Pages:
Author

Topic: Depresija - page 3. (Read 8836 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
September 28, 2018, 03:44:53 AM
#54
[...] uglavnom sve to tek nakon sto se jos jedno 20-30% bitcoin populacije odluci da bude bearish, to je najbolji ''oversold'' indikator.

Ovisi o koji "20-30% bitcoin populacije" (i koliko likviditeta predstavljaju...).  Grin
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
September 27, 2018, 12:53:08 PM
#53
Onaj Mike Novogratz iz Galaxy Capitala je jucer optimisticno govorio na CNNu, o velikoj vjerojatnosti dizanja cijene z nekih 30 posto u zadnjem kvartalu ove godine i znacajnijem bull marketu nakon toga u prvom kvartalu 2019e.
Gospodin Novogratz je neizlječivi optimist. Nadam se da je u pravu. Vidjet ćemo kako će Bakkt utjecati na cijenu.

Da, tek sad se nesto malo vise cuje o tome, što to tocno znaci? Fizicki bitcoin futuresi? I opet bullish prognoze u vezi tih futuresa ali samo da ne bude kao i prosli put kad smo svi ocekivali bull run zbog Chicago burze i tamosnjih futuresa a kad ono suprotna stvar.....
full member
Activity: 238
Merit: 113
September 27, 2018, 11:55:22 AM
#52
yup, i ja mislim da nema nista od bull run-a u 2018.

Spreman da po potrebi promjenim misljenje, ali kako stvari stoje, moglo bi se ovo odužiti...uglavnom sve to tek nakon sto se jos jedno 20-30% bitcoin populacije odluci da bude bearish, to je najbolji ''oversold'' indikator.
member
Activity: 131
Merit: 12
September 27, 2018, 11:32:07 AM
#51
Na nekoliko mjesta već sam pročitao da uskoro kreće bull run. Stvarno mi nije jasno kako netko to može predvidjeti samo tako... Pa nije to vremenska prognoza da po cikloni koja se približava znaš da će padati kiša. OK, po nekim pokazateljima pametni(ji) vjerojatno mogu zaključiti, ali kako je netko (mislim cryptofrka) napisao - jedan zeleni dildo preko support/resistance i cijela analiza pada u vodu.
nevezano uz ikakve TA, nekako mi se čini da svi previše očekuju taj zimski bull run i imam neki predosjećaj da će se baš zbog toga dogoditi jedan fini zimski bull trap na putu prema 10k i onda ajmo opet dolje pa par šiljaka gore/dolje pa sideways i polako tek iduće godine pravi bull run koji svi priželjkujemo.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
September 27, 2018, 08:21:55 AM
#50
Na nekoliko mjesta već sam pročitao da uskoro kreće bull run. Stvarno mi nije jasno kako netko to može predvidjeti samo tako... Pa nije to vremenska prognoza da po cikloni koja se približava znaš da će padati kiša. OK, po nekim pokazateljima pametni(ji) vjerojatno mogu zaključiti, ali kako je netko (mislim cryptofrka) napisao - jedan zeleni dildo preko support/resistance i cijela analiza pada u vodu.
member
Activity: 392
Merit: 54
September 27, 2018, 06:47:00 AM
#49
Onaj Mike Novogratz iz Galaxy Capitala je jucer optimisticno govorio na CNNu, o velikoj vjerojatnosti dizanja cijene z nekih 30 posto u zadnjem kvartalu ove godine i znacajnijem bull marketu nakon toga u prvom kvartalu 2019e.
Gospodin Novogratz je neizlječivi optimist. Nadam se da je u pravu. Vidjet ćemo kako će Bakkt utjecati na cijenu.
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
September 27, 2018, 05:59:29 AM
#48
Onaj Mike Novogratz iz Galaxy Capitala je jucer optimisticno govorio na CNNu, o velikoj vjerojatnosti dizanja cijene za nekih 30 posto u zadnjem kvartalu ove godine i znacajnijem bull marketu nakon toga u prvom kvartalu 2019e.
member
Activity: 179
Merit: 11
September 25, 2018, 10:56:13 AM
#47
Ma vrijeme je vise da pocne malo skakat i zelenit se sve a ne kad god otvorim vise od pol tog se samo crveni......
Ovih zadnjih mjeseci sam imala obrisan i Blockfolio i pol aplikacija. Angry Pogledala bih jednom dnevno, izdaleka, skoro pa žmireći na jedno oko. Undecided Da se polako šokiram. Ajde, baš sad da vidimo koliko će trajati ovaj suckers rally.

Da budem iskren kak se ljudi trude bi mogo potrajat.... Tongue
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
September 25, 2018, 06:21:10 AM
#46
sve je to normalno, ljudi (relativno) brzo zaboravljaju

market ce odraditi svoje faze ciklusa, trajalo to jos godinu ili dvije do novog ATH, i onda ce se opet ''normies'' ukljuciti ovaj put jos vise nego prosli


to ludilo nije upitno uopste, samo je pitajne koliko ce marketi ostati u bear/consolidation

U potpunosti se slažem s ovime. Dok god postoji ljudi i njihove psihologije, biti će i bull runova.
Ja mislim da će idući bull run biti taj koji će nam svima izbaciti oči iz glave. Sad, hoćemo li u njega krenuti za 3 mjeseca s 5000$ BTC-om ili za 2 godine s 800$ BTC-om je teško reći, ali stvarno vjerujem u taj 100k BTC u bližoj budućnosti.

Do toga će nas dovesti sama ljudska psihologija. Hoće li BTC opstati blizu te vrijednosti ili će ti ljudi izgubiti HRPU love će najviše ovisiti o tome kakva će biti situacija s kriptom u tom trenutku. Ako kripto zaživi u pravom smislu riječi, vjerojatno ćemo dobiti tržište s manjim fluktuacijama. Ako kripto ne zaživi, čeka nas novi short fest sa 100k$ na 5k$ Grin
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
September 25, 2018, 06:17:43 AM
#45
sve je to normalno, ljudi (relativno) brzo zaboravljaju

market ce odraditi svoje faze ciklusa, trajalo to jos godinu ili dvije do novog ATH, i onda ce se opet ''normies'' ukljuciti ovaj put jos vise nego prosli


to ludilo nije upitno uopste, samo je pitajne koliko ce marketi ostati u bear/consolidation

Mislis newbies umjesto normies?  Grin Da,vec je dosta i zaboravljen taj hype i ludilo sa kraja prosle godine, moguci su jos ti hypeovi nekoliko puta u narednih deset godina... sjecate se kad je cak bitcoin bio i na naslovnici vecernjeg jedan dan,govorilo se u dnevniku,temi dana,trajalo je kratko ali bilo je ludo  Grin
full member
Activity: 238
Merit: 113
September 25, 2018, 04:16:17 AM
#44
sve je to normalno, ljudi (relativno) brzo zaboravljaju

market ce odraditi svoje faze ciklusa, trajalo to jos godinu ili dvije do novog ATH, i onda ce se opet ''normies'' ukljuciti ovaj put jos vise nego prosli


to ludilo nije upitno uopste, samo je pitajne koliko ce marketi ostati u bear/consolidation
full member
Activity: 294
Merit: 103
September 24, 2018, 04:34:40 PM
#43
Ja mislim da je ovo što smo imali prošle godine vrhunac tog nekog kripto ludila i ulazak na tržište svježeg kapitala investitora koji su u međuvremenu svoj novac već izvukli i traće novu priliku kad opet da ulože. Ali bojim se da su svi sad mnogo pažljiviji jer tržište nikako da živne.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
September 24, 2018, 02:39:12 PM
#42
Nekako mi se čini da bi novi bull run mogao doći s projektima koji su ove godine imali ICO i sad se razvijaju. Oni koji su preživjeli ovo ICO krvoproliće zadnjih 6 mjeseci bi trebali krajem ove i početkom iduće godine početi izdavati svoje proizvode. Recimo, Ripple je potpisao sporazum s jednom od top 10 banaka u SAD-u pa mu je cijena skočila u nebo, Electroneum je izdao neki API kojim omogućuju trenutne transakcije pa je i njemu cijena otišla u nebo. Vjerujem da bi se s izbacivanjem proizvoda koji stvarno služe nečemu polako mogla vratiti vjera u kripto projekte.

Naravno, ne vjerujem da ćemo tako skoro opet vidjeti skokove od 10x , 100x i više kao krajem prošle godine. Ali u ovom trenutku radujem se bilo kakvom (trajnijem) zelenilu Grin
member
Activity: 131
Merit: 12
September 24, 2018, 11:26:04 AM
#41
Ma vrijeme je vise da pocne malo skakat i zelenit se sve a ne kad god otvorim vise od pol tog se samo crveni......
Ovih zadnjih mjeseci sam imala obrisan i Blockfolio i pol aplikacija. Angry Pogledala bih jednom dnevno, izdaleka, skoro pa žmireći na jedno oko. Undecided Da se polako šokiram. Ajde, baš sad da vidimo koliko će trajati ovaj suckers rally.
member
Activity: 179
Merit: 11
September 24, 2018, 09:54:34 AM
#40
Ma vrijeme je vise da pocne malo skakat i zelenit se sve a ne kad god otvorim vise od pol tog se samo crveni......
member
Activity: 210
Merit: 10
September 24, 2018, 05:35:35 AM
#39
Ima li kakvih vijesti zašto je Ripple tako poskočio? Imam nešto Rippla pa čekam dobru priliku da ga prodam:)

Manipulacija
full member
Activity: 588
Merit: 103
September 22, 2018, 04:33:13 PM
#38
Ovo je jedan od retkih primera prakticne upotrebe tehnologije vezane za neki coin i bas me interesuje kako ce se dugorocno odraziti na cenu XRP-a. Ako mu cena padne posle par dan hajpa, onda se zaista sve ovo svodi na prodavanje i kupovanje magle.
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
September 22, 2018, 01:36:31 PM
#37
Ima li kakvih vijesti zašto je Ripple tako poskočio? Imam nešto Rippla pa čekam dobru priliku da ga prodam:)

Negdje sam pročitao da su potpisali neki sporazum s bankom ili nekom financijskom institucijom. Ali kako ne znam gdje sam to pročitao, nisam siguran je li istina. Ali ako si u plusu skoro 100% (ako se ne varam, toliko otprilike je skočio u par dana), ja ne bi čekao... Ali opet, bolje sam procijeni jer stvarno ne znam ništa o Rippleu Smiley

Hvala na informaciji! Na žalost nisam ni približno u plusu 100%, jer sam ga kupio još za vrijeme bull runa u 12. mjesecu prošle godine Sad

Probat ću naći vijest i postati ovdje Smiley

Edit.
Ripple je potpisao partnerstvo sa PNC bankom, jednom od top 10 banaka u SAD-u.
https://ripple.com/insights/pnc-bank-embraces-blockchain-and-joins-ripplenet/
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
September 22, 2018, 12:07:56 PM
#36
Ima li kakvih vijesti zašto je Ripple tako poskočio? Imam nešto Rippla pa čekam dobru priliku da ga prodam:)

Negdje sam pročitao da su potpisali neki sporazum s bankom ili nekom financijskom institucijom. Ali kako ne znam gdje sam to pročitao, nisam siguran je li istina. Ali ako si u plusu skoro 100% (ako se ne varam, toliko otprilike je skočio u par dana), ja ne bi čekao... Ali opet, bolje sam procijeni jer stvarno ne znam ništa o Rippleu Smiley
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
September 22, 2018, 10:17:59 AM
#35
Ima li kakvih vijesti zašto je Ripple tako poskočio? Imam nešto Rippla pa čekam dobru priliku da ga prodam:)
Pages:
Jump to: