Pages:
Author

Topic: Da li trebamo moderatora u hrvatskoj sekciji foruma? - page 8. (Read 1344 times)

legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Hvala svima koji su do sada glasovali u anketi.
Do sada je glasalo 11 ljudi što je još uvijek premalo da bi sa rezultatima išli javno u Meti.
Molim i ostale članove da se uključe u anketu i glasaju.
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
No.

None. Absolutely none. Referral links are not allowed in this forum with the exception of your signature. If you post a referral link, your post will be deleted. Post referral links multiple times and you will be banned.

3) Don't start a thread to post your referal link. If you create a thread, even if its multiple paragraphs and pretty much on point, if you have your referal link in it, more likely than not its going to be seen as a spam advertising thread that will probably get removed.

Question #5:

When you write a review and include your referal link, its really a gamble. As I said in rule #3 above "Don't start a thread to post your referal link. If you create a thread, even if its multiple paragraphs and pretty much on point, if you have your referal link in it, more likely than not its going to be seen as a spam advertising thread that will probably get removed." It will really be up to moderator discretion how your review is categorized, based on how many other reviews are there out there, how high quality is the post, are you just making the thread to give out your referal link, etc. While you could do it, the chances of the thread being removed are rather high, so you may end up wasting a lot of time writing a good review because of how the referal link is interpreted.

4. No referral code (ref link) spam. [1]

Koliko sam vidio, svi referral linkovi se brišu neovisno o kojem djelu foruma se radi. Netko otvori temu sa referral linkom, pa netko drugi vidi pa isto to napravi, pa opet netko i jako brzo bi se ovaj forum pretvorio u one forume gdje nitko ništa ne priča osim što se lijepe referral linkovi. Ja bih vrlo rado otvorio hrpu tema sa referral linkovima, al eto, ne mogu...
member
Activity: 602
Merit: 54
Nisam siguran da trebamo moderatora.
Mislim, nemamo problema sa spamom, prevarama i slično, a i kad bude, to se brzo riješi.
Nažalost, zna se dogoditi nešto što nas podsjeti da bi bilo dobro imati moderatora, ali većinu vremena nam ne treba, barem za sada.
Ako netko ima izričitu želju da bude moderator, netko iz ekipe koja je inače na forumu, ima moju punu podršku.
jr. member
Activity: 63
Merit: 4
Novi sam na forumu pa mi je nevjerojatno da sekcija već nema svog moderatora. To mi se nekako podrazumijeva
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Ja se isto slažem. Ovi moderatori koji trenutno "moderiraju" ili uopće ne moderiraju, a i kad moderiraju na svoju ruku (bez reporta) onda rade više štete nego koristi, kao što je bio slučaj sa footbattle threadom od Sisara.

Pretpostavljam da nitko od nas sa lokalnog foruma nije reportao koristan thread, tako da je ovdje moderator vjerojatno djelovao samoinicijativno...
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
Apsolutno da. No nekako nisam optimističan oko toga.

Imali smo negdje i anketu i odabrali kandidata (ne lovite me za riječ ali mislim da je bio marlboroza).
member
Activity: 661
Merit: 15
Ja sam za da pokušamo dobit moderatora za naš podforum.
Znam da su male šanse dobit moderatora ali vrijedi pokušati.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Nakon zadnjeg ''incidenta'' sa brisanjem cijelog topica na ovom dijelu foruma, sa čime mnogi korisnici nisu bili zadovoljni jer su informacije bile jako korisne i zanimljive jednom dijelu forumaša, postavilo se pitanje da li nam treba naš vlastiti moderator, koji će razumjeti jezik i neće ''automatski'' brisati postove ako mu se ''učini'' da nešto nije po pravilima foruma.
Pokrenuo sam anketu pa vas molim da glasujete a ovdje možete podijeliti svoja razmišljanja i komentare.
Jasno, dug je put do dobivanja moderatora za našu lokalnu sekciju, ovisi o ''dobroj volji'' admina foruma a znam da je bilo pokušano i prije, bez konkretnog rezultata.
Ipak, prošlo je dosta vremena pa ako je to volja i želja većine, mislim da bi trebali pokušati ponovno.
Pages:
Jump to: