Pages:
Author

Topic: çukur dizisi - page 2. (Read 1194 times)

jr. member
Activity: 134
Merit: 1
June 27, 2018, 12:50:44 AM
bazı bolumlerını 2 kez ızledım sınema tadında cunku evet 2 saatın ustune cıkıyor ama su da varkı ızlettırıyor kendını basarılı bır yapım ezelden sonra ay yapımın en begendıgım dızısı
member
Activity: 224
Merit: 10
June 26, 2018, 07:12:02 PM
Turk dizileri arasinda izlenebilecek sayili diziler arasinda bence. Belki cok anlamli seyler yok ama yine de oyunculari diziyi izlenebilir kiliyor.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 26, 2018, 05:15:30 PM
Aşırı anlamsız, hayal gücüne dayalı kabadayıların ve ergenlerin dizisi bence Cheesy
newbie
Activity: 51
June 26, 2018, 05:07:03 AM
Her hafta pazartesiyi iple çekiyorum. Keyifle izlediğim çok sevdiğim bir dizi her bölümünü heyecanla bekliyorum. Sezon finali yeni sezon çok iyi geliyor.
newbie
Activity: 32
June 25, 2018, 07:35:52 PM
Türk dizilerinin her bölümü bir film uzunluğunda olmasına rağmen bu dizi sürükleyiciydi.
newbie
June 25, 2018, 02:33:07 PM
Çukur dizisi denilince gerçekten akla hemen dizinin müzikleri geliyor.Gerçekten bu yıla damgasına vuran müzikler oldu
newbie
Activity: 56
June 25, 2018, 01:12:40 PM
Bak oyunculara lafım yok ama mesela bir aşk hikayesine nazaran hep bir akıl oyunu var hep bi işler var hep karanlık adamlar pusular ölümler kabullenişler, bence gerçekle uzaktan yakından alakası yok ama insanlarımızın hosuna mı gidiyor bu şekilde izlemek yada çocuklarımız mı beğeniyor ilgili yaşam tarzını bunu yorumlayabilmiş değilim..
newbie
June 20, 2018, 03:23:17 AM
Çukur diiynce aklıma ilk gelen şey bu müzik ;https://www.youtube.com/watch?v=5PnEC4__CyM
newbie
Activity: 70
June 19, 2018, 06:59:27 AM
Çukurdan biraz once içerde aslı diziyi özlemiştim. Kadrosu bile neredeyse tamamen aynı, içerde dizisini yarım bırakmıştım, aynı şekilde çukur dizisinde yarın bıraktım, konular kişiler olaylar hep aynı hep aynı , ne yazık ki bu durum hiç değişmiyor :/
jr. member
Activity: 109
Merit: 1
June 14, 2018, 12:41:20 AM
Türkiye şartlarında kaliteli bir dizi olduğu söyleniyor açıkcası bir bölümünü de açıp izlemedim ve kolay kolay da Türk dizileri izlemem ben. Aynı şekilde içerde için de kaliteli dizi diyorlardı ben Türk yapımı olduğu için gereksiz uzatmaları da göz önüne alınca ne kadar kaliteli olursa olsun ben bu kadar zaman kaybını göze alamam.
newbie
Activity: 238
June 13, 2018, 10:40:01 AM
Maalesef cok harika bir dizi demek sacma fakat turkiyede izlenebilecek en iyi dizi bence. Bos zamanlar da izlenebilir.
member
June 13, 2018, 10:35:02 AM
Turk dizilerinin geneli sacma ve gereksiz uzundur. Fakar bu dizi son zamanlarin en iyisi bana kalirsa. Bazi bolumler sıksada genelde oldukca guzel.

kotunun iyisi bence de
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
June 13, 2018, 10:34:13 AM
Turk dizilerinin geneli sacma ve gereksiz uzundur. Fakar bu dizi son zamanlarin en iyisi bana kalirsa. Bazi bolumler sıksada genelde oldukca guzel.
member
June 13, 2018, 10:30:21 AM
cok sacma dizi. bu diziye ayirilacak vakitle milyonlarca baska dizi izlenebilir.
member
Activity: 462
June 13, 2018, 07:35:23 AM
sezon finalin de dizide adam kalmadı aq büyük ihtimal ile önemli yan karakterlerden yarısı ölmedi kalan yarısı diğerlerinin intikamı için yaşar bakalım 2. sezon neler olacak.
full member
Activity: 434
Merit: 112
June 13, 2018, 04:47:52 AM
Aksine ben çukur un çok uzun yıllar devam edeceğini düşünüyorum Smiley
Kurtlar vadisinde de her sezon finalinde herkes vurulur, yaz tatilinde sözleşmesi yenilenenler yeni sezonun birinci bölümünde hastaneye yetiştirilir. böyle böyle 13 sene izledik.

konuyu bir yerden sonra derin devlet özel teşkilat vs ye bağlar 13 sene böyle devam ederler gibi geliyor.

Hocam  bu hikayeyi derin devlete bağlamanın yolunu bulamazlar ki. Hikaye mahalle çapında geçen çatapat dizisi.
Hayır düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum nasıl bağlayabilir ki?

ilk 10 bölümünü izlemiştim oradan yola çıkarak bir tane bey vardı. Bu satrançcı. Her şeyi planlıyordu falan. Eğer o ölmemişse oradan yürünebilir. Ha ölmüş olsa bile onun arkasında nato derin devleti vardır. Sonra bizim derin devlet çıkar. Esas oğlanın babası ile bağlantısı varmış eskiden beri. Mahallede kutsal bir bölge varmış ondan dolayı mahalleyi namusu gibi koruyormuş  Grin Natocuların da asıl derdi o bölgeyi ele geçirmek =)
member
Activity: 274
Merit: 88
June 13, 2018, 02:20:44 AM
Kurtlar vadisinde de her sezon finalinde herkes vurulur, yaz tatilinde sözleşmesi yenilenenler yeni sezonun birinci bölümünde hastaneye yetiştirilir. böyle böyle 13 sene izledik.

konuyu bir yerden sonra derin devlet özel teşkilat vs ye bağlar 13 sene böyle devam ederler gibi geliyor.

Hocam  bu hikayeyi derin devlete bağlamanın yolunu bulamazlar ki. Hikaye mahalle çapında geçen çatapat dizisi.
Hayır düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum nasıl bağlayabilir ki?
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
June 13, 2018, 02:12:27 AM
Kolay kolay birakmazlar bu diziyi. Oldukca saglam bir kadrosu ve guzel bir konusu var. Daha uzun yillar izleriz bence.
ana kadrodan 3 kişi haric herkesi öldürdüler. Hadi düğün sahnesinde yerde yatanlardan 3ü de kurtuldu diyelim 7 kişi falan kaldı 30 kişilik ana kadrodan. o değil komple aileyi yok ettiler. max 1 sezon daha döndürürler.
newbie
Activity: 168
June 12, 2018, 06:41:05 PM
Kolay kolay birakmazlar bu diziyi. Oldukca saglam bir kadrosu ve guzel bir konusu var. Daha uzun yillar izleriz bence.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
June 12, 2018, 02:24:24 PM
Turk yapımı cok dizi izlemedim. geçen sene icerde hosuma gitmişti tadında bırakıp bitirmeleri ayrıca hosuma gitti. Buda aynı yapım firmasının dizisi ve arada bazı bölümleri kaçırsamda türk dizileri arasında kaliteli bir yapım. Evet dövüş sahneleri, silah sahneleri biraz sacma ama genel olarak iyi. Birde dizide akışın devam ettiği oyuncuların %90nını son bölümde öldürmeleri cesaret işi olmuş. 2. sezonu yapacaklarmış ama sanırım komple 1 yıl surdurmezler.

Ay yapım bunu yapmaz hocam.
Ezel'i bile 2. sezonda bitirdiler. Ki döneminin en iyi dizisiydi. Şu anda çukur da öyle. İçerde'yi bile kısa sürede bitirdiler. Çok da iyi yapıyorlar bence.
2. sezonda bitirirler umarım çukur'u. Tadını kaçırmadan bitirmek yeni yapımlara yol almak en iyisi.
Pages:
Jump to: