Pages:
Author

Topic: Crypto w polskiej telewizji - page 2. (Read 538 times)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 31, 2021, 01:20:05 PM
#13
mówiłem ci... nie rozrzucam tu starych rzeczy na forum Grin Grin
a jak podobały się części dokumentalne?
ja dostałem gęsiej skórki podczas niektórych fragmentów i byłem/jestem bardzo dumny, że jestem zainwestowanym w Bitcoin od tak dawna Smiley

Obejrzałem i było warto. U mnie natomiast zamiast dumy był wstyd, że dołączyłem tak późno, jak już narrator zaczął opisywać patologie jaka powstawała wraz z przyłączeniem się do ruchu różnej maści naciągaczy ... czyli końcówka bańki 2017 roku. Nie finanse mi w głowie były wcześniej, a dziewczyny i imprezy podczas studiów. Dopiero jak zacząłem sam zarabiać pieniądze i sam posiadać pieniądze większe niż kieszonkowe to zacząłem szukać miejsca na inwestycję. Miłość do bitcoina przyszła chwilę później.

A szkoda bo okres 2010-2015 musiał być bardzo ciekawy.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
December 30, 2021, 01:50:06 PM
#12
na 100% nie znasz jeszcze tej serii dokumentalnej, ponieważ została ona dopiero co wydana i wyprodukowana w tym roku Wink

racja, właśnie włączyłem i widzę, że faktycznie nie znam tej serii, super, juz leci pierwszy odcinek

mówiłem ci... nie rozrzucam tu starych rzeczy na forum Grin Grin
a jak podobały się części dokumentalne?
ja dostałem gęsiej skórki podczas niektórych fragmentów i byłem/jestem bardzo dumny, że jestem zainwestowanym w Bitcoin od tak dawna Smiley
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 30, 2021, 12:17:02 PM
#11
na 100% nie znasz jeszcze tej serii dokumentalnej, ponieważ została ona dopiero co wydana i wyprodukowana w tym roku Wink

racja, właśnie włączyłem i widzę, że faktycznie nie znam tej serii, super, juz leci pierwszy odcinek
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
December 29, 2021, 03:52:41 AM
#10
...miłego oglądania Smiley

a powiem Ci że bardzo chetnie rzuce okiem i potem napisze parę zdań w Twoim watku, chociaż znam historię BTC bardzo dobrze to lubie oglądac takie dokumenty i widziałem ich juz spora ilość, dla tego jestem bardzo ciekaw czy nie znam juz tej serii, bardzo mozliwe.

na 100% nie znasz jeszcze tej serii dokumentalnej, ponieważ została ona dopiero co wydana i wyprodukowana w tym roku Wink
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 28, 2021, 07:10:35 PM
#9
...miłego oglądania Smiley

a powiem Ci że bardzo chetnie rzuce okiem i potem napisze parę zdań w Twoim watku, chociaż znam historię BTC bardzo dobrze to lubie oglądac takie dokumenty i widziałem ich juz spora ilość, dla tego jestem bardzo ciekaw czy nie znam juz tej serii, bardzo mozliwe.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
December 11, 2021, 03:07:01 AM
#8
na wszelki wypadek, gdyby nikt jeszcze tego nie zauważył...
nie w polskiej telewizji ale na niemiecko-francuskim kanale arte jest bardzo interesująca dokumentacja Bitcoin, która składa się z 6 odcinków (każdy odcinek trwa 10-13 minut).
otworzyłem osobny wątek na ten temat:

Great 6-part Bitcoin documentary from 2021📺📽

ta seria dokumentalna jest dostępna w 6 różnych językach (polski jest również dołączony).
miłego oglądania Smiley
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
July 03, 2020, 07:36:44 PM
#7
Dalej są w UE, więc polskie organy ścigania gdyby chciały wystarczająco to by pewnie dostały czego chcą, choć bardziej obstawiałbym śledztwo np. w kierunku tego czy ludzie powiązani z giełdą nie piorą tam pieniędzy, niż hurtowe przekazywanie danych klientów, wśród których mogą być osoby nie deklarujące dochodów z kryptowalut. Jeśli giełda miała tylko szemrane początki to pewnie nic im się nie stanie, jak dalej tam śmierdzi to i środki klientów mogą być zagrożone (gdyby np. wszystkie środki miały być zamrożone np. na czas trwania śledztwa).
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 30, 2020, 10:04:54 AM
#6
A tu odpowiedź od Superwizjera na sprostowanie Suszka i groźby procesowe:

...Bitbay pewnie zniknie z Polski, albo w końcu przekażą wszystkie dane swoich klientów, tak jak chce KAS...

Dopiero dzisiaj obejrzałem podlinkowany przez Malevolenta materiał i okazało się, że Bitbay już w 2018 roku opuścił Polskę. Nie śledziłem tego dokładnie, więc nie byłem w temacie, no i teraz juz mnie nie dziwi wygrana z KAS, bo pewnie aktualnie nie obejmuje ich to prawo, a że starej spółki, już nie ma, to nie ma i sprawy.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
June 28, 2020, 07:41:30 AM
#5
chowa sie właściwie za użytkownikiem BitBay* Sylvester Suszek?

Nie wiem czy komuś kto prowadzi tego wielkości firmę chciałoby się prowadzić konta social media.

Swoją drogą drogą mógłby się pochwalić wyciągiem z KSIP zamiast zwykłego zaświadczenia o niekaralności Wink
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
June 27, 2020, 07:36:36 PM
#4
chowa sie właściwie za użytkownikiem BitBay* Sylvester Suszek?

reportasz był bardzo interesujacy i pokazał, jak działa oszustwo (scam) i defraudacja wszystkich pieniędzy... Roll Eyes
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
June 27, 2020, 03:18:35 PM
#3
Tutaj jest więcej informacji: https://tvn24.pl/premium/superwizjer-tvn-gielda-kryptowalut-i-propozycja-milionowej-lapowki-dla-dziennikarzy-4622435

Trzeba się zalogować, aby do wszystkiego mieć dostęp, ale konto nic nie kosztuje.

A tu Suszek odpowiada (jest też wersja tekstowa oświadczenia): https://www.facebook.com/BitBayPolska
edit: nagranie jest dużo obszerniejsze

Jeśli to wszystko prawda to nie wygląda to dobrze dla giełdy. Jedyne co wg mnie ją (tylko trochę) ratuje to ignoranckie wypowiedzi rzekomych ekspertów o Bitcoinie/kryptowalutach, które umniejszają wiarygodności reportażu. Ale trudno mi uwierzyć, żeby TVN chciał uciekać się do zmyślania.
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 27, 2020, 12:45:49 PM
#2
Zgadzam się, że warto zobaczyć ten repotarz w superwizjerze, ale Bitbay pewnie zniknie z Polski, albo w końcu przekażą wszystkie dane swoich klientów, tak jak chce KAS, bo przepychanka prawna, może trwać, tylko jakiś czas i w końcu trzeba będzie zdecydować, co z tym fantem zrobić, a nie wydaje mi się, żeby KAS ustąpił.

No ciekawe, jakie nazwiska padną?

O godzinie 21:30, ma się ukazać sprostowanie do tego materiału na koncie Facebook pana Sylwestra.


https://www.facebook.com/BitBayPolska/posts/1444650042408394
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
June 27, 2020, 06:00:18 AM
#1
dzisiaj o 20:00 na tvn24 w superwizjerze:

Quote
BitBay to największa giełda kryptowalut w Polsce. Oficjalnie jej prezesem jest 32-letni Sylwester Suszek, ale wśród głównych udziałowców i wspólników znajdują się ludzie z bogatą przeszłością kryminalną i wyrokami. Reportaż "Superwizjera" TVN o BitBay w sobotę w TVN24.
https://tvn24.pl/polska/superwizjer-tvn-gielda-kryptowalut-bitbay-kto-za-nia-stoi-zapowiedz-reportazu-4621960

będzie na pewno bardzo ciekawe - ja osobiście będę oglądać
Pages:
Jump to: