Pages:
Author

Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın - page 7. (Read 35313 times)

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Evet hızlı tebrik ederim herkesi umarım yaygınlaşmış olur
Birde waves gönderimi yaptım çok hızlı oldu. Btc filan ile baya bir işkence çekiyormuşum haberim yokmuş
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
şu anda çekim işlemin 10k tlye kadar 20tl sonrasında %0.2 fee almaları biraz sıkıntılı olmuş. yeni açılan türk borsalarında fee %0.15 bu da digiliranın düşük fee özelliğini şey yapıyor.

bu konuda yeni mi degisiklik oldu? onceden hep 20 TL idi sanirim ama 0.2 de gayet makul bir oran bence. belki ilerde kampanya yapip 0.15 e dusurebilirler.
full member
Activity: 210
Merit: 100
şu anda çekim işlemin 10k tlye kadar 20tl sonrasında %0.2 fee almaları biraz sıkıntılı olmuş. yeni açılan türk borsalarında fee %0.15 bu da digiliranın düşük fee özelliğini şey yapıyor.
newbie
Activity: 224
Merit: 0
hayırlı olsun, emeğinize sağlık.ilgimi çekti, takip edeceğim ve araştıracağım.şimdilik kullanmayı düşünüyorum.başarılar dilerim  Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 630
gayette biliniyor turk piyasasında ama alışkanlıkları degiştirmek cok zor. hacimleri istedigim seviyelerde olmadıgı için çok istisnai durumlar dışında kullanmıyorum..
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
çok güzel ve masrafsız olmasına ragmen kullanımı aşırı düşük. insanların wavesi bilmemesine bağlıyorum. yeni türk borsalarıda yavaş yavaş komisyonları düşürüyorlar. rekabet iyidir.
newbie
Activity: 164
Niye kimse güncel fiyattan bitcoin satmıyor ?
Güncel fiyatın bir iki tık üstü de alım yaparım.
member
Activity: 240
Merit: 10
şu siteye bayıldım elemanlara helal olsun son zamanlarda az masraf ile tl to coin en masrafsız uyöntem oldu
newbie
Activity: 64
En son işlemimde tüm waveslerimi borsaya aktardığım için şuanda WTRY / WAVES exchange yapamıyorum. Bu olay biraz can sıkıcı olmuş.

Bu arada totalde 4-5 defa para yatırma yaptım.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
günlük ve  aylık çekimlerde belli bi limit var mı? türk sitelerinde onaylı hesaplarda günlük 100k aylık 500k limiti var. sizdeki limitler nasıl acaba ?

kendi sitelerinde sikca sorulan sorular altinda su bilgiler var.

Minimum para çekme tutarı 50,00 TL (ellilira) olarak belirlenmiştir.
Günlük en fazla 100.000,00 TL (yüzbinlira) para çekebilirsiniz.

En düşük para yatırma tutarı 1,00 TL (birlira) olarak belirlenmiştir.
Tek seferde yatırılabilecek maksimum tutar ise 100.000,00 TL (yüzbinlira) olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde birden fazla para yatırılabilir.
member
Activity: 238
Merit: 10
merhaba arkadaşlar. ben de birkaç haftadır digilira üzerinden wave platformunda işlen yapıyorum.
Artıları;
WTRY ( Türk Lirası) üzerinden alım satım yapabiliyorsunuz.
Komisyonlar gerçekten düşük.
Digilira para aktarımı Finansbank üzerinden en azından çok hızlı. Gece 2 de para gönderdim 5 dk sonra wave platforma düştü.

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük
Birkaç coin üzerinden işlem gerçekleşiyor.
işlemler wave üzerinden yapılıyor ağırlıklı. Yani WTRY olarak wave almadan işlem hacmi bulmanız çok zor.

Ancak bir arkadaş yanlış bir bilgi vermiş. Eğer bir işlem emri verdiniz ve sonra iptal ettiniz mi 0,003 wave komisyon ödenmiyor. Sadece işlem gerçekleşir ise komisyon ödeniyor.

İşlem hacminin artması durumunda gerçekten güzel bir platform.

Finansbanktan gönderdin 5 dk da wave platforma düştü ?? Ben yanlış okuyorum galiba bu nasıl mümkün bu kadar hızlı ??
aynen hocam 5-10 dakika falan sürüyor waves adresiniz onaylıysa. bu konuda baya hızlı ve iddialılar bence. keşke para çekimide mesai saati dışında olsaydı.

sirketin kullandigi bankalari kullanirsaniz mesai saati beklemenize gerek kalmaz.
legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
merhaba arkadaşlar. ben de birkaç haftadır digilira üzerinden wave platformunda işlen yapıyorum.
Artıları;
Digilira para aktarımı Finansbank üzerinden en azından çok hızlı. Gece 2 de para gönderdim 5 dk sonra wave platforma düştü.

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük
işlemler wave üzerinden yapılıyor ağırlıklı. Yani WTRY olarak wave almadan işlem hacmi bulmanız çok zor.

Ancak bir arkadaş yanlış bir bilgi vermiş. Eğer bir işlem emri verdiniz ve sonra iptal ettiniz mi 0,003 wave komisyon ödenmiyor. Sadece işlem gerçekleşir ise komisyon ödeniyor.

Finansbanktan gönderdin 5 dk da wave platforma düştü ?? Ben yanlış okuyorum galiba bu nasıl mümkün bu kadar hızlı ??
aynen hocam 5-10 dakika falan sürüyor waves adresiniz onaylıysa. bu konuda baya hızlı ve iddialılar bence. keşke para çekimide mesai saati dışında olsaydı.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Artıları;

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük

Gayet mümkün, bende saat 17:00 dan sonra (mesai bittikten sonra) Enpara'dan Finansbank (ikisi de aynı zıkkım) hesaplarına gönderim yaptım, 5 dk ya sürdü ya sürmedi WTRY hesabıma geçti.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Artıları;

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük

legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
günlük ve  aylık çekimlerde belli bi limit var mı? türk sitelerinde onaylı hesaplarda günlük 100k aylık 500k limiti var. sizdeki limitler nasıl acaba ?
full member
Activity: 420
Merit: 100
digiliranın hacminin artması için ekibin biraz reklamına yönelik çalışmalar yapması gerekiyor artık sanırım.  diğer Türk borsalarında zaman zaman belli aralıklarda komisyon ücretleri alınmıyor. digilira da buna benzer çalışmalar yapmalı. wavesdex üzerinden nasıl bitcoin alınıp satılır, waves deş nasıl kullanılır insanlara yardımcı olabilecek makaleler veya videolar çeker digiliranın hacmini artırabiliriz inşallah
newbie
Activity: 14
Merit: 3
Artıları;

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük

jr. member
Activity: 406
Merit: 1
hacmi daha çok küçük gibi.ileride büyürse düşünüyorum.
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Borsa ve Türkiye diyince aklıma sadece bellirli kişileri takip eden ve onlar neye al sat sinyali verirse ona giren insan topluluğu görüyorum. Hiç araştıran biri olmadı ki kimse gelip waves platformuna girip oradan wtry yapıp hesabına geçirmez kullanmaz bu platformu. Insanlar al satı aynı sayfada görecek basit olacak tık tık ilerleyecek borsa dışında ha merkezsiz olmuş ha hacklenmez olmuş umursamıyor aslında işin özü anlayamıyor bu da korkutuyor onları
member
Activity: 224
Merit: 12
Yeterince hacim olmaması bence en büyük dezavantaj buda insanların Waves Platformuna yönelmesiyle aşılacaktır komisyon ücreti ve sadelik olarak çok kullanışlı
Pages:
Jump to: