Pages:
Author

Topic: “Dijital Paraların Geleceği Ve Turizm” Konuşuldu! - page 2. (Read 344 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
İşte böyle güzel konferanslar ve haberler bekliyoruz canım Türkiye'mden. Akademik düzeyde bu konuların incelenmesi ve iş sektörüne nasıl adapte edilir bunlar konuşulsun artık. Fakat çok konuşmakta iyi değil bir yerden sonra icraat şart. Umarım Blockchain ile ilgili güzel icraatlar da duyarız.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Faydalı bir etkinlik olmuş, Benim dikkatimi çeken Bilişimle alakalı fakültelerin bu konuyu yeterince irdelemiyor olması aslında en çok Yazılım, Bilgisayar mühendislikleri vb. alanları ilgilendiriyor bu konu
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Şu anda biraz yavaş ilerliyor olsak da bizlerde kendi capimizda ciddi adımlar atıyoruz. Ki bu ciddi adım gelişmiş devletler için hiç birşey olabilir orasi ayrı bir olay
member
Activity: 308
Merit: 11
Harika bir gelisme. Devletten bir adim gelmese de halkimizin bir sekilde bilincledirilmesi guzel. Sonuclarida guzel olacaktir bence.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Turizm gerçekten önemli bir sektör, ülkemiz şu an da turist sayısı bakımında dünyada 8. ülke konumunda, bu oldukça iyi bir başarı, bunu kripto paralara entegre edersek uçarız,
newbie
Activity: 210
Merit: 0
 “Bitcoin, kripto paraların ya da Blockhain’in aslında çok küçümsenmesi demek. Yaklaşık bin 400 tane Bitcoin benzeri para birimi var. Bitcoin aslında bu piyasanın en tanınanı en reklamı yapılanı. Esas temel zemin ise Blockhain teknolojisi”  olay bu yorumdur.gelecek bu yorumdadır..
full member
Activity: 238
eğer bu iki şirket arasında gereken yakınlaşma sağlanırsa uluslararası seyahat yapan turistlerin buna çok sevineceğine ve de bir an önce kullanmayı isteyeceğini düşünüyorum
member
Activity: 61
Anadolu üniversitesinin son zamanlarda yaptığı yatırımları ve attığı adımları ilgiyle takip eden biri olarak bunu konferansı çok beğendim, helal olsun diyorum.
full member
Activity: 350
EndChain - Complete Logistical Solution
Yurt dışından gelen trüstler kripto para sayesinde otel barınak vs tüm ihtiyaçlarını nakit taşımadan dövizciye gitmeden halletse süper olacağını düşünüyorum belki yakında olur.
hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
Seminerin ana konusu kripto paraların kullanımın turizme sağlayacağı katkılardı. İşletmelerin ve çalışanların kripto para kabul etmesinin sağlayacağı kolaylıklardan bahsettik. Bitcoin'in global bir ödeme yöntemi olmasından ve yüksek fiyatının dezavantaj olarak algılanmamasının, daha hızlı işlem yapılabilen, daha az işlem masraflı alternatiflerinin de olduğunun altını çizdik...
full member
Activity: 210
Olaya birazda uluslararası anlamda baktığımızda bu coinler birçok anlamda bize kolaylık sağlıyor hem sanal ortamda bulunmaları hemde ülkenin yerel para birimine çevrilmeden harcanabilmeleri çok büyük kolaylık herkes için
full member
Activity: 308
Dijital paraların geleceği gerçekten de çok parlak görünüyor.Ben ileride kripto paraların resmi birimler olarak kullanılacağına eminim diyebilirim.Blockchain, harika bir teknoloji ve böyle bir nimet varken kripto paraların önü çok açık.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Kripto paraların en çok kullanımı turizm sektöründe olur tabi ki de. Bu konudan bahsetmeleri güzel olmuş. Turizm sektöründe iş yapan işletmelerin bu konuya önem vermesi lazım ve çalışmaya başlaması lazım bu konu hakkında.
member
Activity: 224
gelecekte gerçek hayatta kullanımının çok fazla olacağı kesin zaten şu an da başladılar yavaş yavaş maaş ödemeleri olsun turizm alanında olsun hizmet yiyecek içeçek sektöründe olsun bir çok yerde kullanım sağlanmaya çalışılıyor
member
Activity: 392
Merit: 10
Üniversitelerin son dönemlerde block chain ve kripto paralar üzerine bölüm açmasndan sonra Anadolu üniversitesinden de digital paraların geleceği ile ilgili panel düzenlenmesi bu digital paraların geleceği konuşulması ülkemizin geleceği açısından son derece yararlı buluyorum.
member
Activity: 350
Ülkemiz digital paralar ilgili ,gerçekten akademik çalışmalara ve araştırmalara hız vermeye başladı.Yeni neslin tamamiyle digitaln ekonominin içinde büyüyeceğini varsayarsak, bu konudaki eğitimin ve akademik çalışmaların be denli önemli olduğunu anlamış oluruz.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Her üniversitenin her fakültesinde böylesine ileri görüşlü ve açık fikirli öğretim elemanlarının olmasını çok isterim.
Diğer üniversitelere de umarım bu durum ziyaret eder ve insanlar biraz olsun kültürlenirler
full member
Activity: 434
Merit: 107
bu tür organizasyonlar, seminerler, toplantılar kripto para yatırımcıları için olumlu haberler. gelecekte yeri ne olur bilemem ama bugün için bizler adına sevindirici.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Dijital paraların ve Turizm sektörünün birlikte konuşulması güzel olmuş geleceğe baktığımızda insanların kendi ülke paralarını "örneğin turizm alanında" kullanmaktan ziyade uluslararası geçerliliği olacak ve uluslararası bir değere sahip olan kripto paraları kullanma olasılığı çok yüksek olacak bu çoğu sektörün işini kolaylaştıracak.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
zaten bir otel zinciri bununla ilgili ico yapmıştı veya yapıyordu.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2812792.0;all tabi sonrasınde ne oldu bilmiyorum da yavaş yavaş kullanmak gerekiyor.
bak mesala tayvan'da havayolu ulaşımı için kripto para çalışmasına girilmişti.
Pages:
Jump to: