Pages:
Author

Topic: Dipleri gördük bitti, Boğa sezonu başlıyor. 14 Ağustos 2018 - page 4. (Read 546 times)

full member
Activity: 742
Merit: 140
İnsan düşünüyor altcoinler daha ne kadar çökebilir diye. Ethereumun 350 dolar altına sarkabileceğine ihtimal vermiyordum. Ülkemizde 1 Ethereum üretme maliyeti yaklaşık 1000 TL ki bizim ülke dünya ortalamasına göre elektirik fiyatında uygun sayılır. Umalım ki bu son düşüş dalgasıdır.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Olacak olanı söyleyeyim, Btc tamda alım fırsatı verecekken Türk kullanıcılarını kur yiyip bitirecek ve bu alım fırsatından yararlanamayacak. Ekim - Kasım da zaten btc de bir minik ralli olacak o zaman zaten btc fiyatlanmış olacak.. Yani evire çevire olan Türklere olacak gibi..
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Benim piyasaya girdiğimden beri duyduğum ve şu anda içinde bulunduğumuz bir durum var. "Dibinde dibi var"! Dip deyip geçmeyin kendinizi hazırlayın her zaman daha aşağısı var. Çok büyük olumlu gelişmeler yaşamazsak bu bunalım ortamı devam edebilir. Önlem alalım yükselirse hep birlikte kazanırız zaten. Açıkçası Bitcoin düşüşüne alışmıştık ama Ethereum'un bugün başına gelenler beni korkutuyor.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Dip oldu dip oldu her düşüşle beraber aynı şeyler konuşuluyor dibi gördü artık. Dibi gördüğü falan yok piyasanın 3 ay önce de dipti 6 ay öncede dipti.
Şimdiden geçmiş olsun altta kalanlara. Ben dahil
newbie
Activity: 70
herkes totem yapıyor her yükselişten sonra. umutsuz olanları görmektense bunları okumak daha güzel.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
tam olarak neye göre dip? Grafiğe göreyse grafikler 4 ay önce de dip gösteriyordu. Geçen seneki fiyatlara göreyse bir önceki senenin fiyatları orada duruyor.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Düşüş daha bitmedi hele altcoinler için hiç bitmedi. Bitcoin yükselişe geçse bile altlar daha erimeye devam edecek. Bu deliğin dibi yok
sr. member
Activity: 542
Merit: 250
Hadi inşallah diyelim başka ne denir bu durumda, olanlar oldu dibin dibi var muhakkakta moralimizi yüksek tutmak sağlık açısından zarar getirmez.
member
Activity: 279
Merit: 10
neye göre boğayı başlattın dostum tersten kalktın bugün heralde. boğanın gelmesinin şartları vardı ne yaptın neyin kafası bu umarım sadece bir totemdir.
jr. member
Activity: 462
Düşüş bitse bile yükselişte yine alt eriyişi izleyeceğiz arkadaşlar öyle bitcoin ivmelenince piyasa coşacak düşüncelerine kapılmayın.
member
Activity: 210
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
bitiş düşmedi bence 4klara kadar gider gibi görünüyor gerek çıkan haberler gerek altcoinlerin yaptığı anlaşmalar (TRON) bitcoinin bu hızda düşeceğini gösteriyor bana göre..
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
valla düşüş trendi daha bitmedi gibi, btc inatla 6k üstünde tutunmaya çalışıyor ama, fazla direneceğini zannetmiyorum
etherde durum daha vahim. yeni icolar beklenen ilgiyi görmüyor, eskiler elindeki etherleri satıp çıkıyor. yeni katma değer yaratan proje az, kısır döngüye girdi.
dolar artışı olmasa durum dahada içler acısı olacaktı bizim için
jr. member
Activity: 140
Eger altlara girdiysen bir bardak soguk su iç
member
Activity: 194
Bitcoin nihayet 5000 seviyelerinde. Artık rahatlar herhalde. Buradan çıkacaktır benim korkum, altlar çok kötü derecede düştü ve bakalım onlar durumlarını toparlayabilecek mi
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
6000 - 10000 Dolar arasındaki git gellerler eninde sonunda son bulacak ve yukarı doğru yükseliş başlayacaktır benim tahminim bu sefer piyasa 5500 - 6000 arasında tekrar yukarı hamlesini yapacak ve dışarıdan piyasayla ilgili gelecek olumlu bir haberle tekrar 20 000 dolarları konuşmaya başlayacağız .
agzınızdan bal damlıyor bal. valla değil 20bini 10binleri konusalım yeter benim icin suan. zaten paramparca olduk bir nefes alırız en azından
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
6000 - 10000 Dolar arasındaki git gellerler eninde sonunda son bulacak ve yukarı doğru yükseliş başlayacaktır benim tahminim bu sefer piyasa 5500 - 6000 arasında tekrar yukarı hamlesini yapacak ve dışarıdan piyasayla ilgili gelecek olumlu bir haberle tekrar 20 000 dolarları konuşmaya başlayacağız .
newbie
Activity: 238
Kripto piyasası dibe yaklaştıkça çıkışa geçecek olan günler yaklaşıyor demektir ,eylül ayından itibaren kripto piyasası eski günerine geri dönebilir .Özellikel bitcoin dominance oranının artması iyiye işaret.
member
Activity: 683
Merit: 16
Güzel ne kadar çok karamsarlık olursa piyasada piyasa çıkış zamanı çok yakın demektir. Ve bakıyorum herkes daha çok diplere düşeceğine inanıyor. Aslında daha düşeceğine inanlar full çıkış yapsın diplerden alsınlar iyi kar yaparlar. Ben madencilik yapıyorum ve gelen karlılık oranından dolayı artık çıkışın başlayacağına inanıyorum.
newbie
Activity: 168
Daha sec ten gelecek yeni etf karar sonuçları var ,eğer bu sonuçlarda erteleme yada olumsuz bir sonuç çıkarsa  o asıl zaman dibi göreceğiz ,önümüzdeki son 1-7 güne dikkat .
member
Activity: 1011
Merit: 65
arkadaş altlara parayı yatırıp forumda başlık açmış  Grin Grin merak etmeyin asıl çöküşler başlayacak yakında isyan bayrağını çeker
Pages:
Jump to: