Pages:
Author

Topic: çukur dizisi - page 3. (Read 1194 times)

member
Activity: 308
Merit: 11
June 12, 2018, 01:14:15 PM
Turk yapımı cok dizi izlemedim. geçen sene icerde hosuma gitmişti tadında bırakıp bitirmeleri ayrıca hosuma gitti. Buda aynı yapım firmasının dizisi ve arada bazı bölümleri kaçırsamda türk dizileri arasında kaliteli bir yapım. Evet dövüş sahneleri, silah sahneleri biraz sacma ama genel olarak iyi. Birde dizide akışın devam ettiği oyuncuların %90nını son bölümde öldürmeleri cesaret işi olmuş. 2. sezonu yapacaklarmış ama sanırım komple 1 yıl surdurmezler.

Aksine ben çukur un çok uzun yıllar devam edeceğini düşünüyorum Smiley
Kurtlar vadisinde de her sezon finalinde herkes vurulur, yaz tatilinde sözleşmesi yenilenenler yeni sezonun birinci bölümünde hastaneye yetiştirilir. böyle böyle 13 sene izledik.

konuyu bir yerden sonra derin devlet özel teşkilat vs ye bağlar 13 sene böyle devam ederler gibi geliyor.

olay derin devlet, aksakallılara bağlanınca malzeme sıkıntısı çekilmiyor tabi =) derin olduğu için devamlı derinlerden düşman geliyor her 3 sezonda o düşman bitirilip bir üst rütbelisine çıkılıyor  Smiley
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
June 12, 2018, 12:54:59 PM
Turk yapımı cok dizi izlemedim. geçen sene icerde hosuma gitmişti tadında bırakıp bitirmeleri ayrıca hosuma gitti. Buda aynı yapım firmasının dizisi ve arada bazı bölümleri kaçırsamda türk dizileri arasında kaliteli bir yapım. Evet dövüş sahneleri, silah sahneleri biraz sacma ama genel olarak iyi. Birde dizide akışın devam ettiği oyuncuların %90nını son bölümde öldürmeleri cesaret işi olmuş. 2. sezonu yapacaklarmış ama sanırım komple 1 yıl surdurmezler.

Aksine ben çukur un çok uzun yıllar devam edeceğini düşünüyorum Smiley
Kurtlar vadisinde de her sezon finalinde herkes vurulur, yaz tatilinde sözleşmesi yenilenenler yeni sezonun birinci bölümünde hastaneye yetiştirilir. böyle böyle 13 sene izledik.

konuyu bir yerden sonra derin devlet özel teşkilat vs ye bağlar 13 sene böyle devam ederler gibi geliyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
June 12, 2018, 07:43:04 AM
full member
Activity: 672
Merit: 110
June 12, 2018, 07:38:34 AM
ahahah 10 sene kurtlar vadısı seyreden genclık gelmıs çukuru begenmıyor.sacmasapan asker dızılerı hale devam ederken çukur onlara 5 basar
member
Activity: 994
Merit: 20
June 12, 2018, 06:31:02 AM
Sezon finali yaptı ama yapmacık ve saçma dövüş sahneleri iyice soğuttu kendinden. Zaten şu ana kadar da fragmanlardan takip ediyordum ve sezon finaline bir bakayım dedim hoşuma gitmedi.
newbie
Activity: 34
Merit: 0
June 04, 2018, 05:39:56 PM
bıraz abartılmaya baslandı sankı Smiley
member
Activity: 378
Merit: 55
June 03, 2018, 05:44:32 AM
İlk 8 10 bölümünü izledim de sonra izleyemedim diziyi. mafya, kabadayılık, dövüş, kavga öldürme, racon kesme diye dönüp duruyor dizi.
newbie
Activity: 210
May 30, 2018, 07:10:33 PM
çok abartılan bir dizi olduğunu düşünüyorum.biraz kaliteli yabancı yapım dizi izlemiş kimselerin seveceğini de düşünmüyorum.
newbie
Activity: 12
May 30, 2018, 04:37:13 PM
benım hosuma gıden bugune kadar diziler sayılıdır bunların basında tabıkı kurtlar vadisi ezel bide yalancı yarim vardı bılırsınız onlardan sora ızledıgım en iiyi dizi cukur tam suanda genclık cagında olan ınsanların bıldıgı yasadıgı bı ortam tarzı var dizi de bu yuzden cok tutuldu zaten ama cok sürükleyici idris babamız cukur evimiz Smiley)
newbie
Activity: 40
May 30, 2018, 07:32:53 AM
seyredeksen alıco ıcın seyredecen kafası guzel adamın Smiley
newbie
Activity: 210
May 29, 2018, 06:44:55 PM
son zamanlarda izlediğim en iyi yerli yapımlardan bir tanesi.gerek oyunculuk gerek senaryo hepsi..ben de vartoluyu da ayrı tebrik etmek lazım diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 70
May 29, 2018, 03:37:51 PM
Ara sıra sakin geçsede genelde heyecanlı bulduğum dizi. Severek izliyorum. heyecanı meyecanı yok
newbie
Activity: 129
May 29, 2018, 10:36:15 AM
çukur dizisini vartolu sadettin  ilk ölünceye kadar hiç kaçırmadan her hafta izledim sonra öldü karakter dizi de benim için öldü tekrar kattılar diziye ama öncesini tutmadı benim için dahada izlemiyorum şimdi
newbie
Activity: 33
May 28, 2018, 06:21:39 PM
cumali den bahsetmeye başladılar sonunda bakalım nezaman nasıl çıkacak izlenme oranı düşünce çıkacak sanırım ki bu aralar da izlenmiyordur ben izlemeyi bıraktım şahsen Smiley çok kısır dönmeye başladı
newbie
Activity: 196
May 28, 2018, 06:15:00 PM
hiç izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum..çünkü bir süre sonra kesinlikle bozacak.klasik bir türk yapımı dizi..hayal kırıklığı olmasınansa hiç başlamamayı tercih ediyorum..
newbie
Activity: 40
May 28, 2018, 04:50:06 PM
Vazgeçilmez dizilerimden bir tanesi sürükleyici iki üç sezon devam etsin müzikleri felan süper bayiliyorum
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
May 28, 2018, 04:29:59 PM
Hala bu saçma diziyi izlemeye devam ediyor musunuz? The godfather esinlemesiyle başlayıp saçma sapan mantıksız bir türk dizisine dönüştü.
Böyle sağlam bir senaryo altyapısını nasıl rezil ettiler hala anlayamıyorum.
newbie
Activity: 11
May 28, 2018, 04:13:56 PM
bu aksamkı bolumu kacırdım ama kesınlıkle seyredılmesı gereken bır dızı adamlar kalıteyı ortaya koymus sonucta hakkını verelım
newbie
Activity: 10
Merit: 2
May 28, 2018, 04:09:33 PM
adamlar yapmış canım zaten şuan seyredılen dızılerden çukur var bırde diriliş ertugrul var bunlarda olmıyaydı tv seyredılmezdı
newbie
Activity: 42
May 28, 2018, 04:06:22 PM
adamlar dızıyı harıka yapmıs denılebılır ama karakterlerden aliço başka bı harıka bence
Pages:
Jump to: