Pages:
Author

Topic: DIW Token (DIW) - page 4. (Read 2620 times)

full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
April 03, 2018, 07:58:04 AM
Benim diwe karşı bir beklentim kalmadı. ICO sürecini uzatmak bence çok güven zedeleyen bir iş. Gözlerine para bürümesi demek. Borsalara girdiğinde de istenilen sükseyi yapacağını düşünmüyorum. İmzasındaydım 2 hafta önce çıktım haftalık ciklet parası vermeye başladılar. Bu saatten sonra diwde imzasında duranlara da alllahtan sabır diliyorum  Grin
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
April 03, 2018, 07:53:04 AM
Büyük beklentimiz var aslında ama bu piyasa da ne kadar büyük beklentiye girdiysek hep hüsran oldu.Mth,Utk,Wpr,Pundi X bunlar en az x5 ile çıkar düşüncesindeydik.Ico fiyatları civarında dolaşıyor.Piyasanın da etkisi var.Piyasa düzelirse güzel yerlere gelir beklentimiz olan coinler.Diw tokenden de beklentim büyük.Boğa sezonuna denk gelir umarım değerinde satarız coinleri.
full member
Activity: 966
Merit: 142
April 03, 2018, 06:33:38 AM
Çok büyük beklentilerin olduğu bir proje. İmza kampanyasından ayrıldım ama hergün yeni kişiler imzayı üstleniyor. Umarım pizzacılar ölü parasına satmazlarda biraz prim yapar.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
April 03, 2018, 05:50:12 AM
Aynen dostum jhontwis erteleme işine alıştık artık. Keşke piyasalar eskisi gibi rayına otursa da biz de kazancımızı planladığımız zamanda ve planladığımız ölçüde gerçekleştirebilsek ne güzel olur.

full member
Activity: 756
Merit: 104
April 02, 2018, 07:37:01 PM
Çok düşürdüler ödülleri aslında garip karşılamıyorum piyasa çok kötü durumda ama baya çok düştü son kesmeyi yapmasalardı iyi olurdu. Neyse zaten ertelenmeye alıştık.
full member
Activity: 630
Merit: 102
April 02, 2018, 10:28:29 AM
planlanan sürenin uzaması verilen ödüllerde ki düşüşler artık can sıkıcı hal aldı. umarı bir ertleme daha yaşanmaz.

Ben de öyle düşünüyorum. Ha ödüller mutlaka azalacaktır zamanla ama sanki DIW projesinde biraz abartılı bir azalma yaşandı. Bu kadar abartılı bir katılım yaşandığını düşünmüyorum.
full member
Activity: 322
April 02, 2018, 10:26:34 AM
planlanan sürenin uzaması verilen ödüllerde ki düşüşler artık can sıkıcı hal aldı. umarı bir ertleme daha yaşanmaz.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
April 02, 2018, 09:20:10 AM
gerçekten piyasanın ihtiyacı vardı bu projeye ama rakipleri de sağlam gidiyor o yüzden izlemek lazım bountyye biraz daha fazla ayırsalardır belki güzel paralar kazanılabilirdi.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
April 01, 2018, 01:24:08 PM
Ben de bu altcoini listeme ekleyeyim. İşe yarayabilir gözüküyor. Dağıtık kimlik servisi olarak belirtilmiş. Bu projeden iş çıkar bence.
sr. member
April 01, 2018, 10:39:16 AM
Reklamsız bu işler dönmez.Bounty her zaman olacaktır.Tabi şartları zorlaşacak ve reklam yapanlar biraz daha fazla çalışmak zorunda kalacak.Icoları dünyaya tanıtan bizleriz.Sosyal medya da bu güç önemsenmeli.Tv'ler reklamla ayakta duruyorsa bu piyasa da bizlerde bounty sayesinde biraz olsun zararlarımızı önlemiş oluyoruz.
full member
Activity: 322
April 01, 2018, 09:24:47 AM
Piyasadaki olumsuzluklar ve düşüşler ne yazık ki ICO sürecine de yansıyor. Verilen ödüllerde düşüşler ve sürecin planlanandan uzun sürmesi bunun göstegeleri, olumlu tarafından bakıldığında ise scam projeler bu ortamda desteği çekip kapatıyoruz diyebilirler ama sağlam görünen ICO'lar tabir yerindeyse çırpınarak direnmeye ve sonuca ulaşmaya çalışıyorlar.
Artık bounty yapanlara ben tutmayacak gözüyle bakıyorum. İmza işleri de yavaş yavaş sona eriyor. Zaten sağlam projeler duyuluyor direk ve yatırım topluyor bountye gerek duymuyorlar. Benim de girdiğim bountyler saçmalıyor diwdeydim vinchain geçtim softcap yapamıyor  Grin

Bende öyle düşünüyorum ama bounty sayesinde reklam yapan ve çok para toplayan icolar var.Bu yüzden sağlam olan ico bontye bakmaz.Bounty max yüzde 2-3 oluyor.
member
Activity: 532
Merit: 29
April 01, 2018, 07:45:07 AM
Piyasanın kötü durumda olması diğer projeler gibi DIW Token'i de etkilemiş durumda.

Bitcoin bu kadar düşmeden çok daha efektif ve pozitif giden bir kampanya, insanların düşüşten etkilenmesiyle doğal olarak tahammülsüzlüklere yol açıyor. Bu süreci atlatırsa DIW Token'in ileride iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. İmza kampanyasına bir süre katıldım ve oradan gelecek miktarı hemen elimden çıkarmayı düşünmüyorum. Bitcoin umarım artık yükseliş trendine girer artık; çünkü altcoinler ve ico'ların rahatlaması tamamen buna bağlanmış durumda.
full member
Activity: 504
March 31, 2018, 09:12:13 AM
Piyasadaki olumsuzluklar ve düşüşler ne yazık ki ICO sürecine de yansıyor. Verilen ödüllerde düşüşler ve sürecin planlanandan uzun sürmesi bunun göstegeleri, olumlu tarafından bakıldığında ise scam projeler bu ortamda desteği çekip kapatıyoruz diyebilirler ama sağlam görünen ICO'lar tabir yerindeyse çırpınarak direnmeye ve sonuca ulaşmaya çalışıyorlar.
Artık bounty yapanlara ben tutmayacak gözüyle bakıyorum. İmza işleri de yavaş yavaş sona eriyor. Zaten sağlam projeler duyuluyor direk ve yatırım topluyor bountye gerek duymuyorlar. Benim de girdiğim bountyler saçmalıyor diwdeydim vinchain geçtim softcap yapamıyor  Grin
full member
Activity: 602
March 31, 2018, 07:42:33 AM
full member
Activity: 504
March 30, 2018, 07:10:02 PM
DIW iyice ne yapıcağını şaşırdı. Ceplerinden para çıkmaması için elinden geleni yapıyor. ICOyu zaten uzattılar. Yemin ederim kusucam artık bu imza işlerinden iyice cılkı çıkmaya başladı. Eskiden güzel güzel paralar kazanırdık. Bounty işini doğru düzgün yapan bir ico bulamıyorum son zamanlarda.
member
Activity: 742
Merit: 19
March 30, 2018, 06:45:40 PM
Diw token başarılı bir ıco gerçekleştiriyor.Ödülleri düşürmesi de başarılı olacağının işareti.Borsaya güzel bir çıkış yaparsa x2 gibi güzel olur ödül ikiye katlanmış olur.Ben başaracaklarına inanıyorum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
March 30, 2018, 06:17:48 PM
Ocak ve Şubat aylarında Apollo DAE imzasındaydım. Güzel bir kampanya geçti fakat ICO'yu ertelediler.
Sonra mart ayında DIW'e girdim, bitmeye az kalmışken bir şeyler toplayayım dedim. DIW de uzattı ICO'sunu.
Token adetleri iyiymiş dedim, onları da düşürmüşler. Neye girsem ya ICO'su uzatılıyor ya da bir olumsuzluk oluyor, hevesim kursağımda kalıyor.
Gerçi BTC ve tüm altlar bu kadar düşmüşken ICO yapmak iyi mi kötü mü onu da bilemiyorum. Hayırlısı olsun bakalım
full member
Activity: 378
Merit: 103
March 30, 2018, 05:28:32 PM
cedex de uzattıydı pişman olmuştum açıkcası diw'e katılmadığıma şimdi buda uzatmıs icosunu hangisine sulansam bi prüz çıkıyor ne nasipsiz adamım ben ya
member
Activity: 210
Merit: 10
March 30, 2018, 04:13:18 PM
Bu token bounty ve airdroplarla çok kazandırdı. Eğer hızlı bir yükseliş yaparsa çoğu kişinin yüzünü güldürecektir.
sr. member
March 30, 2018, 03:57:35 PM
Bende uzun vade tutmayı düşünüyorum.Uzun vade dediğim boğa sezonuna girdiğimde tepeden satmak.Şu an için reklamları ve oluşturduğu topluluk ile güzel yerlere geldiler.Borsalara girdiğinde güzel bir yükseliş olacaktır.Umarım yanıltmaz bizleri de emeklerimiz boşa gitmez.
Pages:
Jump to: