayrıca baikal minerlarda dual mining yaparak bu coini kazıyorum. Sanırım günde ortalama 40 UIS CPU ile mining yaparak geliyor. Ödemeleri takip edecek ekran olmadığı için sadece cryptopia'dan deposit historyden bakabiliyorum. Oradada hangi ödeme nerden gelmiş anlamıyorum. Bence riglerinizden birinde çalıştırıp 24 saatin sonunda görebilirsiniz net tutarı. Bu program zaten hiçbir sorun çıkartmıyor. GPU mining hiçbir şekilde etkilenmiyor.
Pages:
Jump to: