Pages:
Author

Topic: Depresija - page 5. (Read 8829 times)

legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
August 15, 2018, 06:21:10 AM
#14
Već 5 mjeseci slušamo 'buy the dip'.

Realno, uopće ne znamo gdje je dno. Mislimo da ETH ne može ispod 200$ jer nam je to logično, ali realno će ETH ako ne riješi hrpetinu problema koje ima prije vrijediti 5 nego 500$.

Trenutno bih uložio jedino u BTC, a da imam viška love stavio bi ju na bitmex.
member
Activity: 179
Merit: 11
August 15, 2018, 01:30:11 AM
#13
Pogledaj marketcap iz 2015 ista stvar bila ovo ti je sasvim ocekivano moj savjet ti da proucis valute i u one za koje si ti siguran da bi moglo bit nes da pljunes novce i ulazes sad dok je sve jeftino.....
newbie
Activity: 22
Merit: 0
August 14, 2018, 03:57:23 PM
#12
Ovu su sasvim normalni događaji na jednom malom i novom tržištu.
Ima velikih igrača koji nisu na vreme skontali crypto i sada rade na tome da na što jeftiniji način dođu do crypto valuta.
Biće BTC i ispod 5k $ a ETH možda i ispod 200$.
Posle svake zime stiže proleće stiće i sada.
Za one sa slabim nervima preporučujem anti coinmarketcap pilulu.
member
Activity: 392
Merit: 54
August 14, 2018, 01:34:49 PM
#11
Ne radi se o kripto depresiji, već o mojoj depresiji!  Grin Ma totalno sam razočaran i mislim da to veljače ništa, jer ne očekujem da će odobriti ETF-ove u rujnu. No do tad se tržište možda vrati u 2015 godinu.
full member
Activity: 645
Merit: 145
August 14, 2018, 12:51:29 PM
#10
Ah, ja sam mislio konacno tema za mene , kad ono tu se radi o crypto depresiji Cheesy.. Prije nego sam uopce poceo sa kriptom bio sam u puno vecoj depresiji nego sam sad. Skuzio sam da mi kripto zapravo mnogo pomaze da skrenem misli s stvarnih problema koji me prate godinama.  Uf kad bi mi jedini problem bio cijena na kripto trzistu , ma ja bi vjerojatno bio najsretniji covjek. Tako da nemoj uzimat k srcu kretanje cijene na trzistu, jednoga dana  (za 2-3 godine) ce vjerojatno opet otici cijena gore , samo treba biti strpljiv. Smiley
member
Activity: 602
Merit: 54
August 14, 2018, 09:43:53 AM
#9
odi na bitmex i short-aj alt-eve sa leverage-om, kad smo vec pola godine u bear marketu, eto ti odlicne prilike da sebi povecas kapital u kratkom roku
Koliki je minimalni ulog na bitmexu i kolika je minimalna isplata?

minimalni deposit je nesto kao 0.01$.

Minimalna isplata isto tako nesto s tim sto se ne place withdrawal fee samo obicni bitcoin network fee.


Mozes registrovati testnet account gdje dobijes 0.01 btc (imaginarnih) pa tu mozes malo vjezbati prije nego sto pravi stack prebacis tu. S tim sto trebas imati na umu da testnet orderbook i pravi orderbook nisu isti.

Hvala na informacijama, zanimljivo mi zvuči pa ću probati kako funkcionira.
full member
Activity: 238
Merit: 113
August 14, 2018, 08:44:28 AM
#8
odi na bitmex i short-aj alt-eve sa leverage-om, kad smo vec pola godine u bear marketu, eto ti odlicne prilike da sebi povecas kapital u kratkom roku
Koliki je minimalni ulog na bitmexu i kolika je minimalna isplata?

minimalni deposit je nesto kao 0.01$.

Minimalna isplata isto tako nesto s tim sto se ne place withdrawal fee samo obicni bitcoin network fee.


Mozes registrovati testnet account gdje dobijes 0.01 btc (imaginarnih) pa tu mozes malo vjezbati prije nego sto pravi stack prebacis tu. S tim sto trebas imati na umu da testnet orderbook i pravi orderbook nisu isti.
member
Activity: 602
Merit: 54
August 14, 2018, 08:37:22 AM
#7
odi na bitmex i short-aj alt-eve sa leverage-om, kad smo vec pola godine u bear marketu, eto ti odlicne prilike da sebi povecas kapital u kratkom roku
Koliki je minimalni ulog na bitmexu i kolika je minimalna isplata?
member
Activity: 120
Merit: 10
August 14, 2018, 07:21:52 AM
#6
Gledaj na to ovako: Za svaki dolar koji zaradiš po niskoj cijeni ispada kao da si zaradio dva kad se tarifa podupla Cheesy
full member
Activity: 238
Merit: 113
August 14, 2018, 04:45:21 AM
#5
nemoj da te rastuzuje, nauci da to preusmjeris u svoju korist


odi na bitmex i short-aj alt-eve sa leverage-om, kad smo vec pola godine u bear marketu, eto ti odlicne prilike da sebi povecas kapital u kratkom roku
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
August 14, 2018, 04:08:14 AM
#4
Mislim da on nije toliko tužan zbog smanjenja cijene svih coina nego zato što je sad teško pronaći neku bounty kampanju koja bi mogla biti uspješna. Ali opet, što je cijena ETH-a niža, to su i cijene tokena u ICO-ima niže, zar ne? Meni je čaša napola puna  Grin
full member
Activity: 165
Merit: 100
August 14, 2018, 03:20:16 AM
#3
Moras ti jos mnogo da ucis o crypto trzistu prijatelju, ako je ovo to sto te rastuzuje.

Prvo, ovo je odlicna prilika a ne propast.

Drugo, zar si stvarno mislio da je tako jednostavno zaraditi novac.

Trece, pa samo prije 7 mjeseci je cijena bila na vrhu vrhova.


Ko kaze da nece biti opet za 7 mjeseci.


Cuvaj zivce.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
August 14, 2018, 03:12:38 AM
#2
izdržati 2-3 godine, to treba  Cool

koncem godine dolazi jedna jaka svijetska kriza, ovo je tek počatak crvenih zona na burzama
member
Activity: 392
Merit: 54
August 14, 2018, 03:03:50 AM
#1
Da li i vas kretanje tržišta rastužuje? Ja sam nekako razočaran i nesretan. Imam osjećaj da se samo borim da ostanem na površini. Radim te bountyje, pitanje je da li će i od jednog nešto biti jer su svi za ICO-e koji nisu ni počeli, ETH pada toliko puno da je pitanje hoće li opće moći išta prihodovati...Što vi mislite da će se dogoditi?
Pages:
Jump to: