Pages:
Author

Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın - page 2. (Read 35313 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
digilira leasing pool halen aktif mi. bir miktar waves vardı ledgera attım digilira poola yönlendirdim. sitesine göz attım pek güncel değil sanki veriler.

Merhaba,

Leasing Pool’umuz aktif olarak kullanılmaktadır. En son ödememiz 20.10.2018 tarihinde yapılmıştır. leasing.digilira.com web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Boşta duran Waves’lerinizi 3PB4uwJUr7G3P5naz7K5SHukXapiGyynXqm adresine kiraya verebilirsiniz.

digilira Ekibi

pool aktifse sorun yok, ama yukarda bahsettiğiniz site güncel değil
son ödeme 19 mayısta gözüküyor
https://prnt.sc/l8y96m
member
Activity: 67
Merit: 35
digilira leasing pool halen aktif mi. bir miktar waves vardı ledgera attım digilira poola yönlendirdim. sitesine göz attım pek güncel değil sanki veriler.

Merhaba,

Leasing Pool’umuz aktif olarak kullanılmaktadır. En son ödememiz 20.10.2018 tarihinde yapılmıştır. leasing.digilira.com web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Boşta duran Waves’lerinizi 3PB4uwJUr7G3P5naz7K5SHukXapiGyynXqm adresine kiraya verebilirsiniz.

digilira Ekibi
legendary
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Digilira bir imza kampanyası yapsa da keyfimiz yerine gelse. 1 yıl olmuş kutlama gibi olabilir Smiley
jr. member
Activity: 88
Merit: 6
EQWITY.IO
Çok başarılı bir borsa. Hem işlem hızı hemde müşteri desteği mükemmel. Başarılarınızın devamını ve diğer borsalara örnek olmanızı diliyorum.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Benimde üyeliğim var ve çok kaliteli bir iş yaptıklarını düşünüyorum. Waves istenilen seviyeye geldiğinde onlarda gelecektir, ama üzerindeki  olumsuz havayı bir kıramadı waves.
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
valla helal olsun adamlara olsun waves borsasıda harika bir borsa kullanımı da olsun rahat ve hızlı ancak fiyat olarak beklenen yerde değil.
member
Değerli kullanıcılarımız;

WTRY sahiplerine Simdaq token dağıtımı yapılacaktır. Simdaq ekibinden dağıtım sözünü aldığımız 10.000 SMQ token yakında WTRY sahiplerine sahip oldukları orana göre gönderilecektir. www.simdaq.com sitesinden Simdaq projesini inceleyebilirsiniz. Kripto para takası simülasyonları aracılığı ile trade yeteneğinizi ölçebilir ve deneyim kazanabilirsiniz.

Airdrop kuralları ve blok zinciri bakiye kontrolünün yapılacağı tarih yakında açıklanacaktır.

Saygılarımızla,

digilira Ekibi
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Merhabalar bayadır digilira kullanmıyorum dolar ile ilgili bir gelişme var mı?  Dolar alıp satabiliyormuyuz ? Eğer böyle bir şey yaparsanız çok güzel olur. Waveswallet de al SAT yapmayı sırf bu yüzden bıraktım
newbie
Activity: 71
Merit: 0
Digilira ekibine sorunlarimi gec saat olmasina ragmen donus yaparak cozdukleri icin tesekkur ediyorum. Platforma hacim kazandirilsa cok daha guzel olacak
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Waves ekibi Digilira ekibi kadar çalışsa şu an çok daha farklı yerlerde olabilirlerdi. Digilira ekibi de Waves'e oynayarak yanlış atı seçmiş gibi görünüyor. Belki Neo üzerine yopunlaşsalar daha başarılı olacaklardı. Şimdilik oldukça durağan bir görüntüde Waves ve ona bağlı olan ekosistem.
jr. member
Activity: 111
Merit: 1
waves ilk günden beri biraz soğuk bir durumda piyasada ha proje harika cidden birkaç kere reklamınızı yapmışlığım var yatırdığım pek olmuyor genelde çekiyorum çekim ücretleri pahallıydı en son
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Waves DEX kullanımı artmadıkça, hacimler artmadıkça kullanımı sınırlı olacaktır. Waves platform yenilikler yapıyor ama yetersiz.
legendary
waves üzerindeki ölü toprağını atamadığı için digilirada etkileniyor bundan. aylar oldu waves cüzdanıma bakmayalı, dolayısıyla digilirayada girmedim. yoksa çok güzel iş çıkarıyordu digilira.
member
Site 2 gundur para yatirma ve para cekme islemine kapali uyelikte kapanmis sorun nedir acaba. Siteyi kapatmadan once kullanicilara bunun bilgisinin verilmesi lazim 3 gundur wavesdex ve digiliradaki sorunlar yuzunden islem yapamadim.

Değerli kullanıcımız,

27.06.2018 14:00'de yeni üye alımları, para yatırma ve çekme işlemleri askıya alınmış ve 28.06.2018 14:00'de para yatırma ve çekme işlemleri aktif edilmiştir. Yeni üye alımları ise kısa bir süre daha kapalı kalacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

digilira Ekibi
newbie
Site 2 gundur para yatirma ve para cekme islemine kapali uyelikte kapanmis sorun nedir acaba. Siteyi kapatmadan once kullanicilara bunun bilgisinin verilmesi lazim 3 gundur wavesdex ve digiliradaki sorunlar yuzunden islem yapamadim.
newbie
Activity: 2
Waves platformunda gercek disi hacimler ve satislar var dikkatli olmanizi oneriyirum. Digilirada ltc hacmini gorunce uygulamadanda kontrol edip gercekten bu kadar hacim var mi diye baktim evet surekli satis gorunuyordu bende butun ltc lerimi satis icin buraya tasidim ve satis emri verip bekledim. Islem gecmisinde surekli olarak 16 17 dk araliginda emir listesinde olmayan fiyatlardan gercek disi satislar oldugunu gordum. Hic istinasiz her 17 dk da satis var boyle birsey mumkun degil. Satis icin ne fiyat verirseniz verin sizin verdiginiz fiyatin aldinda hayali bir emir ortaya cikip islem gerceklesiyor ve hayali hacim olusuyor yetkililerden bir aciklama bekliyorum arkadaslarda kontrol etsinler lutfen eger bilerek yapilan botlarla fiyat belirleyen bit mekanizma varsa kesinlikle kullanmayacagim.

WavesDEX ETH/TRY SAHTE hacim!
https://bitcointalksearch.org/topic/wavesdex-ethtry-sahte-hacim-4362049

Sorun buyuk demek ki bu konunun dogrudan digilira ile alakasi var mi belirsiz ama insanlari yaniltan bir platforma kim ne kadar guvenip islem yapacak. Platform yetkilileri varsa bu sahte hacimlerin onune gecilmesi icin calisma yapmasi lazim

Digilira ile hiç ilgisi yok, WavesDEX'te bot kullanarak birileri sürekli düşük fiyattan toplama gayretinde..
newbie
Waves platformunda gercek disi hacimler ve satislar var dikkatli olmanizi oneriyirum. Digilirada ltc hacmini gorunce uygulamadanda kontrol edip gercekten bu kadar hacim var mi diye baktim evet surekli satis gorunuyordu bende butun ltc lerimi satis icin buraya tasidim ve satis emri verip bekledim. Islem gecmisinde surekli olarak 16 17 dk araliginda emir listesinde olmayan fiyatlardan gercek disi satislar oldugunu gordum. Hic istinasiz her 17 dk da satis var boyle birsey mumkun degil. Satis icin ne fiyat verirseniz verin sizin verdiginiz fiyatin aldinda hayali bir emir ortaya cikip islem gerceklesiyor ve hayali hacim olusuyor yetkililerden bir aciklama bekliyorum arkadaslarda kontrol etsinler lutfen eger bilerek yapilan botlarla fiyat belirleyen bit mekanizma varsa kesinlikle kullanmayacagim.

Sorun buyuk demek ki bu konunun dogrudan digilira ile alakasi var mi belirsiz ama insanlari yaniltan bir platforma kim ne kadar guvenip islem yapacak. Platform yetkilileri varsa bu sahte hacimlerin onune gecilmesi icin calisma yapmasi lazim
member
Activity: 114
Merit: 38

newbie
Pages:
Jump to: